24.týden | Moje těhotenství.cz

24.týden

Obrázek uživatele lasicka

  Tak jsem někde něco chytla. Včera jsem jela do nemocnice s ukrutnýma bolestma břicha, průjmem a zvracením. Skončila jsem na kapačkách a byla propuštěna domů. Dnes je to již lepší ale odpo. musím na další vyšetření. Doufám že je malej v pořádku.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Poulova Jana

  Tak hlavně hodně štěstíčka, at ty i malinký jste v pořádku aby jste tohle mohli hodit za hlavu!!

  Obrázek uživatele Borůvka

  To je mi líto Lasicko, opatruj se a ať ti kontrola dopadne co nejlépe a jsi zase zdravá a můžeš si užívat mimíska...

  Obrázek uživatele miky

  Tak to je blbý.Tak snad se toho něčeho rychle zbavíš a budete oba s mimiskem fit.

  Obrázek uživatele Jadyrko

  Přeju ať všechno dopadne jak nejlíp jenom může.. snad brzy budeš jako rybička..

  Obrázek uživatele lasicka

  Děkuji ale jako rybička se necítím spíš jak oteklá velryba.-)))))

  Obrázek uživatele Jadyrko

  Hlavně aby si byla zdravá velryba.. Smile

  Obrázek uživatele Jadyrko

  .. a hodně štěstí při kontrole..

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Přímá adopce- hledáme miminko

  Jsme mladý zajištěný pár, pracující ve zdravotnictví, nicméně vlastní rodina není ze zdravotních důvodů možná. Rádi přijmeme miminko do...

  Chodíte někdo na nějaké cvičení, nebo cvičíte doma a jak? Já mám sice teď dobrý tělocvik při dodělávání pokoje pro kuchyň, ale tak to nejsou ty nejlepší uvolňovací a posilovací cviky Lol

  Ahoj, dneska je to snad nejhorší za tu dobu co mě mimískové začali kopat. Jeden kope do močáku a druhý do žaludku, tak buď se mi chce čůrat nebo zvracet, je to paráda. Asi se budí na střídačku, takže už asi od tří od rána nespim:-). Taky vás ty drobečci takhle trápěj?

  15+1 tt.
  Včera jsem byla po prázdninách poprvé ve škole. Domluvila jsem se, že budu pokračovat poslední ročník denním - individuálním studiem.
  Pro některé kamarádky to byl šok, jiné o mém těhotenství věděly a dalším to došlo nebo nedošlo při vtipkování vtipného ročníkového o tom, že je nás v celém ročníku 36 a půl..

  Tak jsem někde něco chytla. Včera jsem jela do nemocnice s ukrutnýma bolestma břicha, průjmem a zvracením. Skončila jsem na kapačkách a byla propuštěna domů. Dnes je to již lepší ale odpo. musím na další vyšetření. Doufám že je malej v pořádku.

  Tak máme podezření na salmonelozu. Vůbec nevím kde bych k tomu přišla, naštěstí zbytek rodiny je v pohodě. Koncem týdne budou výsledky a já mám s mimi dietu. FUUUUUUUUUUJ.

  Tak počínaje dneškem mi začal 9. týden...nejste tady některá taky v tomto období? Já zatím nijak zvlášť nepřibrala a bříško nijak zvlášť neroste. Sice do některých původních džínů se už nenasoukám - nebo přesněji řečeno nasoukám, ale kolem boků už je nezapnu. Ale četla jsem, že děloha (nebo co:-) ) se zvětšuje už brzy po otěhotnění, takže je to asi normální.

  Ahoj.nevíte jak dělají ten ultrazvuk na projasnění šíje?? jestli vagynálně nebo přes břicho?? Jdu tam ted ve čtvrtek.V pondělí jsem byla na kontrole u doktorky a vypadá to že ten hematom mizí.Už ho skoro neviděla,takže to dopadne dobře.Mimčo už měří 5,2cm.