Ahojte !!

31.03.2008

Ta jsem přežila neděli. Vstala jsem moooc pozdě a k tomu ten hloupý nový čas :-( No zkrátka vylétla jsem z postele, zadělala na knedlíky, hodila maso do pekáče... no a já litinovej pekáč cpala do mikrovlnky a bylo mi divný, že se tam nevejde. Když jsem pochopila, co dělám za blbost a zahlídla ten neskutečnej údiv v Márových očích, začala jsem se hrozně smát a strčila pekáč do správný trouby. Knedlíky vykynuly, hodila jsem je do kastrolů ( vařím 4 naráz ve dvou velkých hrncích) a mezitím dělala zeli. Pak zelí vypnu... ale koukám, ono bublá a prská a připaluje se...říkám si, ta plotýnka je dneska teplá nějak dlouho. No jo, ale já vypla místo zelí ty knedlíy. No, i přesto se knedlíky uvařily. Měla jsem radost, jak pěkně vypadají ... nachystala jsem na ně tác, špejle na propíchání... vyndala jsem je z hrnce.... šla se pochlubit, že uuuuuužžžž v půl druhé máme oběd.... vrátím se a knedlíci napůl zdrclí :-( já husa je nepropíchala :s: :s: :s: a pak už jsem se do žádné činnosti nepouštěla :n:

In reply to by majinka07

To víš, že jsem se smála. nadávala , ale chechtala se. A byla jednou ráda za velký nádobí. Nějak si nedovedu představit tu ránu, kdyby se mi fakt povedlo nacpat litiňák do mikrovlnky a zapnout :s: :s:

In reply to by zizalka19

najedli!! Tři ze čtyř se nestihly zdrcnout zas až tak. Zahodím holt ten čtvrtej. Ale až dneska. Takové věci můžu jen když Natálka spí :s: Ona naprosto všechno opakuje a napodobuje. Ta bych nerada, aby mi do koše naházela všechno z ledničky :s:

In reply to by zizalka19

tak takovou babičku jsem mívala u Poutníků :s: :s: ale ty se směješ, ale to mrně fakt napodobí absolutně všechno. před ní nemůžeš absolutně nic, co by mohla zneužít :s: nejhorší je, že ona neřekne nikdy hned, že něco okoukala. Předvede se, když to nejmíň čekám :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka