Holky prosim poradite. Jsem v 5 měsíci tehotenstvi. V noci mam pravidelně zacpanej nos. Přes den ne. Jaký kapky do nosu byste mi doporučili? Nebo něco jinyho, aby se v noci lip dýchalo:? Děkuji za rady
Zdravím má někdo z vás zkušenost s obrovskou cystou na vajecniku na začátku tehu? Dr. tvrdí že by neměl být problém, že se vstřebá obvykle do 10 nebo 12 týdne ale někde jsem četla i riziko potratu a jiných komplikací.. Děkuji za odpovědi
Ahoj, jsi těhotná a nemůžeš si dítě z jakéhokoliv důvodu nechat? Jsme zajištěný manželský pár (37 a 34 let) , který je ve šťastném svazku již 12 let jenomže nemůžeme mít vlastní miminko. Moc bychom si přáli prostřednictvím příme adopce poskytnou milujúci a bezpečný domov plný smíchu a rodinného zázemí holčičce, která by pro nás byla splněným snem. Vše potřebné zařídíme. Vzdálenost není problém. Prosím ozvi se nám na adopcemiminko2019@gmail.com
Děkujeme.
Ahoj holky, chci se zeptat, jsem v druhém týdnu těhotenství a je normální, že mě sem tam bolí v podbrišku jako by mi mněli přijít mé dny, ale nepřijdou. A chci se ještě zeptat, nadýmání je asi taky normální že?
Dobrý den. Mám 10dni po ovulaci, mám výtok nezapachaji, nažloutlý. Je nějaká pravděpodobnost otehotneni? Test jsem si dělala v pátek ráno a nic. Díky za odpovedi
Dobrý den jsem v 8.měsíci těhotenství .Čekám holčičku ale nemohu si jí nechat .Tím to směru hledám milující rodinu která ji dá vše co potřebuje .Otec nereaguje nechal nás .Vše je o domluvě dceru si může te vzít po týdnu v nemocnici.
Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to pořád a mám i nafoukle břicho. Myslíte že bych mohla být těhu?
Ahoj maminky chci se zeptat brali jste nějaké vitamíny v těhotenství? V lékárně mi doporučili ogestan máte s ním někdo zkušenost? Děkuji
Ahojte holky mám prosbicku je to asi divné ale moje malinka teď 19.5 bude mít 3 měsíce a chce si strašně sedat otáčí se na bok a chce do sedu v sedačce je v pololehu a chytne se deky a snaží se přitahovat mám ji tak nechat nebo ji spis stále dávat do lehu aby to nedělala? Díky
Zdravím ženy, tento dotaz je na ženy po sterilizaci, jsem po třech SC a následné sterilizaci, po roce menstruace se mi můj cyklus zkrátil na 21 dnů ze třiceti, od sterilizace trpím bolestma hlavy, břicha, silnou menstruací, a hlavně návaly..velkými návaly i v průběhu cyklu...tohle jsem dříve nezažila, máte někdo to stejné, dá se to nějak řešit u gynekologa??? díky za odpovědi...






















