27.1. screening v Podolí | Moje těhotenství.cz

27.1. screening v Podolí

Obrázek uživatele Katy - kacax

Ahoj, 27.1. jsem odjednaná na primotrimestrální screening v Podolí. Nenajde se tu nějaká těhulka která by měla stejný termín? Aspoň by to čekání mezi odběry a UTZ lépe uběhlo.

Obrázek uživatele Kylli

AHOJKY. ZASE JÁ. HELE A BUDEŠ RODIT V PODOLÍ? JÁ JSEM DNESKA ZAČALA 14TT A TERMÍN MÁM +-13.7. A RODIT BUDU V PODOLÍ.

Obrázek uživatele Katy - kacax

Ne ne, já budu rodit v Kolíně, jsem z Cerhenic, je to kousek od Kolína. Ale můj doktor mě pokaždé na ten prim. screeninig posílá do Podolí že tam jsou certifikovaný odborníci. A navíc si to musim zaplatit sama, protože mu to pojišťovna nezaplatí. A v Praze to jde, kdežto v Kolíně to jde jen na pojišťovnu.
No tak sem se musela rozhodnout buď screening v Praze za peníze a nebo žádnej a jen kontrola u něj.
Tak shánim někoho s kym bych přečkala dobu mezi odběry a UTZ.
A to mi teď ještě hrozí že si Domču budu muset vzít sebou. Páč taťka si volno vzít nemůže a u mejch rodičů to taky asi nevyjde.
Já sem začala 11tt a termín sem si zatim vypočetla na 4.8. Těhu průkazku dostanu až 18.1.

Obrázek uživatele Kylli

AHA, JÁ SI TO TAKY PLATILA-ZROVNA VČERA JSEM NA TOM BYLA-ALE CHODÍM DO GYNCENTRA A TAM NA TO TU "MAŠINU" MAJÍ, TAKŽE NIKAM JINAM CHODIT NEMŮŽU

p.s.: JÁ JSEM PŮVODNÍ Z KUTNÉ HORY .-)POKUD MI MOJE TĚHOTENSTVÍ DOVOLÍ, RÁDA BYCH TAM JEŠTĚ NA VELIKONOCE ZAVÍTALA-UŽ MÁM ABSŤÁK, NEBYLA JSEM TAM OD MINULÝ VELIKONOC Sad

Obrázek uživatele Katy - kacax

Tak jestli budeš mít cestu přes Kolín, tak by sme se mohli sejít na čajík nebo kafčo, v nějaký cukrárně. Pokud budeš moct. :///:

Obrázek uživatele Katy - kacax

Jsem v kontaktu s Pjodatle jestli si ji pamatuješ, rodila taky v srpnu. A říkaly sme že až bude hezky tak bych si s Domčou udělala výlet do Prahy a sešly by sme se. Co ty na to?

Obrázek uživatele Kylli

abych pravdu řekla, tak nemám vůbec pamět na jména a když se změní ikonky, tak jsem ztracená-takže si pamatuju max. 2 holky, které rodily také sprnu 08, ale to je asi tak všechno

my většinou do Hory vyjíždíme od našich-tzn. z Vlašimi a přes Kolín nejezdíme. Ale ten výlet do Prahy určitě uskutečněte, já bydlím na CHodově, takže pěkně na kraji Prahy a kousek od metra Chodov, takže jsem schopná dojet kamkoliv.
Budu se těšit .

Obrázek uživatele Katy - kacax

Tak až bude lepší počasí tak se domluvíme.

Jednodenní menstruace

Dobrý den.před 14dny jsem měla.mensteuaci ktera se opozdila o 5dnu. A ted v pondělní  ze mě  šel  jen tmavě hnědý hlen a pak nic,dnes...

Bolesti bricha

Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

Čáp??

Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

Vyšetření

Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

pomoc..

Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

Ahojky holky, před vánoci jsme u našeho Simonka zjistili bouličku dole na levém varlátku. Na štědrý den jsme byli na pohotovosti kvůli vyrážce, která se mu ošklivě rozšířila po celém těle a u té příležitostí jsme to řekli i dr. Ta řekla, že to musí vyšetřit náš dr. ultrazvukem. Po svátcích jsme u něj byli, ten nás poslal k urologovi, ale ani ta z toho nebyla moudrá.

Ahojky jen se chci zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti tohoto typu? Měsíc a něco beru macu, teď jsem začala týden pít ženský čaj. No a druhý den mě bolí bradavky, jsou jakoby pevné a manžel říká, že prsa jsou těžší než jsem je měla a mám větší bradavky. Myslíte, že to je tím, že by se mohla dostavit konečně menstruace. Je to nepříjemné, nevím co mám dělat.

Ahoj holky!
Zítra jdu na kontrolu k Dr. a jsem děsně nervózní ... 23.12. mi potvrdila, že vidí zahnízděné vajíčko, ale že je moc brzy na cokoliv a že mám přijít 6.1. po 10h na kontrolu ... Doufám, že bude vše OK, že tam bude to vytoužené srdíčko!

Ahojík děvčata, jsem nová v červenecčátkách. Čekáme už druhého mimise, prvního jsme měli v lednu 2010. Doufám že mě vezmete mezi sebe.

Dobré ráno všem, musím si postěžovt na svou tchýni a nemám kde jinde, tak se omlouvám, že to dávám sem ale potřebuju to ze sebe dostat.

Hezké ráno těhulinky Těhulka
Jak se máte a jak se celkově cítíte?Já jsem hotová :|€|:

Ahoj holky, jsem tady opět s prosbou o radu. Matýskovi je 8 týdnů a ted poslední asi 3 dny mě po kojení pálí a jakoby štípou bradavky. Trvá to vzdy tak půl hodinky. Bradavka je po kojeni na spisce trosku bila, pak to pali a pak se ji zase vrati za nějakou dobu jeji prirozena barva. Je mi divny, ze mi to zacalo az ted, nevite cim to je? Děkuji vsem moc za radu a odpoved. Lenca

posílám po delší době pár foteček zlatíček z vánoccc

Ahoj holky, dáváte někdo na snídani ovocnou přesnídávku? Malá bude mět rok a rohlík nebo chleba nechce a jogurt jí nechci dávat každý den ... co snídáte?