Ahojki | Moje těhotenství.cz

Ahojki

Obrázek uživatele Mája 2

  Mám dotaz Martinek má na tvářičkách nějakou drsnou kůži.Má tam nějaké pupínky,ale potničky vypadají jinak.Už to ničím nemažu jen myju čistou vodou no a je to tak trochu lepší,ale co s tím s čeho to může mít?Ted už to vypadá,že je to zeschlé.No skouším jestli někdo nevíte.

  Komentáře

  Obrázek uživatele bigidi

  Ahoj holky. Tak malá to měla. Doktorka říkla, že to nic není, že je to ztoho počasí, jak se mění. Chvíli je teplo a pak zase vlhko a miminko si s tím neumí poradit. Říkala, že s tím nemám nic dělat, pouze umývat voou a že to samo zmizí. No a už to nemáme.

  Obrázek uživatele Tesa

  no...bůh suď. synek má taky na tvářičkách směrem ke krku pupínky, co nejsou potničky, nejsou ani suchý ani mokrý, nemokvá to, beďarky to taky nejsou, má to prakticky od narození....nijak jsem to ještě neřešila, ale jemu to přičítám za to věčný slintání....pořád má oslintanou pusu....a dr. to taky nijak neřešil

  Obrázek uživatele Mája 2

  tak možná je to normálka,ale nějak se mi to nelíbí.Ale zase ho ted v těch horkách nechci mazat bůh ví čím.Taky to máme takhle ke krku a mám podezření,že je to z ublinkávání.asi.No já si myslela,že to má víc dětí a taky že asi jo.

  Obrázek uživatele Tesa

  dřív jsem mu to sem tam mázla bepanthenem, možná se to i trochu zlepšilo. ale nikdy nezmizelo. nicméně to nemá nějak rozdělaní, evidentně ho to nesvědí, tak počkám, až to zmizne samo. jinak ho mažu olejema eone (snad se tak jmenujou), někdy krémkem od Hippu a když jdeme ven, tak ho máznu opalovákem od daylongu....jo, určitě mu to namaž taky opalovákem, když budete na sluníčku, aby se mu to zbytečně ještě víc nerozdělalo

  Adopce

  Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

  Budu náhradní matka

  Ahoj maminky a všechny ostatní...

  Kam na pohotovost v Brně

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

  Zvracení 6x denně v tehotenstvi

  Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

  Milující maminka

  Dobrý den 

  Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

  jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

  Když jsem včera natrefila na netu na tento obrázek, tak jsem si zavzpomínala.. jako málá jsem vypadala stejně, a měli mě za grnko holčičku, jen jsem neměla ty naušničky, to byl jediný rozdíl :///: :c: To byly časy, jak to letí a kolik se toho událo a změnilo!! Dneska už asi děti nejdou do obchodu na Pedro apod.

  Zdravím těhulky :). Mám dotaz. Poslední týden jsem nedokázala mít normální stolici. Minulý čtvrtek to byla asi lehčí střevní chřipka, to jsem měla i teploty, ale to skončilo v sobotu. Od té doby mám vždy obden průjmy, bez teplot bez ničeho.

  Jsem tak šťastná, musím Vám ukázat Leontýnku

  Vybírám si kojící polštář a nevím pro jakou barvu se rozhodnout, chtěla bych nějakou praktickou ale taky hezkou, poraďte jaká se vám líbí?
  http://www.pacipaci.cz/1224-doomoo-buddy-multifunkcni-podlozka.html?v=719
  pak mají ještě další varianty barev posílám odkaz

  Ahoj holky,hledam kamaradku z Plzne... Sad

  ahoj holky, jak se citite?

  Ahoj holky, napadla mě taková malá anketka o epidurální analgesii a přikládám i své odpovědi....zúčastníte se? PápáPápá

  Ahoj holky, naše malá (10 měs.) má kolem pusinky neustále červené pupínky, někdy víc, někdy mín. Naše doktorka říká, že to má z toho jak má kolem pusy sliny, má to snad už od 3 měsíce, máte to taky někdo? Nevíte co na to pomáhá? Na netu jsem našla, že by mohly pomoct obklady z řepíku, tak to chci zkusit.

  Ahoj holčiny, tak píšu jen dodatek ke včerejšímu příspěvku, jakou to má ještě dohru. Dnes ráno mi psala máti, že je ségra pozvala na večeři :jawdrop: na oslavu toho že se malej narodil,že prý sestra říkala že nás taky pozvou (zatím teda nic), ale že neví že se ještě nijak nedomlouvaly, ona ani malej tam pochopitelně nebudou když mají za sebou včerejší císařský řez.