Zdravím,
jsem 22. letá studentka VŠ v 8tt. Miminko si bohužel nechat nemohu a na interrupci jít nechci. Věřím, že touto cestou mu/jí najdu milující rodiče.
Zanechte mi prosím kontakt a během následujícího týdne se ozvu. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak budu schopna podat více informací.:)
Holky po jaké době při otěhotnění se ukáže pozitivní test?
Mile ženy, toužíte po miminku a nedaří se pocit či miminko do nosit? Dobře si pamatuji, když mi v 27 letech lekari řekli, že potíže jsou a ze uvidíme. Necekane jsem otěhotněla a to mi říkali, že už ire do Vánoc ne otěhotní kvůli lékům. Vypnula jsem svou tužku a má dcera má už 10 let.
Další pokus byl ok a vse proběhlo fajn.
Třetí miminko odešlo z neznámých důvodů v puli těhotenství, čtvrtý na konci prvního trimestru, páté ke konci prvního trimestru.
Celou rodinu tyto ztráty poznamenaly a věděli jsme, že se nevzdáme. hned po posledním potratu jsem manžela pozadala , aby mi vyzvedl mateří kašičku.
Mateří kašičku jsem uživala denně 2 tydny (1 dávku denne) pak 2 týdny nic a opět dva nebo možná tri tydny (to uz jsem davku smizila a brala tedy dele). Chtěla jsem se dát do naproste hormonální rovnováhy a načerpat po potratech silu.
Dva mesice po druhe runde mateří kasičky nedošly měsíčky a ja zjistila, že jsem "opet" těhotna. Endokrinologie byla jasna, zvyšte dávky - velice opatrne jsme navyšovali! Po minimálních stupincich.
Potíže v tehu byly,nevolnost, nemocnice, riziko, my všichni jsme ale nepustili zle myšlenky domu a uklidnili se. Včetně děti. A dělali jsme to, abychom byli v rovnováze a klidu. Do prace jsem uz nechodila...
Zni to jako pohádka? Je to pravda a ted mi tady brouka 5tt denní chlapeček.
Preju všem toužící párům po miminku. Zkuste to jako my.
Zdravim :) obracim se s dotazem jestli se jedna o tehotenstvi nebo ne .7.8. jsem zacala mit naruzovely vytok a pak 2 dny tmave slabsi krvaceni pote nasledoval naruzovely vytok.Dnes 13.8. jsem si delala test na obou je slaba carka na 25/ml je vice viditelna prikladam foto.Diky za odpoved pokud to tu jeste nekdo precte :)
Ahojte maminky, co myslite? Mela nektera podobnou fotku z utrazvuku v 14tt(13+2). Mela jsem tento tyden screaning a pan doktor si netroufl rict(je celkem zkuseny), ja videla pahorek rovne... Na dalsi utl u sveho dr tato fotka a pry 50/50, zaroste nebo vyroste, vic mi nerekne... Dalsi kontrola za 3 tydny... Tak nad tim porad uvazuju :)
Dobry den hledam milujici rodinu pro sva dvojcata.. jsem v sedmem mesici ...zjistila jsem az moc pozde ze jsem tehotna ...miminka si nemohu obe nechat z osobnich duvodu a nechci je zase rozdelit :(
Po 1 dítěti běžně opotřebený kočárek. Pořizovací cena 14500 nyní prodám za 4500. Všechny nástavby lze dát po i proti směru jízdy, k vajíčku jsou adaptéry k připnutí na podvozek kočárku. Navíc přidám pláštěnku, síťku proti hmyzu a na zimu černý rukávník. Tel. 732614141
Prosím pouze osobní odběr.
Děkuji Chovancová Děčín
Hledáme maminku, která hledá láskyplnou rodinu pro své miminko. Jsme partneři s bytem v Praze, VŠ,SŠ, nyní se 9 let snažíme o miminko,již nechceme déle čekat, moc se na miminko těšíme. Pomůžeme s vyřízením formalit.. Prosím, napište na email: vltavinka@post.cz
Hledáme maminku, která si z jakýchkoliv důvodů nemůže nechat své děťátko. Jsme starsi manželé toužící po úplné rodině. Naše srdce je plné lásky a touhy. Tel. 605 552 882
Dobry den,jsem ve tretim mesici tehotenstvi a miminko si nechat nemuzu i kdyz bych velmi rada. Jiz mam dve deti a s partnerem cekame třetí. Partner od nas odesel,vse nam sebral a s detma jsem skoncila v azylovem domě. Nemuzu si sama dalsi dite dovolit navic bez zázemí. Dekuji za jakoukoliv radu ci pomoc. N.



























