Ach jo- červíci 2009 | Moje těhotenství.cz

Ach jo- červíci 2009

Obrázek uživatele Tez

  Holky,
  já nevím, dneska jsem nějaká taková ...divná. Celý den jsem spíš proležela, nemám na nic náladu a poprvý za tu dobu, co jsem na neschopence (od ledna) mám pocit, že se nudím... No, co toje? Ke všemu ještě ani manžel nedorazil (přendavá gumy na autíku).
  Už jsem si představovala, jaký to bude až tady bude Samík. Pořád bych chodila do jeho pokojíku dívat se na ty věcičky, ale vždycky jsem se zarazila, že bych si připadala blbě...
  No, já mám teda dneska blbej den, jestli na mě vlezla nějaká depka či co???

  Komentáře

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Ahojky Tezinko, tak přesně tohle mám já dneska...pořád tak polehávám...čučím do blba...jsem protivná - volal mi Honza a musela jsem mu pak psát, že se omlouvám...doufám, že mě to přejde než přijde z práce...u mě je to tím, že jsem si včera zapisovala do diáře, kdy má zase jaké cvičení a služby atd. a zjistila jsem, že budu teď skoro pořád sama... :r: :r: :r: ...do toho pořád nemám ty peníze...včera jsem viděla nááádhernou hračku na kočárek, ale prostě si ji nemůžu dovolit teď koupit, protože nevím co bude...je mi už z toho do breku... :r:

  Obrázek uživatele Tez

  Hmm, Verčo, to je strašný, co? My to ted máme taky... Ale ber to tak (teda já jsem se tím aspon uklidnila), že až konečně ty penízky přijdou, tak to přijde všechno a snad to nějakou slušnou sumičku dá...
  TAk si jdi lehnout třeba s nějakou hezkou knížkou, pospinkej si a až přijde Honza, vykoukni na něj s úsměvem... Wink

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Je to děs...no snažím se doufat, že to pak pošlou všechno najednou a zaplácnu tím všechny ty debilní (už to jinak nemůžu říct) dluhy, protože je to všechno tak strašně zbytečný...takových peněz navíc co mě to bude stát :r: Za ty jsem mohla koupit Elišce hromadu krásných věcí... :spid: Nejhorší je, že nemám už chuť si číst...ani koukat na dvd...ani spát...jenom tu čučím...aspoň že mám Vás holky moje Srdce :k:

  Obrázek uživatele Tez

  Tak to mě už taky telka neba, jen jsem u netu a v posteli s knížkou. A ted jsem se zrovna přežrala bramboračkou, tak tamzase zalezu a budu si číst, už tam na mě čeká kočička, tak se zachumláme obě a ven půjdeme až zítra (měla jsem to naplánovaný na dnšešek, ale ráno jaksi sněžilo, tak mě to vyřizování přešlo-takže zítra).
  Neboj s těma penězma, někdo tady už psal, že mu došli-myslím, že jsi na to taky reagovala, tak snad se to už rozjede... Jinak s těma dluhama tě úplně chápu (úroky ti ta socka nezaplatí!!!). No svině!!!

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Mně taky v posteli chrápe kočičák :s: Ale knížky mám všechny už přečtený(musím si přivést od mamka další) a jinak tu mám jenom samou Betynku a Máma a Já a to se nedá číst pořád Ne Já jsem dneska měla v plánu celýýý den ležet, ale sedím tady...každopádně ven mě dneska nikdo nedostane Ne Koulení očima
  Jj někomu už přišly...tak snad nám taky brzo dorazí. Jinak už jsem tam psala paní Duškové, aby mi sdělila, kam můžu poslat stížnost, tak jsem zvědavá co mi odpoví.

  Obrázek uživatele Tez

  Já byla ted venku (taky jsme ráno říkala, že nikam nepůjdu...) a hledala knihovnu, ale představ si-já jí nenašla (za to jsem našla medvědárium a zámecký park). Tak to zkusím ještě v sobotu s manželem, at na to nejsem sama. Ale už jsem nemohla dojít ani domů...
  Já jsem předtím v tom afektu z tý nemocenský a z toho, co ta soc. paní řekla manželovi do telefonu byla tam nas..., že jsem hned psala stížnost mailem na ústředí (tuším to mají na Praze 5) a představ si on mi někdo odpověděl a omluvil se stím, že jestli se tohle stává (nevěděla jsem samozdřejmě jméno, ale na pasla jsem, že to bylo na Praze 8), že je to nepřístojné, nebo tak něco. Vůbec jsem se divila, že mi někdo odpověděl, ale jo.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Já včera taky nějak šla daleko pěšky - jinak vůbec už nechodím, kvůli tomu tvrdnutí - a posledních 300 metrů jsem šla normálně v předklonu a jak stará babča, protože jsem sotva lezla :? Tak zase nikam chodit nebudu...a pak má člověk dodržovat ty 20ti minutové procházky denně jak se všude píše Ne :sick:
  Tak to čučím jak blázen, že se Ti někdo omluvil. Já jsem zatím nedostala odpověď, tak jsem zvědavá, jestli se vůbec něco dozvím. Když mi neodpoví, tak jí tam rovnou připíšu do té stížnosti :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Ojinka

  Ahojky Veru ty depky jsou koukám hodně moc nakažlivé. Já si tím prošla včera. A s těma cvičeníma mi ani nemluv. Když jsem slyšela že mají něco naplánovaného na červen tak jsem to hned zarazila. Prostě bude doma na zadku. Snad to jeho nadřízení pochopí že čekáme potomka. Tak jsem zvědavá s čím dnes přijde z práce.
  Přeju ti ať se z té blbé nálady brzy dostaneš. Mě to trvalo až do večera. Pápá

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Asi i to počasí nám nepřidává, co? Honza má zítra službu (24h), v sobotu má oslavu narozenin, na kterou se ani nemůžu jít podívat ( :r: ), příští týden má taky pořád služby, pak jede na týden někam testovat nějaký auto či co a 14 dní na to má rehábko, takže 2x po sobě po-pá pryč...a to už budu jako balón...řekla jsem mu, že pak už ale prostě nikam nepojede, protože mám strach, že fakt budu rodit dřív a on si bude zrovna někde "hrát na vojáčky" jak já říkám :r:

  Obrázek uživatele Ojinka

  Tak koukám že tenhle termín nepoužívám jen já... :s: Martin jde do služby v neděli a pak má od toho zase na měsíc pokoj. V dubnu mají 14dní cvičení a to pak ještě jede na týden na ryby. Kvůli mě si dovolenou nevezme ale na ryby... Proč ne :spid: Rehábku naštěstí zrušil. Byl domluvený s kámošem ze Strakkonic ale pak to nějak padlo i kvůli penězům. Měl jet někam do Jeseníků nebo tak někam a to by ho cesta vyšla dost draho takže to kvůli nám zrušil.
  Pročpak nemůžeš jít na tu oslavu? Aspoň na chviličku bys tam přece mohla zajít....

  Obrázek uživatele VeronikaK

  :s: Ale samo ho nepoužívám před ním :s: Tak to má dobrý...Honza má teď službu každou chvíli Sad No s těma rybama, to by mě teda naštval :spid: Chlapi mizerný Ne Já ani nevím kde to teď Honza má...někdy jezdí do Jeseníků, někdy na Šumavu i v Beskydech byl...no je mi to i celkem putna...hlavně nás tu nechá samotný :r: Na tu oslavu nemůžu, protože bych se pak neměla jak sama dostat domů, když budou všichni pít...sice to není nijak daleko, ale na mě už přece jenom procházka sama v noci s pupkem není, tak mě to hodně mrzí :O

  Obrázek uživatele Ojinka

  No já ho klidně používám i před ním. Ze začátku sice skákal jak čertík z krabičky ale vždyť ta jejich cvičení stejně nejsou o ničem jiném.... A kdybys ho viděla jak přijel nadšenej ze cvičení Batlle groupe(nebo jak se to píše) měla jsem z něj pocit že si splnil klukovský sen. Dali mu totiž do ruky pistolku :s: On předtím byl u protiletadlové a to si hráli s jinýma hračkama. Tam buď opravoval mašiny a nebo z nich střílel raketky ale pistolky co já vím tak moc neměli.
  S tou oslavou je to blbý. Ale tak by se taťka mohl plácnout přes kapsu a zaplatit ti taxi abys aspoň na chvilku mohla být s ním.
  Jinak ještě s tou rehábkou. Příští rok asi ještě ne ale ten další chceme jet všichni tři. Prý je to tam pro rodiny úplně super. A vychází to levněji než dovolená protože vlastně jen zaplatíš sama za pobyt a všechnio ostatní je prý v ceně(bazény, koně, motokáry, tenisové kurty.... ) no prostě nádhera. Moc se na to těším. Teda jestli nám to vyjde.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  :s: Tak to Honza jednak skáče a jednak sedí u kulometu či co...takže pistolek si užívá dosytosti...každou chvíli mi píše, že právě dočistili zbraně :///: S tím taxíkem by to i šlo, jenže já jsem tak otrávená z toho bych pak přijela v noci sama domů, že radši nepůjdu nikam víš... :O chtěla jsem aby to aspoň udělali v hospodě před barákem, ale na to je tam moc málo místo (hlavně že to má být symbolické :°°//: :? to já se pak prostě zabejčím a nikdo mě nikam nedostane, takže si za to můžu vlastně sama :O
  Honza mi taky říkal, že je to tam super pro rodinu a taky toho určitě pak využijeme Jednička

  Obrázek uživatele Ojinka

  Joo to znám,. Taky když se zabejčím tak se mnou nikdo nehne. Jedině že by se to nakonec udělalo podle mého. Ale nejde to vždycky. Jenže pak když to nedopadne podle mých představ tak si to většinou vyčítám že jsem blbec zůstala doma a tak. No prostě dost často nevím co vlastně chci.
  A jak znám chlapy tak ty oslavy nikdy nejsou jen symbolické. Teda aspoň u nás to vždycky dopadne tak že se všichni totálně zbourají. A zvlášř když jsou kolem dobrý kumpáni. Ani nos mezi očima jim pak nevěřím. :s:

  Obrázek uživatele VeronikaK

  No to já pak už ani kdyby se to udělalo po mém...prostě se nafouknu a dělej si co chceš. No já taky dobře vím, že to na 100% nebude jen tak symbolické a už jsem dopředu naštvaná, že zase přitáhne bůhví kdy... achjoooo...bych chtěla abysme byli těhotní oba...to by byla bomba Jednička :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Ojinka

  To by byla bomba ale já si myslím že naše drahé polovičky by to nezvládly. Nedokážu si představit že by si najednou měl odříct ty své víkendové dýchánky u karet a piva a taky cigára. Je fakt že doma vůbec nekouří a třeba za celý víkend když jsme spolu doma tak ani nejde ale jakmile je na čerstvém vzduchu tak hned pálí. A to mě tak strašně štve.... No jo jenže když s tím on sám nechce přestat tak já ho těžko donutím.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Tak to můj nekouří a naopak jsem já přestala kouřit, protože mu to vadilo a taky proto, že jsme chtěli mimi...když se dozvěděl, že si občas zapálím (ještě před těhu samozřejmě), tak to bylo na rozchod, ale nakonec to dobře dopadlo. Já přestala úplně a co jsem těhu tak jsem si na to ani nevzpomněla. Ale taky teda nevím jak by se vzdával píva...i když na misi taky nemohl vůbec nic a vydržel to Jednička

  Obrázek uživatele Ojinka

  Ahojky tak ten můj dělá právě počítače u armády takže si splnil dva sny najednou. Počítače a hraní na vojáčky. Ale neboj ono to s těma vojákama není zas až tak strašné. Víš kolik mají potom náhradního volna? Ten můj byl od začátku prosince až do půlky ledny doma aby si vybral dovolenou a všechno volno. Takže všechno má svá pro a proti. A ty peníze u armády nemysli taky nejsou až tak dobré. Kdyby byl v civilu tak má mnohem víc. Myslím s tou IT technikou.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Já už přišla k hotovému, takže mám smůlu :O a od vojáků ho nedostanu Ne já mu taky vždycky říkám, když má choutky jet na misi, že mu na ty peníze kašlu...hlavně nechápu, že o tom mluví i teď když čekáme Elišku :O Tak tchýni bych něco řekla asi. To v naší i v Honzově rodině kouří jenom moje mamka, ale když přijdeme na návštěvu tak si nezapálí samozřejmě Ne

  Obrázek uživatele Ojinka

  Omlouvám se že se vám do toho tady tak motám ale Veru buď v klidu. Martin si chce teď jezdit do misí aby vydělal na baráček takže prý mám počítat tak tři možná čtyři za sebou. Jsem z toho velmi nadšená ale jak mu to zakázat? Když to udělám tak mi den před odjezdem řekne za půl roku jsem doma. Takže to fakt nemá smysl.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  Taky mi Honza řekl, že bych o tom do poslední chvíle nevěděla, abych se tím nestresovala dopředu, ale já bych ho snad zamkla doma, kdyby s tím přišel. Prostě nikam nepojede a fertig. Snad do toho taky máme co mluvit, ne? :O :?

  Obrázek uživatele Ojinka

  No to sice jo jenže nevím jaký je Honza ale Martin si ode mě do takových věcí kecat nenechá. A to už jsem mu začala vyhrožovat jestli někam pojede tak že já malého určitě čůrat ve stoje učit nebudu protože nevím jak a bude čůrat jako holčička.... :s: Ale myslím si že stejně nic nepomůže. Oni to prostě berou tak že pomůžou rodině a přivezou si finance. Už jim nedochází že půl roku jeden bez druhého je fakt síla. Když jsem argumentovala dítětem tak mi řekl že spousta kluků takhle jezdí a že jezdí i ženský. Dokážeš si představit že bys nechala své dítě doma a odjela na půl roku pryč? Nechápu co to může být za ženskou! Přeci jen chlapi nemají až takové pudy jako my tak to beru ale u ženské.... :?

  Obrázek uživatele VeronikaK

  No je to síla, ale máš pravdu...oni prostě vidí to, že zajistí rodinu, ale že je jejich vlastní dítě pak nepozná, to jim už nedochází a ty ženský teda opravdu nechápu...já bych tam nejela ani jako svobodná a bezdětná natož jako maminka od rodiny Ne

  Obrázek uživatele Ojinka

  No já se přiznám že jsem jeden čas chtěla nastoupit do vojenské polní nemocnice ale nakonec jsem si to rozmyslela protože půl roku ve Vyškově s mojí povahou bych asi nesnesla. Když si představím že by na mě nějaký cucák řval že nemám naleštěné kanady a já bych mu bez mrknutí oka musela říkat jen ano pane.... No to bych asi nezvládla. Ale oba jsme o tom mluvil je to tak tři roky zpět. A já jsem to fakt chtěla zkusit. Ale nakonec to dopadlo jinak. A na misi bych jako sobodná bezdětná klidně jela. Je pravda že bych nemohla být ten voják v první linii ale jako zdravoťák okamžitě.

  Obrázek uživatele VeronikaK

  tchýně je koukám docela ignorant...tak to já (musím to zaklepat) mám fakt super tchánovce i pratchánovce a vůbec :s: Honza má tchýně vlastně 2 - mojí mamku a novou ženu mého otce, ale tu nikdy neviděl a ani nikdy neuvidí, protože jí nemůžu ani cítit a s tátou se nestýkám...
  Hlavní je aby byl v práci spokojený...nejhorší co jsem v životě zažila, bylo chodit do práce kde to nesnášíš :sick:

  Stránky

  Bolesti bricha

  Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

  Čáp??

  Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

  Vyšetření

  Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

  pomoc..

  Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

  Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

  nevim

  dobry den chci se zeptat kamoska mi řika že  tam vidi dve čarky ale ja tam nevidim nic 

  Ahoj těhulky, mám dotázek, v čem budete prát nebo už perete a avivážujete miminkům (čekám první a nevím), jestli mám zvolit něco hodně pro mimčo nebo používáte běžně to co pro všechny? Díky papa

  Milý deníčku,

  ahojky milé ženy, jak jsem již slíbila, vkládám nějaké fotečky z oslavy Eliščiných narozeninek. Dostala spoustu dárečku od oblečení po hračky.

  Hoky musím se pochlubit, v sobotu jsme si byli pro kočárek, koupili jsem X-lander XA v červený barvě, čekáme sice kluka, ale ta červená je tak tmavá, že to je skoro hnědá ( a hlavně maminka tuhle barvu miluje Smile ).

  Ahoj spolutěhulky.Tak si pomali ale jistě balím věci do porodnice...jak nějak v noci nemůžu spát,tak mi toho hodně vrtá hlavou.Sbalila jsem si i věci ve kterých prcka povezu domů a myslíte,že bude stačit bodýčko-dlouhý rukáv s dupačkama ,ponožky,bundička a čepička?Termín mám na 18.4...

  Dobré ránko, dlouho jsem tady nebyla.Není tady nějaká mamča, která si s mimčem zažila neštovice???

  Holky me snad klepne.Jsem s malou v nemocnici v motole s bronchitidou a uz dva dny mi rikaji doktori jak je mala na poslech v poho.Vcera mi dokonce slibila doktorka,ze dnes domu.No tak ja natesena...ted tu byla osetrovatelka dat mi pleny a pry ze dnes domu nejdu.Ja se snad zblaznim..me snad odvezou.Tak proc to slibuji..ja jsem tak zklamana...

  Dobré ránko,

  Ahojky holky, chci se zeptat, stehujeme se s malou za pritelem na Sardynii a chceme se do pul roka vzit, nemate s tim nekdo zkusenosti? Jestli si predtim musim vyridit neco i tady? Vubec nevim...:-(

  Ahoja holky,