Dobrý večer. Jsem již starší, děti už velké, podstoupila jsem před 4 lety podvaz vejcovodu. Menses byla pravidelná, chodila na datum. Poslední půl rok se cyklus zkrátil na tři týdny, teď to je 29 dní a nic. Protože lítám po doktorech kvůli jiným problémům, nechci moc plasit hned s testem, ale je to vůbec možné? Citlivý podbrisek, velká únava, chuť na sladké (u mě nezvyklá), tmavší prsní dvorce, časté močení.... Síla internetu varuje i před mimodeloznim těhotenstvím.
Dobrý den, mam dotaz. Termin porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5, velikost plodu 24.7 cm. Posledni ms si presne nepamatuji a ovulaci jsem nikdy nesledovala. Je mozne abych pocala ze souloze 9.11? Podle vypoctu vychazi poceti pozdeji. Dekuji
Dobrý den, mam dotaz. Termín porodu 14.8.2019. Nyni jsem 21+5. Velikost plodu 12.9 cm. Je možné, abych otehotnela ze souloze 9.11? Podle vypoctu mi vychazi poceti pozdeji. Posledni ms si presne nepamatuji a ovulaci jsem nikdy nesledovala. Děkuji
Dobrý den, potřebovala bych poradit je mi to blbe se ptát jsem těhotná a jsem v nějakém 37 týdnu, než jsem otěhotněla měla jsem pohlavní styk 6.7. Z přítelem kteréj mě pak nechal :( pak jsem si začala z kamarádem a snim jsem měla pohlavní styk 20.7. Pohlavní styk jsme mely během menstruace a ty mi skončily 20.7. .. Jen bych chtěla mít jistotu že je to miminko opravdu jeho termín porodu mám 20.4. Je možné že to malé je toho prvního partnera? Děkuji moc za odpověď Ikrova
30+4tt Bolest v podbrisku jako při ms a tlak na močový měchýř
Ahoj holky chci se zeptat od včera chodim celkem často curat.. furt tlak na močový měchýř a malá bolest v podbrisku , a pocit jak kdybych chtela i na velkou ale dá se to v pohode vydržet, ve středu mám naštěstí kontrolu., muže to souviset všechno s natahováním dělohy? Jak všechno roste? Beru magnesium lacticii 4tbl a večer piju magnesium citrat takže těch 400mg hořčíku do sebe dam samozřejmě bříško tužší mám ale co sem byla před 14 dni na kontrole vše bylo v pořádku doktor říkal ze se ani neotviram a bříško měkké mám. tak zda nemám hned plasit, a je to normální? ma to některá stejně také
Ahoj,prosím,mate někdo dobrou zkušenost s vymizenim otoku u miminka?jsem v 11tydnu a včera jsme byli na ultrazvuku,kde paní doktorka zjistila otok u hrudnicku...jdu na genetiku za tyden...ale do té doby...ve zprávě je prosak 4mm...Prý se to muže i samovolně spravit,mate někdo zkušenost,prosím?dekuju Katka
Ahoj holky chtěla sem se zeptat začali nám necekane opravovat výtah jsem ve 30tt těhotenství probíhá v pořádku . Bydlím v 6 patre beru magnesium lacticii na tvrdnuti břicha . Mám strach zte chůze do schodů je to necekane a potrvá to asi 6 týdnu .... nejsem zvykla chodit do schodů a ještě do 6 patra ... nemůže se něco stát ? Nemůže se mi díky tomu zkracovat čípek nebo tak když beru to magnezko ? Dekuju
Ahoj holky mám dotaz , bohužel jsem už par let závislá na nosním spreji Otrivinu pro dospělé , momentálně jsem těhotná a když jsem zkoušela použit přímo kapky s mořskou soli nepomahaji , miminko je zatím v pořádku zaplat pánbůh , našla by se některá která též kapala cele těhotenství i v průběhu kojeni a miminko je v pořádku prosím komentáře jak jsem špatná atd jsi nechte vím ze to není dobre , a taky až přestanu kojit to chci řešit . Spíše bych chtěla uklidnit ze vtom nejsem sama .... a ze si některá také tím prochází prošla a vše bylo v pořádku dekuju
Ahojky holky... prosim nazory a poznatky :-) 4 mesic merim BT, rekla bych ze ty cykly jsou si dost podobne, vetsinou mi po MS zacina klesat na ovulacni teploty az nekolikaty den, ale ted mi z 36,6 spadla na 36,4 a to dva dny po ms. Vetisnou ovulaci mam cca v pulce cyklu... mela sem den pred snizeni i hlen a bolel a boli me podbrisek... nuze se jednat o ovulaci? Vim ze ovulaci potvrzuji 3 vyssi teploty po 6 nizsich teplotach... ale tady by to tak nebylo protoze celou ms sem mela 36,6. Muze to byt takhle brzka ovulace?
Dobrý den potřebovala bych prosím poradit ..Byla jsme u svého lékaře na ultrazvuku po prohlídce mi řek že to vypadá že jsem těhotná ..odebral mi krev ale výsledky byli negativní říkal něco o gestacnim váčku ...můžu být těhotná i když jsem měla negativni testy a mít už gestacni vacek ..Děkuji za odpovědi..






















