Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
Anonym (neověřeno)
20.09.2018

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu? Moje malá ještě nemá ani 4 měsíce a vypadá to, že jsem znovu těhotná. Ráno mi bylo zle a i přes den cítím divně od žaludku, další věc je že v době menstruace jsem jen velmi slabounce špinila. Nedovedu si představit jak se to dá v takovém případě zvládat...Stalo se někomu, že má miminka hned velmi krátce po sobě?? Díky za všechny reakce!

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
18.09.2018

Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3 tydnama sem zacala spinit vytoky velky dotoho krev a ted prez 2 tydny krvacim hodne boli me porad podbrisko dekuji za radu ☺

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
11.09.2018

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme :-) Michalka už je velká holka,začala minulý týden chodit do školky a moc se ji tam líbí :-) Příští měsíc už slaví 3roky,jsem trochu smutná,jak rychle to uteklo..Gábinka měla ke konci srpna už 5měsíců a už se začala minulý týden otáče sama na bříško a říkat ,,mama" :-) Už baští i zeleninku a moc ji chutná,je větší jedlík než byla Miška jak miminko.Ale ve školce se prý hodně rozjedla. Přidávám zase nějaké fotečky. A JAK SE MÁTE VY A CO VAŠE DĚTI? Pochlubte se i fotkama.Mějte se.Ahoj.

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
07.09.2018

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč nad sebou ještě příliš nevnímá. Je to tedy problém? Měla bych to říct pediatričce až zase půjdeme na kontrolu nebo je v normě?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
06.09.2018

ahoj holky, máte některá zkušenosti s vysokým tlakem v těhotenství? Před otěhotněním jsem s tlakem vůbec problém neměla, ale ted mi najednou na kontrole měřili tlak a měla jsem ho opakovaně nad 140/90. Myslíte že se to dá nějak upravit životosprávou? Na další kontrolu jdu až za 3 týdny. Děkuji moc za rady.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
01.09.2018

Dobrý den,

jsme státem prověřený pár středního věku (žadatelé o osvojení), který chce s milující náručí přijmout děťátko, které chceš a jsi rozhodnutá dát k přímé adopci (bez průtahů). Jsme otevřeni k setkání, domluvě, zajištění všeho, co je potřeba po všech stránkách.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
23.08.2018

Ahoj holky, mám dotaz na maminky co kojí nebo kojily, máte doma váhu na vážení miminka? Měříte pravidelně přírůstek na váze nebo to necháváte jen na měření u doktorky? Já malého tedy nevážím, ale nějak se mi právě zdá že moc nepřibírá na váze...tak mne to napadlo se zeptat.
Děkuji za jakékoli zprávičky :)
D.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka