4 týdenní miminko - prdíky- Sab simplex nezabírá

26.01.2009

AHoj maminky, Filípkovi jsou 4 týdny a už asi týden nás trápí bolení bříška. Malej strašně neklidně spí, pořád se kroutí, mává ručičkama a vydává zvuky jako při tlačení. Je mi ho chudáčka hrozně líto. Dávám pozor na to co jím, snažím se vyhybate všemu co nadýmá, piju feniklový čaj. Před dvěma dnima jsem koupila kapičky Sam Simplex, ale zdá se, že mu nezabírají. Bříško bolí pořád :r: Malej se strašně svíjí a napíná, někdy to vydrží i celou pauzu mezi kojením. Dokáže usnout, ale ze spánku dělá tyhle hrozné zvuky a je mi jasné, že ho něco trápí. Je to šílený, nevím co mám dělat. Někdy zkoušíme cvičit nožičkama, masírovat bříško, většinou se vyprdí i vykakaká, ale po dalším kojení je to nanovo. Mám pokračovat v užívání těch kapiček, srovná se to třeba časem, nebo máme zkusit něco jiného. Co????? :§) Jak jste na tom vy ostatní maminky se 4 týdeními miminky??? :cc): Díky moc za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nám bezvadně pomohly kapičky od Espumisanu, po pěti kapkách se malé ulevilo a pak i lépe spala. Za nás je rozhodně můžu doporučit :-)

Holky, já sem jela pořád Babycalm (naší malé děsně chutnal) a k tom jsem od 4 týdnů dávala kapičky Bifiform. Koupila jsem je přes internet, byly levnější, ale přišlo mi že fungovaly dobře. papa Maruška

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka