Zamražení mateřského mléka.

24.11.2008

Hoky potřebuu poradit.odstříkala jsem do lahvičky 80ml mléka-víc mi nešlo a chci ho dát zmrazit-četla jsem,že to může být zmražený až 3měs.-starám se toriž o babičku na druhý straně vsi-2x denně tam musím jít a teď jak je zima navečer tam jdu bez Honzíka a mamka ho hlídá, když je manžel v práci a někdy ho nakojím a za hodinu má zas hlad a když se nestihnu vrátit, že by mu mamka dala to odstříkaný, kdyby nebyl k utišení.
Ale ten můj problém-mám to lahvičce a můžu to dát zmrazit i s tim dudlíkem co na ní je?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Určitě bych zvolila orig. pytlíky nebo skleničky. A hlavně neohřívat v mikrovlnce, zničí se tím hodnotné látky v mlíčku. Jen do vodní lázně. :a:

Kup si zásobníky na mateřské mléko, já mám od AVENTU, je tam víčko (je to kalíšek s víčkem), s dudlíkem bych to rozhodně nezmražovala!V ledničce Ti mlíčko vydrží 24 hodin, takže pokud ho do té doby spotřebuješ tak nemusíš ani zamražovat.

Ahojky, já zamražuji do lahviček od medely, jinak určitě bych to nezmražovala s dudlíkem. Jinak mlíčko může být zmražené až 3 měsíce, jak píšeš.

to dala bez dudlíka.Já zmražuju v lahvičkách od přesnídávky a koupila jsem si pytlíky od Medely na zmražování, jsou super,ale drahý trošku. JInak hned jak odstříkám, šoupnu do mrazáku.

In reply to by Pechy

Ahoj, tak díky za radu.To já budu muet jít vyvařit tu skleničku, protože ta lahvička by jinka než tím dudlíkem nešla zavřít.A můžu se ještě zeptata kolik tvůj Honzík takhle toho odstříkanýho vypije?Dík

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka