Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
07.11.2018

Ahoj,

prosím o vysvětlení.
Byla jsem včera na gyn.prohlídce s podezřením na těhotenství. Udělala mi ultrazvuk a popisovala co tam je, děloha, váček a pak probíhající MS. Řekla, že tam je negativní nález a já se ptala co to je. No nic sem z toho nepochopila, prostě to asi není nic.
U konce jsem se jí ptala, jestli jsem těhotná a udiveně se na mě podívala a ne.
Pak přijdu domů a zjišťuji, co to vlastně ten váček je. Měla jsem ho vpravo. Kamarádky,které už byly těhotné a i potratily mi řekly, že to je jen v případě oplodnění a těhotenství. Mě gyn.nic takovýho neřekla. Styk byl 15.9. a pak před měsícem. O dítě se nesnažím. Těhotenské příznaky mám...
Co je prosím ten gestační váček? Kdy se tvoří? Odezní? Nebo mi ho musí odejmout? Gyn.budu volat příští týden, ale bude na mě koukat jak na magora, jako včera, když jsem řekla, že mám podezření a mám negativní testy a normálně MS...
PROSÍM JEN O NORMÁLNÍ ODPOVĚDI! Odpovědi stylu, že magořim, že nejsem normální, že to moc řešim, budu ignorovat.
Chci to logicky vysvětlit.
Moc děkuji!!!

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
28.10.2018

Ahoj všem těhulkám a maminkám, chci se zeptat na váš názor na těhotenský test - foto v příloze - myslíte že se dá říci že je pozitivní??

Těhotenský testík - je tam nebo ne?
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
09.10.2018

Zdravim holky,uz jsem tu jiz kdysi psala ze se nam nedari s manzelem otehotnet.nedavno mi p.gynekoložka rekla ze mi praskaji vajicka:-(. tak jsem se divala na internet a nasla jsem tam INOFOLIC pry je na dozravani vajicek a napomaha otehotnet.chci se zeptat jestli myslite ze by to byla dobra volba. dekuji :-)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
08.10.2018

Zajima me z ceho se vypocitava ostrovacka. Byla jsem na materske pracuji teprve mesic a mala uz je marod. Z ceho se to bude vypocitavat kdys jsem jeste nemela vyplatu?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
05.10.2018

Ahoj, jsem nyní v 19+4 a kolem 21 týdne jsem objednaná na velký ultrazvuk, nevíte náhodou co všechno se tam kontrolovat? Chci být připravená a případně se na vše v klidu zeptat...Děkuji moc.
Kája

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
02.10.2018

Dobrý den, jsem maminkou dvou zdravých dětí, aktuálně ve velmi raném stádiu těhotenství, kdy miminko nemohu přivést do úplné rodiny. Proto hledám pár, který vlastní dítě mít nemůže a zajistil by dítěti formou přímé adopce stabilní rodinné prostředí s láskou a jistotou.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
29.09.2018

Placentofagie - konzumace placenty

Ahoj, si­ce nejsem ma­min­ka, ale to­to té­ma jsem se roz­hod­la ro­ze­brat ve své se­mi­nár­ní prá­ci, pro­to­že u nás se o tom ješ­tě moc ne­ví. Sou­čás­tí mé prá­ce bu­de zce­la ano­nym­ní vý­zkum, kte­rý spo­čí­vá ve vy­pl­ně­ní krát­ké an­ket­ky. Za­jí­má mě po­hled čes­kých žen, ma­mi­nek (ale i mužů!) na to­to té­ma…​pok​ud se o tom­to té­ma­tu chce­te tře­ba i do­zvě­dět ně­co víc, vše je v ná­sle­du­jím od­ka­zu…já bu­du moc vděč­ná za kaž­dý hlas. Dů­vod proč píšu sem je pře­de­vším ten, že dou­fám, že ta­dy li­di pro to spí­še na­dchnu, než ot­rá­vím a že se tře­ba na­jde ně­ja­ká mla­dá ma­min­ka, co už s tím má zku­še­nos­ti. Tak­že zkrát­ka pře­dem dě­ku­ji všem, co si na­jdou pár mi­nu­tek na vy­pl­ně­ní to­ho­to do­taz­ní­ku a tře­ba vás to té­ma i za­ujme. :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXnlHxlL_sdlMBKJgZxdfJgRtDjt9…

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
28.09.2018

Dobrý den Jsme manželé 8 let. Kteří nemohou mít miminko.Minuly rok jsem potratila . Už Jsme vyzkoušely vše možné a stále nic. Tak Jsme se rozhodli pro přímou adopci a proto hledáme touto cestou hledáme maminku která ví že si nemůže ponechat miminko a chtěla by ho dát k přímé adopci.Miminku dáme lásku něhu vzdělání a budeme milovat nade vše.Pokud by se tedy našla taková maminka tak ať nám napíše nebo i zavolá Jsme ochotni přijet kdekoliv a kdykoliv prosím maminko jsi tady ? Pokud ano tak tady je náš telefon 739468881 nebo email ni-cca@seznam.cz

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
26.09.2018

Všechny zdravím, sleduje některá turecké seriály?
Poslední dobou jsem viděla Ferihu a Nikdy tě neopustím a jsem z nich nadšená. Nikdy jsem moc na telenovely nebyla, ale ty turecké se mi líbí a je to taková oddechovka :). Budu ráda, když se tu někdo najde na pokec o těchto seriálech a doporučí mi třeba i jiné.
:)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka