Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
03.07.2019

Holky prosim poradite. Jsem v 5 měsíci tehotenstvi. V noci mam pravidelně zacpanej nos. Přes den ne. Jaký kapky do nosu byste mi doporučili? Nebo něco jinyho, aby se v noci lip dýchalo:? Děkuji za rady

 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
01.07.2019

Zdravím má někdo z vás zkušenost s obrovskou cystou na vajecniku na začátku tehu? Dr. tvrdí že by neměl být problém, že se vstřebá obvykle do 10 nebo 12 týdne ale někde jsem četla i riziko potratu a jiných komplikací.. Děkuji za odpovědi 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Ahoj, jsi těhotná a nemůžeš si dítě z jakéhokoliv důvodu nechat? Jsme zajištěný manželský pár (37 a 34 let) , který je ve šťastném svazku již 12 let jenomže nemůžeme mít vlastní miminko. Moc bychom si přáli prostřednictvím příme adopce poskytnou milujúci a bezpečný domov plný smíchu a rodinného zázemí holčičce, která by pro nás byla splněným snem. Vše potřebné zařídíme. Vzdálenost není problém. Prosím ozvi se nám na adopcemiminko2019@gmail.com

Děkujeme.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
21.06.2019

Ahoj holky, chci se zeptat, jsem v druhém týdnu těhotenství a je normální, že mě sem tam bolí v podbrišku jako by mi mněli přijít mé dny, ale nepřijdou. A chci se ještě zeptat, nadýmání je asi taky normální že? 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
27.05.2019

Dobrý den. Mám 10dni po ovulaci, mám výtok nezapachaji, nažloutlý. Je nějaká pravděpodobnost otehotneni? Test jsem si dělala v pátek ráno a nic. Díky za odpovedi

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
23.05.2019

Dobrý den jsem v 8.měsíci těhotenství .Čekám holčičku ale nemohu si jí nechat .Tím to směru hledám milující rodinu která ji dá vše co potřebuje .Otec nereaguje nechal nás .Vše je o domluvě dceru si může te vzít po týdnu v nemocnici.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
12.05.2019

Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to pořád a mám i nafoukle břicho. Myslíte že bych mohla být těhu?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
10.05.2019

Ahoj maminky chci se zeptat brali jste nějaké vitamíny v těhotenství? V lékárně mi doporučili ogestan máte s ním někdo zkušenost? Děkuji

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
07.05.2019

Ahojte holky mám prosbicku je to asi divné ale moje malinka teď 19.5 bude mít 3 měsíce a chce si strašně sedat otáčí se na bok a chce do sedu v sedačce je v pololehu a chytne se deky a snaží se přitahovat mám ji tak nechat nebo ji spis stále dávat do lehu aby to nedělala? Díky

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
07.05.2019

Zdravím ženy, tento dotaz je na ženy po sterilizaci, jsem po třech SC a následné sterilizaci, po roce menstruace se mi můj cyklus zkrátil na 21 dnů ze třiceti, od sterilizace trpím bolestma hlavy, břicha, silnou menstruací, a hlavně návaly..velkými návaly i v průběhu cyklu...tohle jsem dříve nezažila, máte někdo to stejné, dá se to nějak řešit u gynekologa??? díky za odpovědi...

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka