10 DC a nechráněný styk, můžu být těhotná ????

01.03.2015

Ahoj chci se zeptat stala se nám taková věc měli jsme s manželem nechráněný styk a ten proběhl 20.2 první den poslední MS byl 11.2 délku cyklu mám 29dní, tak jsem počítala ovu kalendář a tam mi vychází od 22.2 a ty potvůrky přežijí 3 dny uvnitř :? .. tak teď jsem teda zmatená ~d~ :j) do toho mě 3 den bolí bříško ... a i bílý výtok byl máme docela strach :///: máme 2 děti a třetí úplně v plánu není ale chtěla bych vědět vaše názory a zkušenosti :a: jsem ze skupin červíků 2009 :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, otěhotnět můžeš kdykoli a čím je ten sex "lepší a vášnivější", tím v tomto směru líp-tím spíše se zadaří. Někdo dokonce otěhotní během menstruace, jsou i takové případy, je jich míň, ale jsou.

Já otěhotněla poslední den menses (ráno jsem ještě špinila a večer byl nechráněný sex...) a kamarádka otěhotněla první den MS (ráno byl sex a večer dostala menses). Takže nic není nemožné.. :///:

já otěhotněla hned po ms, 6 DC při délce cyklu 29 dní takže prakticky v neplodných dnech,možné je vše :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no to je mazec :D tak na ovu se člověk spoléhat nemusí :D my si dáváme pozor 5 let a nic neberu žádná antikoncepce mi nesedla...a navíc jsme oba zdraví tak bych se právě nedivila dcera taky vyšla hned :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka