Ahoj holky,
Můžu se zeptat, jestli to můžu brát jako pozitivní?
Dobrý den ,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych nechat adoptovat milujícím lidem mojí nenarizenou dceru.Mám desetiletou dceru.Jsem s ni sama bojim se že to finančně nezvládnu .Pište sasandra 777@seznam.cz
Zdravím vidí někdo toho ducha na testu? Znamená to snad ze jsem tehu? Nevím dělám si test týden před očekávanou ms a vidím tam téměř neviditelnou čárku. U mych dvou těhotenství jsem si dělala test až dva dny po zpoždění a čárka byla silná takže nemám zkušenosti s duchem zda to něco znamená nebo ne. Měl někdo podobný test? Zatim příznaky žádné jen jsem hodně unavená a včera večer mi bylo špatně jinak nic.
Ahoj maminky a všechny ostatní :)
Chtěla jsem se s vámi podělit o to, co mě čeká v blízkých dnech.
Zítra mě čeká embryotransfer. Miminko ale není moje. Je dvou jiných lidí a já jim ho odnosím a pořídím.
Těším se :) Brzy někomu změním život a to je krásné
Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc. Na začátku jsem brala antibiotika a potom jsem začla zvracet 5x denně, 7dni jsem nemohla vstat ani s postele, myslela jsem že umřu,potom se to zlepšilo a zvracela jsem už jenom 2x za den. Teď už druhý den zvracím po každém jídle a ani moc tekutin do sebe nemůžu dostat. Vypiju 0,3 max 0,5 l vody a to se musim hodne nutit. Zvracim 6x denně.Už jsem strašně zeslabla a je mi zle. Tak přemýšlím nad pohotovosti ale nevím kam. Dekuju za odpovědi.
Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak už jen 2x denně a teď už druhý den zvracím 6x denně po každém jídle, dokonce i po pár piskotech. Mam problem do sebe dostat i tekutiny, za den vypiju 0,3l vody.. Tak se chci zeptat, kam na pohotovost v Brně? Už jsem strašně vyčerpaná a myslím,že by kapačka pomohla. Moc všem děkuju za odpověď .
Dobrý den
Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu
jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni psychicky ani finančně. Chtěla bych se zeptat zda je možná adopce. E-mail indrakova.kiki@seznam.cz
Dekuju z odpověď
Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po třetí během 9let co jsem s mužem),nečekala jsem další těhotenství tak brzy už kvuli neprav.cyklum...Takže v asi 19.Listopadu už bylo po přirozeném potratu,pak 27.12ms a druhá už nepřišla :-)Krásného ducha jsem měla 9dní po ovu,13dpo už krásné // a 21dpo už krásné dálnice.Ve středu jsem byla na utz a byl tam,,hrášek,,tak doufám že příští týden ve středu bude miminko i se srdíčkem :-)Tak se mějte krásně :-)
Dobrý den všem,
Touto cestou sháním milující rodinu pro mou ještě nenarozenou dceru. Termín porodu se odhaduje na 3. dubna.
Dokážete-li ji zabezpečit materialně, finančně a věnovat ji věčnou lásku. Třeba jste to právě vy, kdo ji zachrání před životem v chudobě, neúplné rodině a před matkou, která se nebude schopná plnohodnotně postarat.
Děkuji ..



























