24.týden | Moje těhotenství.cz

24.týden

Obrázek uživatele lasicka

  Tak máme podezření na salmonelozu. Vůbec nevím kde bych k tomu přišla, naštěstí zbytek rodiny je v pohodě. Koncem týdne budou výsledky a já mám s mimi dietu. FUUUUUUUUUUJ.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Kačula

  Tak to ti nezávidím, hlavně se brzy uzdrav a hodně pij!!! Kup si SMEKTU!! Nechci dělat chytrou, ale vím o čem mluvím, v květnu jsem ležela se svou tříletou holčičkou v nemocnici, měla salmonelu, ale tak agresivní, že se ji to dostalo do krve a skončila jsem s ní na JIP!!! Teď už si taky dáváme pozor co strčíme do pusy! Nejhorší je, že na to není lék a musí se to prostě vykakat!!! Tak pevné nervy, hodně zdravíčka a štěstíčka a drž se!!!

  Obrázek uživatele Kikatka

  tak to je mi líto...tak se koukej te vylecit!!!Taky drzim palecky:)

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  Chodíte někdo na nějaké cvičení, nebo cvičíte doma a jak? Já mám sice teď dobrý tělocvik při dodělávání pokoje pro kuchyň, ale tak to nejsou ty nejlepší uvolňovací a posilovací cviky Lol

  Ahoj, dneska je to snad nejhorší za tu dobu co mě mimískové začali kopat. Jeden kope do močáku a druhý do žaludku, tak buď se mi chce čůrat nebo zvracet, je to paráda. Asi se budí na střídačku, takže už asi od tří od rána nespim:-). Taky vás ty drobečci takhle trápěj?

  15+1 tt.
  Včera jsem byla po prázdninách poprvé ve škole. Domluvila jsem se, že budu pokračovat poslední ročník denním - individuálním studiem.
  Pro některé kamarádky to byl šok, jiné o mém těhotenství věděly a dalším to došlo nebo nedošlo při vtipkování vtipného ročníkového o tom, že je nás v celém ročníku 36 a půl..

  Tak jsem někde něco chytla. Včera jsem jela do nemocnice s ukrutnýma bolestma břicha, průjmem a zvracením. Skončila jsem na kapačkách a byla propuštěna domů. Dnes je to již lepší ale odpo. musím na další vyšetření. Doufám že je malej v pořádku.

  Tak máme podezření na salmonelozu. Vůbec nevím kde bych k tomu přišla, naštěstí zbytek rodiny je v pohodě. Koncem týdne budou výsledky a já mám s mimi dietu. FUUUUUUUUUUJ.

  Tak počínaje dneškem mi začal 9. týden...nejste tady některá taky v tomto období? Já zatím nijak zvlášť nepřibrala a bříško nijak zvlášť neroste. Sice do některých původních džínů se už nenasoukám - nebo přesněji řečeno nasoukám, ale kolem boků už je nezapnu. Ale četla jsem, že děloha (nebo co:-) ) se zvětšuje už brzy po otěhotnění, takže je to asi normální.

  Ahoj.nevíte jak dělají ten ultrazvuk na projasnění šíje?? jestli vagynálně nebo přes břicho?? Jdu tam ted ve čtvrtek.V pondělí jsem byla na kontrole u doktorky a vypadá to že ten hematom mizí.Už ho skoro neviděla,takže to dopadne dobře.Mimčo už měří 5,2cm.