36+4 a už je to děsný

10.04.2012

ahoj holky jsem skoro ve 37tt a už je to děsný chtěla jsem rodit normálně ale vzhledem ktomu že už prcek má 3kg a ještě bude mít víc tak se bojím jelikož jsem byla prvně císařem tak proto co si myslíte podel Dr.tak řekl že mimi byl mělo být zhruba ke 4kilum mám ztoho strach já už ani nemužu chodit nemužu spát nemužu se převalovat v posteli a když v stanu tak už to nejde a bolí mě stydká a pánevní kost prostě se skoro ani nezvednu.děkuji moc že jsem se tady mohla trochu vypovídat.Nejradši bych už porodila.Hezký večer

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj.
Já bych se zbytečně nastresovala.U malé mi doktoři říkali,že bude mít malá čtyři kila a když budu přenášet,dostanu se na4,5.Přenášela jsem 11 dní,zbytečně vyděšená,jak to mimi dostanu jako prvorodička ven a když to bylo za mnou,moje první reakce byla “jé,ta je ale malá“.Měla 3190g.

já porodila v 39+0 a malej měl 3650g. Odhady doktorů se mohou lišit až o půl kila, takže to nemusí být tak horký. Taky jsem poslední měsíc lezla jak želva a těšila se, až se budu moci normálně najíst, nadechnout, zapnout boty a tak. Ještě chvíli musíš vydržet. Neboj, bude líp. :a:

no,chtěla jsem ti napsat něco povzbudivého,ale spíš jsem se vyděsila,jakto budu mít já,když mě všichni v pátém měsíci podle břicha tipují na osmý.Tak snad jen ať už to máte oba brzo zdárně za sebou :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka