Zdravim , rada bych se zeptala zda mate někdo zkušenost s testem wondfo je spolehlivý ? Predevcirem slaboucky duch dnes silnější a delanej i ovulacni , to bylo z ranní moči a odpoledne dělaný Benu test a tam nic (první predevcirem,druhy dnes ráno , třetí ovulacni ,poslední Benu)
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit a uklidnit. K doktorovi jsem přišla už těhotná a na nějáké krevní testy bylo pozdě. Udělal mi tedy důkladný ultrazvuk. Říkal, že je vše v pořádku a ani mě neposlal někam na genetiku( má dobrý a moderní ultrazvuk a ještě nějáký atestace, že může provádět genetiku i on sám).
Může být ve 20-21tt rozpoznatelná nějáká vada nebo syndrom?
Moc děkuji za odpověď
Dobrý den,
před týdnem jsem si dělala test - pozitivní. Na začátku ledna jsem vysadila prášky a hned se zadařilo. První test byla čárka slabá, za 3 dny jsem si dělala test znovu, tak už zesílila. Podle výpočtu bych měla být 6+2tt. Nemám žádné příznaky, krom toho, že mi začal před 3 dny tlak v podbříšku, občas píchne v levém vaječníku a cítím pocity jako u MS. Není to ostrá bolest a nekrvácím, ani nešpiním. Také cítím takové divné táhání od ppupíku směrem dovnitř a do strany. K lékaři jsem objednaná až za 3 dny. Ale mám strach, abych něco nezanedbala. Tlaky jdou vydržet, jen ten strach je větší. Tlaky většinou cítím celý den.
Dobrý den holky kdo má podobnou zkušenost ? Poslední MS jsem měla a skoro 3 dny později než normálně každý měsíc což se mi nestává a tedka už mě třetí den boli břicho jak kdyby bylo namožené. Četla jsem že ne to na začátku těhu normální, že se roztahuju děloha a tělo se připravuje. Myslíte, že to jsou dost jasné signály, že jsem těhotná. ? :) třeba má některá stejnou zkušenost :)
test jsem si ještě nedělala.
Zdravím všechny, prosím o rady a zkušenosti... MS mám silnější a pravidelnou, tentokrát sem ale čekala zpoždění kvůli nachlazení... (momentálně už nachlazena nejsem) poslední menstruace přišla 7.2. A tvala nečetli dva dny velmi slabé krvácení potom bych to přirovnal ke špinění zbylí tři dny se sen tam něco objevilo... Návrat do práce a každodenní kolotoč mi nedovolili si uvědomit že se něco děje. Posledních 10 dnů mám těhotenské příznaky... Prvně sem zaregistrovala citlivost na různé pachy... Pořád brkam, chodím častěji na WC a hlavně mě bolí prsa a nebo mám citlivé bradavky... Teď se přidala i bolest zad a gloubů a mám nafoukli břicho... Přitom testy negativní... Měla jste to některá taky tak že jste měla negativní testy a byla jste tehu? K doktorce se dostanu nejdřív v březnu kvůli práci... Je možné být tehu i když je tt negativní...? Děkuji všem...
Dobry den, mám 15 ti denní holčičku. Asi tři dny po porodu jsem onemocněla nějakou virozou, kterou následovali vysoké horečky i přes 40, ležela jsem par dni na kapackach. Když už mi bylo lip tak nas pustili domu, malou jsem kojila. Po par dnech doma se mi horečky začali vracet a já s tím i zacla ztrácet mléko..doktoři mi nemohli nic napsat, protože jsem kojila a tak jsem mohla na stridacku brát jen ibalgin a paralen.. nakonec jsem o mléko přišla úplně, dostala antibiotika a lezim. Bojím se, ze to ode mne malá chytne když už nemá protilátky z mého mléka a je krmena UM ?
Dobrý den chtěla jsem se zeptat brání malá cysta k otěhotnění ??
Ahoj, chtěla bych se zeptat, mám takový divný pocity v pupíku. Je to jako by se mi v něm někdo rejpal, píchal do něj a jakoby mi v něm něco překáželo. Měla jste to taky tak ?
Ahoj, trochu hloupá otázka, když vám vylezl pupík, měl váš partner potřebu vám za něj tahat, cvrnkat atd.
Ahoj holky, chtěla jsem se poradit. Hned po MS druhý den, po styku se nám stala nehoda a kondom zůstal v mojí pochvě. Druhý den jsem měla jemné naruzovely výtok, už tak 3 den mi strašně bolely prsa, takové to napjeti v prsou. Poté mi začalo pobolivat v podbřišku, jako bych to měla dostat. V práci jsem měla pocit na modlení, točila se mi hlavaa někdy jsem měla pocit na blití. Nevím co se to se mnou děje teď je od toho dne 14 den. Prsa mě už tak často neboli ale zdá se mi že je mám větší, možná se mi to jen zdá.. Myslíte, že bych byla těhotná? Měla to některá z Vas takové příznaky, není to nějak brzo? Kdy můžu zjistí z krve že jsem v tehu. Nevím si rady, nikdy předtím mi to tak nedělalo. Ovulaci nemůžu zjistit, jelikož mám nepravidelnou MS. Děkuji za odpověď



























