Ahoj, už jsem tu dloooouho nebyla.
Mám prosbu: nemáte někdo přehled, kolik tak vydáte za rok za oblečení pro děti? Zatím jsem většinu věcí dostávall od ségry, ale čím jsou děti starší, tím je toho míň. Potřebuju si kvůli rozvodu dát dohromady, jak vysoké asi budu mít náklady. Máte někdo přehled, kolik to dá tak ročně? Mám dvě děti - kluka a holku - skoro 7 a 9 let.
Děkuju Deny
Dobrý den jsem žena která přišla o možnost mít vlastní miminko tímto příspěvkem bych se chtěla zeptat jestli nějaká maminka která čeká malé miminko by nechtěla zvážit ve špatné situaci přímou adopci raději než miminko předat do sociální péče my s manželem by jsme miminku daly veškerou lásku a veškeré potřebné zajištění. kdyby nějaká maminka v nouzi chtěla využít možnost přímé adopce budeme s manželem velice rádi můj kontakt je andreaho@email.cz
Zdravím, mám prosbu a mám dotaz, jestli bude v pohodě letět do Dubaje když nejsem vdaná a těhotná? Nebudeme tam mit problém, třeba se zatčením? Poletím s přitelem. Ubytovat budeme v Ajmanu. Prosím jestli máte zkušenosti v Dubaji? Děkuji.
Ahoj všichni,
jsem tu nová a trochu tápu. Existuje Nějaká skupina pro budoucí maminky v termínu porodu říjen 2018? Nebo jiná podobná skupina týkající se aktuálního roku?
Díky za odkazy, odpovědi :)
Maminky prosím vás. Dnes mi byla předána zpráva, kde mám napsanou váhu miminka a za tím 93. Centil !!!! Můžete mi prosím poradit, co centil znamená :( ? Mám těhotenskou cukrovku a po všech těch informacích jsem si zprávu přečetla až doma. Pokud měla nějaká maminka podobnou hodnotu budu ráda za jakékoli informace. (33. Tt 2500g a 93 centil). Moc vám budu vděčná :). Budu ráda i za informaci, co ten “centil” znamená, nemůžu to nikde vyhledat
Ahoj,
nevíte prosím co by to mohlo být? Má jí můj syn 3 roky. TAkhle na prstech má hrubou vyrážku a dlaně má červený a horký. Dle mudr je to prý virový, že prý na něco šáhnul a má alergii. Mám to prý oplachovat v řepíku a mazat bepanthenem. Ale už to má týden a žádný pokrok.
Ahojky,chtěla bych se zeptat nebo poprosit o doporučení, jak je to v těhotenství s léky na bolest. Např. na bolest hlavy apod. Vím že je to na každém léku napsané, ale zajímá mne co bez problému používáte vy. Děkuji za tipy.
Pavlína
Dobrý den, mohla by mi nějaká maminka doporučit kamenný obchod s kočárky v Ostravě, kde se mohu spolehnout na prodejní asistentky, které mi pomůžou s výběrem ?
Zdravím holky, mame trožku problém, s přítelem si moc přejem miminko ale nějak se nám stále nedaří. Přítel říká že na to moc myslím a že si to možná přeju až moc a že se nedokážu uvolnit a je pravda že mš to trápí že se nám to nedaří. Poradíte mi prosím...
Matyášek se narodil 7.5. v 38+3, měl 49cm 3380g. Ve 2 ráno mě zbudily bolesti před 4h jsem začala krvácet tak jsme volali sanitku. Pro pozitivního streptokoka mi po příjmu dali kapačku antibiotikama s tím že musím ležet ať stihnou dát za 4h další. Kolem půl 9 dokapala, pa. na mě koukla a bylo to na 4cm udělali přípravu a hned se to rozjelo. Po 9té to bylo na 8cm že píchnout vodu, potom začaly komplikace malému padaly ozvy tak mě otáčeli že zad na boky a ozvy žádné. Takže na čtyři dali mi kyslík a našly je ale byly slabé, volali primáře a já se snažila ať je co nejdřív venku.

























