Ach jo - nízká křivka | Moje těhotenství.cz

Ach jo - nízká křivka

Obrázek uživatele PavlínaL

  Dobré ještě dopoledne přeji. Dneska jsem byla v poradně, dokonce o tři dny dříve, měla jsem jít v pátek, ale chytl mě divný "tuch" :). Malá je v bříšku hrozně lenivá, dá mi o sobě vědět tak 5x za den a to ji ještě musím prosit a já měla strach, aby jí něco nechybělo. Byla jsem i poprvé na poslech srdíčka miminka (nevím, jak se to jmenuje, tvrá to půl hodiny, CTG? EKG?) a křivka je prý hodně nízká. Nechtěla jsem se vyptávat, zítra jdu zase, ale měla jste to taky některá, že tak křivka byla spíš rovnější čára? Samozřejmě, že při poslechu se vrněla o 106, tak jsem už ani nic o pohybech neříkala. Ale zítra řeknu !

  Komentáře

  Obrázek uživatele Renča81

  ahoj, já mám dneska termín a před 14 dny, když jsem byla na druhým ozvech tak mi sestřička řekla, že tam budu sedět tak dlouho, dokud se malé neprobere a nezačne hýbat. Bylo to strašné, měla jsem si masírovat břicho, hýbat s ním a zvonit u něho budíkem. Po půl hodinovém buzení se to povedlo a já jsem tam nakonec seděla přes hodinu. Minule jsem ho už budila po cestě do porodnice, ať tam zase nemusím tak dlouho sedět a povedlo se. Jinak mi se mimiško hlavně hýbe když jim a nebo když příjde taťulda, dá ruku na břicho tak ho skoro vždycky do ní kopne, což je super:-). Jinak už se fakt moc nehýbe, ale mám místo břicha pořádný šišojd, jde poznat úplně přesně jak tam leží :e): .

  Obrázek uživatele Lusy

  já byla na ozvech minulý čtvrtek a sestřička mi taky říkala, že si mě tam nechají, že se malá moc nehýbe. Tak mi pořád šťouchala do břicha, ale malé se nechtělo nic dělat. Dr pak říkala, že je to dobrý. No a odpoledne malá vyváděla jak blázen, tak jsem jí vynadala, že u dr se nechce ukázat a doma pak vyvádí. Teď tam jdu zase v pátek jsem zvědavá, ja kto bude vypadat. Ale od soboty se mele jak divá, tak doufám, že si to nevybere teď a pak zas nebude líná Wink

  Obrázek uživatele Borůvka

  5x za den je normál, už se moc hýbat nebude, vždyť si představ, chuděrka se tam vůbec nevejde!! Průser je, když se nehýbe alespoň jednou za 12h, to pak rychle k doktorce.. S tou křivkou nevím, my jsme naopak byli moc hyperaktivní a srdíčko nám skákalo jako blázen, měli jsme obrácený problém..

  Obrázek uživatele PavlínaL

  Tak to jo... Mně se pořád zdá, že tam má místa dost, ale je to fakt. Donedávna aspoň kopala, teď se jenom tak maximálně vyprdelí nebo zaškytá...Díky za uklidnění Smile

  Obrázek uživatele Borůvka

  Wink není vůbec za co.. :k: Dance 4

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Ahojki snažilky:-)
  Podle menstruačního kalendáře, který si vedu na netu, bych měla mít 2.4. ovu, tak jdu dneska koupit testík a budu doufat Smile
  Přeji Vám hezký den a úsměv na tváři a plno optimismu......tímhle ho dodávám i sobě. papapa

  Krásné dobré ráno Pápá Jakpak jste se na dnešek vyspaly? Mě se tradičně vstávat nechtělo, ale má být zase hezky, tak snad bude super den. Dneska po práci chci jít do města koupit nějaké těhu oblečení, tak snad přemluvím mamku, aby šla se mnou.

  Ahoj holki, tak jsem si teď pročítala blogy té slavné miss mimo, psali jste tady že je nějaká ukecaná a jak jsem to tak četla, tak Vám řeknu že i ano, hlavně o tom těhu jsem teda kukala, v jednom dní a v takových krátkých časových intervalech věděla že je těhotná..

  tak dneska mi Míša spinkal celou noc, ale Kája vtávala v šest a tak jsme nechali manžílka spinkat.

  kde seženu velikou??nevíte někdo??

  tyhle jsou větší a docela i hezký (mě se teda líbí)

  Dobré ráno holky, tak jak jste se dnes vyspaly??? Já docela dobře až nato že jsem se vzbudila a vypadám jako čarodejnice, páč jsem si večer myla vlasy... :s: A taky na mě Hanička byla hodná protože e mi po močáku začala válet až v osm ráno... :||): a Přítel mi udělal snídani a čajík.... :a\|: dneska jsem rozmazlována.... :\x:

  Dobré ráno holky, tak jak jste se dnes vyspaly??? Já docela dobře až nato že jsem se vzbudila a vypadám jako čarodejnice, páč jsem si večer myla vlasy... :s: A taky na mě Hanička byla hodná protože e mi po močáku začala válet až v osm ráno... :||): a Přítel mi udělal snídani a čajík.... :a\|: dneska jsem rozmazlována.... :\x:

  v bance nám nabídli nové bankovní karty a můžeme si na ně zadara nechat udělat svůj vlastní obrázek.....tak jsem včera vybírala Wink

  :///: tak já pádím s Adélkou se ostřihat, už se moc těší, je vždycky strašně hodná, aspon někde. jo a už jsme ve 23 tt. začíná to pěkně utíkat.Jak přijedeme tak se kuknu co je tu nového.