Ahojte, mám problém, který se týká tohohle tématu. Měla jsem zpoždění menses 6 dní, udělala jsem si těh. test a vyšel pozitivní. Poté jsem udělala ještě jeden a také pozitivní, i když druhá čárka byla slabší než u toho prvního. Druhý den ráno jsem udělala znovu test a také pozitivní se slabší druhou čárkou. Jela jsem na gyndu a podle ultrazvuku mi doktorka řekla, že to zatím není jasné, že je možné, že tam vajíčko ještě putuje, ale že tam mám nejspíš i malou cystu. Udělali mi krevní test na HCG a hodnotu mám 820. Doktorka řekla, že to vypadá dobře, ale ještě není 100% těhotenství, v pondělí mám jet na další test z krve na HCG. Do té doby jsem se chtěla zeptat, jestli máte některá zkušenost a nemůže to být spíše mimoděložní, nebo způsobeno tou cystou, než abych byla opravdu těhotná. Děkuji za odpovědi :) do pondělí daleko a jsem nervózní.
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kde přesně v Polsku se dají koupit kočárky Firkon. Našla jsem pouze Čenstochowou. Děkuji Jana T.
Chtela bych zjistit jestli budu letos tehotna
Ahojky, prosim.radu, byla ovu z grafu? Neni to celej cyklus, merila sem.od konce.ms do dnes. Jen chci vedet jestli uz ted muzu rict ze ovu byla toho 11. Ten predposledni udaj je omylem ten tammbyt nema. Dekuji
Ahoj, mám dotaz. Je podle vás možné otěhotnět den před menstruací, která dorazila? Další už se nedostavila. S tím souvisí, že netuším kdy mám ovulaci, kvůli vysazení antikoncepce mám rozházený cyklus. Ale je možné aby ovulace probíhala během menstruace? Vždycky jsem si myslela že to není možné, jedině těsně po.
Mám dotaz na sterilizaci,podstoupila jste ji některá?Čekám třetí dítě a už poslední a zvažuji,že si nechám během porodu udělat sterilizaci.Manžel s tím nesouhlasí,že mi to může do budoucna způsobit nějaké komplikace, popř.zdravotní problémy.
Čeká mě císařský řez a uvažuji o vitamínech Wobenzym pro lepší hojení a rekonvalescenci těla.Udajně by neměl být problém ani kojení.Máte někdo podobnou zkušenost a myslíte,že to miminku neublíží?
Ahoj holky, chci se zeptat děláte pro malé příkrmy nebo kupujete? Já je teď začala dělat protože jsem myslela, že to bude levnější, ale i když sleduju pečlivě všechny letáky, tak mi ta zelenina a ovoce přijde hrozně drahá. Máte nějaké osvědčené rady a tipy jak ušetřit?
Ahoj holky,
mám dotaz, jsem ve 14 týdnu těhotenství a pracuji jako vedoucí v jednom obchodě v obchodním centru. Mám 8hodinové směny a většinou cca po 3hodinách, když stojím mě začne bolet v podbříšku. Poprosila jsem mojí nadřízenou jestli bych si mohla na pár hodin sednout za kasu, když jsem tam sama, bohužel mi bylo řečeno, že v žádném případě to nejde a pokud svojí práci nezvládám, tak bych měla zůstat doma. Samozřejmě udělám co je nejlepší pro miminko, ale bojím se, že se doma unudím . Nemáte s tím někdo zkušenost? Vážně nejsou nějaké úlevy pro těhotné?
Moc děkuji za názory a rady a přeji vám krásný den :)
























