27.1. screening v Podolí

06.01.2011

Ahoj, 27.1. jsem odjednaná na primotrimestrální screening v Podolí. Nenajde se tu nějaká těhulka která by měla stejný termín? Aspoň by to čekání mezi odběry a UTZ lépe uběhlo.

Kliknutím vložíte smajlíky:

AHOJKY. ZASE JÁ. HELE A BUDEŠ RODIT V PODOLÍ? JÁ JSEM DNESKA ZAČALA 14TT A TERMÍN MÁM +-13.7. A RODIT BUDU V PODOLÍ.

In reply to by Kylli

Ne ne, já budu rodit v Kolíně, jsem z Cerhenic, je to kousek od Kolína. Ale můj doktor mě pokaždé na ten prim. screeninig posílá do Podolí že tam jsou certifikovaný odborníci. A navíc si to musim zaplatit sama, protože mu to pojišťovna nezaplatí. A v Praze to jde, kdežto v Kolíně to jde jen na pojišťovnu.
No tak sem se musela rozhodnout buď screening v Praze za peníze a nebo žádnej a jen kontrola u něj.
Tak shánim někoho s kym bych přečkala dobu mezi odběry a UTZ.
A to mi teď ještě hrozí že si Domču budu muset vzít sebou. Páč taťka si volno vzít nemůže a u mejch rodičů to taky asi nevyjde.
Já sem začala 11tt a termín sem si zatim vypočetla na 4.8. Těhu průkazku dostanu až 18.1.

In reply to by Katy - kacax

AHA, JÁ SI TO TAKY PLATILA-ZROVNA VČERA JSEM NA TOM BYLA-ALE CHODÍM DO GYNCENTRA A TAM NA TO TU "MAŠINU" MAJÍ, TAKŽE NIKAM JINAM CHODIT NEMŮŽU

p.s.: JÁ JSEM PŮVODNÍ Z KUTNÉ HORY .-)POKUD MI MOJE TĚHOTENSTVÍ DOVOLÍ, RÁDA BYCH TAM JEŠTĚ NA VELIKONOCE ZAVÍTALA-UŽ MÁM ABSŤÁK, NEBYLA JSEM TAM OD MINULÝ VELIKONOC :-(

In reply to by Katy - kacax

Jsem v kontaktu s Pjodatle jestli si ji pamatuješ, rodila taky v srpnu. A říkaly sme že až bude hezky tak bych si s Domčou udělala výlet do Prahy a sešly by sme se. Co ty na to?

In reply to by Katy - kacax

abych pravdu řekla, tak nemám vůbec pamět na jména a když se změní ikonky, tak jsem ztracená-takže si pamatuju max. 2 holky, které rodily také sprnu 08, ale to je asi tak všechno

my většinou do Hory vyjíždíme od našich-tzn. z Vlašimi a přes Kolín nejezdíme. Ale ten výlet do Prahy určitě uskutečněte, já bydlím na CHodově, takže pěkně na kraji Prahy a kousek od metra Chodov, takže jsem schopná dojet kamkoliv.
Budu se těšit .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka