29+3tt nebo 31+0 | Moje těhotenství.cz

29+3tt nebo 31+0

Obrázek uživatele MisaH

  Ahoj holky,tak jsem byla v pátek na UTZ. Poradíte mi některá?? Do zprávy mi dr.napsal ASP+, PPH PI co toto je?? Normálně se všechno vyptám, ale on musel utíkat na porod, mamince předemnou našel něco špatnýho na UTZ, tak ji nechal nachystat a pak tam spěchal... No a dále: podle PM 29+3 podle biometrie 31+0 a přitom miminko má jen 1.600g. Není to málo??? a ještě placenta bpn, mimo DS vpředu. (to je myslím, že mám placentu nízko, ale ne v děložním hrdle, ne??
  TAk jestli něco víte, alespoň část, tak mi, prosím, napište. A kolik váží vaše miminka v bříšku... Děkuji moc Dance 4

  Komentáře

  Obrázek uživatele ali0212

  ASP+ znamená že mám mimísek v pořádku srdeční akci, PPH PI znamená že poloha mimča je podélná, hlavičkou dolů, zádíčka z tvého pohledu doleva, placenta bpn znamená bez potíží a příznaku odlupování, což je v pořádku!
  Jinak v tvém týdnu těhotenství ať už 29 nebo 30 má miminko moc pěknou váhu oni nejvíc přibírají poslední měsíc a to co týden tak 200g.
  Tak to je vše co vím!

  Obrázek uživatele MisaH

  Děkuji moc, ty jsi úplný lexikon!!! A jak to vypadá s tebou??Míša

  Obrázek uživatele MisaH

  Kirisel,to jsi mi udělala radost. Minulý týden jsem tady četla, jak miminka váží kolem 30tt 1,85 nebo až 2 kg. Tak jsem začala mít strach, že je malinká...Pořád mi kontrolují Dopplerem průtok pupečníku, aby byla dobře živená a to naštěstí je zatím v normě. Děkuji moc!!!Míša

  trytyrs

  tyrfhrtdth

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  tak holky, vim ze je pozde, ale musim vam sem dat odkaz na super video Biggrinhttp://www.youtube.com/watch?v=elMw7t7eBI0 :s: tak co, taky tak dopadnou??

  Dalinko, ahoj, prosím Tě, můžeš mi vysvětlit, co tady ještě děláš? :?

  Holky máte skušenosti některá s odsavačkou mléka?
  Nebo jakou značku jste si vybraly.?

  přeji všem přítomným Wink
  jelikož jsem tu dlouho nbyla tak gratuluji všem Maminkaám k jejim mimískům a přeji jim mnoho štěstí zdraví

  Mimčo s dudlíkem tak dneska začínáme 31týden a krása je nám oboum dobře sice jsem poslední týden nějak více unavená,ale jinak pohoda bez potíží. Malá kope skoro cely den hlavně když ležím na levém boku to máte videt tu roštandu co ve mě provádí. Už se těším až bude venku.

  tak jsem včera zmizela jak pára nad hrncem, ale chtěli jsme k nám dolu pozvat tchána s tchýní a že si sedneme na terasu....a ejhle, tchýně kuli mě nechtěla???!!!

  tak je tady zase pondělíčko,nemám ho ráda.asi si nesu následky z pracovních dnů,a co vy holky jak je??jaký byl víkend??šup šup nějaký drb neníííííí??

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  jupíííí, zítra jdu na svůj první ultrazvuk. já už se tak těším. se nemůžu dočkat, tak dám potom vědět, jak jsem dopadla.

  Ahoj holky,tak dnes vstupujeme do 9.měsíce.Už se na porod vyloženě těšim,protože to už chci mít za sebou.Ale že to uteklo.
  Postýlka stojí,kočárek je nachystanej,oblečky naskládané,tak už jen ten drobeček.