Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
Anonym (neověřeno)
27.01.2020

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka, který by měl přijít na svět koncem března.

Jsem studentka soukromé VŠ v Praze, bydlím ve středních Čechách a těhotenství pro mne bohužel není tak radostnou zprávou, jako by mohla být pro jiné. Rozhodla jsem se tak pro přímou adopci, protože bych chtěla dopředu znát nové rodiče. Mám jedinou podmínku a to, aby jednalo o pár z Prahy.

Pocházím z normálních poměrů, bydlím sama, při škole pracuji, takže tímto se rozhodně nesnažím nějak zbohatnout, jak by si možná někdo mohl pomyslet.

Budu moc ráda, pokud mi zašlete nějaké informace o sobě, fotky nebo případné dotazy na mne či na miminko na mail - kloka.prileti.v.breznu@gmail.com (pozor při opisování).

Moc ráda se s někým z vás osobně setkám :-) 

 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
20.01.2020

Daruji dvě neotevřená balení Utrogestanu, jedno po 30 tobolkách. Použitelné do 4/2021. Ideálně osobní odběr v Praze 6.

 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
20.01.2020

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla že pod jizvou se mi udělala nějaká bulka vypadá to jako obří pupínek je tam uprostřed taková bílá čárka jako kdyby v tom byl steh. Hodně to štípe když si na to sáhnu…A stehy mi od porodu vypadli jen 3 ještě jich tam je plno jdou hodně vidět. Nevíte někdo co by to mohlo být? Děkuji

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
18.01.2020

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu těhotenství bych se o ní finančně staral. Děkuji za odpovědi 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
07.01.2020

Dobry den, 

prisla jsem zde s dotazem ohledne presnosti pohlavi miminka.Do 21 tt me vsichni doktori ujistivali, ze je to holcicka na 99,9% dokonce.Porad jsem,ale nebyla jista.Dnes jsem byla na druhem velkem UTZ a pan doktor se semnou 40 minut bavil o tom, ze je to holka, ze vidi pysky atd-pan doktor aso 80 let a mel docela nejapne vtipky od zacatku a pote mi mezi dvermi oznamil, ze je to asi holka s pindikem.A nedokazal mi poradne odpovedet.Cekam na vyjadreni sveho doktora za 3 tydny, ale s chovani pana doktora jsem byla v soku i pritel, ktery se ho na 10 krat ptal tak teda chlapecek a jeho odpoved byla tak vidite snad,ne?Poridil nam fotografii z te asi vidime chlapecka ja jen jestli mel nekdo podobnou zkusenost s pohlavim a mozna i lekarem, bohuzel nam pan doktor zajimavym humorem pokazil radovat se z toho, ze miminko je zdrave a zanechal nam brouka v hlave.

Holka nebo kluk
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
04.01.2020

Dobrý den,  mám na Vás dotaz, co je dobré vědět pro doprovázející osobu u porodu, cosi má s sebou vzít a kromě psychické podpoře rodičky  - co byste jí ještě poradili? zajímá mě cokoliv, děkuji moc s.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
01.01.2020

Zdravím,je mi 36,mám 17 a 11 holky a 2x už jsem potratila.Naposledy loni.V 10tt přestalo být srdíčko a ve 12tt jsem částečně sama potratila a zbytek provedli na sále.Nyni jsem 11tt,v pondělí 6.1.jdu na odběry,měla bych dostat průkaz a ptala se mi doktorka,jestli chci podstoupit screening ve 12tt.Musim si ho ale zaplatit,pojišťovna prý nehradí. Nechci o miminko zase přijít,takže jsem řekla,že ano,ale netaha že mě doktorka jen peníze?Děkuji za odpovědi 

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka