Ahojte těhulky | Moje těhotenství.cz

Ahojte těhulky

Obrázek uživatele Rakkra

  Dobré ránko, mám takový dotaz.... jsem nyní ve 21. týdnu a teď v prosinci bych měla jít na tetanovku....může se nebo ne? Hledala jsem to na netu, ale moc mi to nepomohlo, názory se objevili i poměrně rozdílné :? Měla jste to taky tak některá? A jak jste to vyřešily? Děkujuuu Stejně k obvodákoj musím, ještě jsem tam nebyla a vlastně ani nevím kdy je nejlepší čas tam jít, tak jsem myslela, že to nějak zkloubím dohromady v nejbližší době....A co všechno obvodák kontroluje? To je dotazů :s: mějte se papa Pápá


  Komentáře

  Obrázek uživatele nikkkyyy

  tak já mam čerstvou zkušenost, protože jsem tam byla min. týden ve čtvrtek a ještě než jsem stihla říct, že jsem těhotná, tak se mě sestra ptala, jestli nejsem nemocná, že by mě hned tetanovku píchli. Tak jsem jí řekla, že nemocná ne,ale těhotná tak řekla že jsem jim udělala čáru přes rozpočet a at se přijdu až přestanu kojit.
  Jinak mi obvodák vyplnil info o tom jaké jsem měla problémy a šla jsem domu

  Obrázek uživatele Beni

  Ahojky, nejspíš tě nenaočkuje. Já ji prošvihla, tak jsem musela na 3 - a to se i ptala, jestli náhodou nekojím, že by musela počkat :?

  Obrázek uživatele Romanca

  ahoj, myslím, že bys očkávání podstoupit neměla...říkají, že v těhotenství se očkuje jen ve vážných případech a tetanovka vážný případ není pokud ji teda nemáš dýl jak 15 let. Přeočkovává se sice po deseti letech, ale protilátky máš až 15 let.
  Každopádně bych teda obvoďákovi zavolala a zeptala se!
  Jinak nevím proč bys měla chodit k obvoďákovi...já tam byla jen pro to, že jsem byla nemocná, tak ať něco nezanedbám...jinak mu oznámit, že jsem těhotná bych nešla..na co! Navíc já mám praktickou lékařku, která je zároveň i dětská...takže jsem tam chtěla jít jedině v tom případě, že jsem si k ní chtěla zaregistrovat miminko a to jsem udělala při té příležitosti když jsem byla nemocná...Nevím jestli jsem ti teda poradila...ale snad ano.

  Obrázek uživatele Rakkra

  no k obvoďákoj jsem jít chtěla, pač mi to říkal Dr. ... jak jsou v průkazce na to ty kolonky, tak mi říkal, že zubař a obvoďák, na plicní že se mám vyprdnout ....tak nevím

  Obrázek uživatele Zuzulinda

  Ahoj těhulko, tetanovku ti nedá, poškodilo by to dítě. Nevim, jakou máš těh. průkazku, ale já v ní mám kolonky pro ob. lékaře, zubaře, EKG a jakého si potom vybereme dětsk. lékaře. Obvoďák ti tam napíše, co jsi měla hlavně za nemoci a vše důležité.

  Obrázek uživatele Romanca

  Aha, no mě neříkal gynekolog nic. Vím sama, že mám jít k zubaři, těhotná má nárok na dvě preventivní prohlídky, já stihla jen jednu...ale je vše OK, tak snad to nevadí. O praktickém lékaři neřekl nic. A abych řekla pravdu, tak ani praktická lékařka mi nic neřekla na to, že jsem ji to nepřišla oznámit. Každopádně si tam zavolej nebo tam rovnou zajdi...domluvíš se na té tetanovce a ona si tě třeba prohlídne. Nic tím nezkazíš. Ale myslím, že tě nenaočkuje...není to nutný případ.

  Otěhotnění krátce po porodu

  Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

  Prosim o radu

  Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...