Začátek 24 tt a věci pro miminko | Moje těhotenství.cz

Začátek 24 tt a věci pro miminko

Obrázek uživatele Freya

Ahoj všem spolutěhotnícím (i ostatním - samozřejmě Pápá ),

jak jste na tom s věcmi pro miminko? My dneska začali 24tt a nemáme ještě vůůůbec nic ... a když říkám, nic, tak myslím opravdu NIC (jakože ani jedna ušmudlaná ponožtička apod.) :s:.
Kdy jste začaly/plánujete začít s nákupy?
Zjišťujete si poctivě vše na netu (jakože recenze na kočárky, sedačky ...apod.), nebo je to otázka lásky na první pohled a kliknutí? :metal:

Obrázek uživatele jana03

mě obdarovala tchýně na vánoce prvními oblečky a to jsmem byla 22tt. postýlku a kočárek jsme kupovali ve 37 tt a i vše ostatní vlasně na poslední chvíli :s:

Obrázek uživatele Zdenda3

já nakupovala od začátku,každý měsíc něco,ona to pak není taková pálka,ohledně kočárku apod jsem projížděla stránky,recenze,zkušenosti apod dlouho před koupí.Jinak vše jsem měla koupené asi do 7 měsíce,kdyby náhodou přišel porod dřív,měsíc před porodem jsem prala věcičky.Jsem ráda že jsem pak s pupkem nemusela někde lítat

Obrázek uživatele Lily1

:a:Ahoj já začínám 32 týden a oblečení jsem začala kupovat tak nějak okolo toho 25 týdne ale je pravda,že něco jsem měla koupeno i dřív protože když se mi to v obchodě zamlouvalo tak jsem to koupila.A kočárek ten už máme taky ale postýlku,vaničku a kosmetiku tu ještě nemám ani kosmetiku jako plínky,a pod.to budu kupovat až na poslední chvíli Sluníčko

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...