Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
Anonym (neověřeno)
30.08.2019

Zdravím,

jsem 22. letá studentka VŠ v 8tt. Miminko si bohužel nechat nemohu a na interrupci jít nechci. Věřím, že touto cestou mu/jí najdu milující rodiče. 

Zanechte mi prosím kontakt a během následujícího týdne se ozvu. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak budu schopna podat více informací.:)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
14.08.2019

Mile ženy, toužíte po miminku a nedaří se pocit či miminko do nosit? Dobře si pamatuji, když mi v 27 letech lekari řekli, že potíže jsou a ze uvidíme. Necekane jsem otěhotněla a to mi říkali, že už ire do Vánoc ne otěhotní kvůli lékům. Vypnula jsem svou tužku a má dcera má už 10 let.

Další pokus byl ok a vse proběhlo fajn. 

Třetí miminko odešlo z neznámých důvodů v puli těhotenství, čtvrtý na konci prvního trimestru, páté ke konci prvního trimestru. 

Celou rodinu tyto ztráty poznamenaly a věděli jsme, že se nevzdáme. hned po posledním potratu jsem manžela pozadala , aby mi vyzvedl mateří kašičku. 

Mateří kašičku jsem uživala denně 2 tydny (1 dávku denne) pak 2 týdny nic a opět dva nebo možná tri tydny (to uz jsem davku smizila a brala tedy dele). Chtěla jsem se dát do naproste hormonální rovnováhy a načerpat po potratech silu.

Dva mesice po druhe runde mateří kasičky nedošly měsíčky a ja zjistila, že jsem "opet" těhotna.  Endokrinologie byla jasna, zvyšte dávky - velice opatrne jsme navyšovali! Po minimálních stupincich.

Potíže v tehu byly,nevolnost, nemocnice, riziko, my všichni jsme ale nepustili zle myšlenky domu a uklidnili se. Včetně děti. A dělali jsme to, abychom byli v rovnováze a klidu. Do prace jsem uz nechodila...

Zni to jako pohádka? Je to pravda a ted mi tady brouka 5tt denní chlapeček. 

Preju všem toužící párům po miminku. Zkuste to jako my.

 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
13.08.2019

Zdravim :) obracim se s dotazem jestli se jedna o tehotenstvi nebo ne .7.8. jsem zacala mit naruzovely vytok a pak 2 dny tmave slabsi krvaceni pote nasledoval naruzovely vytok.Dnes 13.8. jsem si delala test na obou je slaba carka na 25/ml je vice viditelna prikladam foto.Diky za odpoved pokud to tu jeste nekdo precte :)

tehotenstvi nebo ne?
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
02.08.2019

Ahojte maminky,  co myslite?  Mela nektera podobnou fotku z utrazvuku v 14tt(13+2).  Mela jsem tento tyden screaning a pan doktor si netroufl rict(je celkem zkuseny),  ja videla pahorek rovne...  Na dalsi utl u sveho dr tato fotka a pry 50/50, zaroste nebo vyroste,  vic mi nerekne...  Dalsi kontrola za 3 tydny... Tak nad tim porad uvazuju :) 

Holka nebo kluk ult 13+2
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
31.07.2019

Dobry den hledam milujici rodinu pro sva dvojcata.. jsem v sedmem mesici ...zjistila jsem az moc pozde ze jsem tehotna ...miminka si nemohu obe nechat z osobnich duvodu a nechci je zase rozdelit :(

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
18.07.2019

Po 1 dítěti běžně opotřebený kočárek. Pořizovací cena 14500 nyní prodám za 4500. Všechny nástavby lze dát po i proti směru jízdy, k vajíčku jsou adaptéry k připnutí na podvozek kočárku. Navíc přidám pláštěnku, síťku proti hmyzu a na zimu černý rukávník. Tel. 732614141  

Prosím pouze osobní odběr. 

Děkuji Chovancová Děčín

Prodám kočárek trojkombinace
Prodám kočárek trojkombinace
Prodám kočárek trojkombinace
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
12.07.2019

Hledáme maminku, která hledá láskyplnou rodinu pro své miminko. Jsme partneři s bytem v Praze, VŠ,SŠ, nyní se 9 let snažíme o miminko,již nechceme déle čekat, moc se na miminko těšíme. Pomůžeme s vyřízením formalit.. Prosím, napište na email: vltavinka@post.cz

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
09.07.2019

Hledáme  maminku, která si z jakýchkoliv důvodů nemůže nechat své děťátko. Jsme starsi manželé toužící po úplné rodině. Naše srdce je plné lásky a touhy. Tel. 605 552 882

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
05.07.2019

Dobry den,jsem ve tretim mesici tehotenstvi a miminko si nechat nemuzu i kdyz bych velmi rada. Jiz mam dve deti a s partnerem cekame třetí. Partner od nas odesel,vse nam sebral a s detma jsem skoncila v azylovem domě. Nemuzu si sama dalsi dite dovolit navic bez zázemí. Dekuji za jakoukoliv radu ci pomoc. N.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka