Začátek 24 tt a věci pro miminko | Moje těhotenství.cz

Začátek 24 tt a věci pro miminko

Obrázek uživatele Freya

Ahoj všem spolutěhotnícím (i ostatním - samozřejmě Pápá ),

jak jste na tom s věcmi pro miminko? My dneska začali 24tt a nemáme ještě vůůůbec nic ... a když říkám, nic, tak myslím opravdu NIC (jakože ani jedna ušmudlaná ponožtička apod.) :s:.
Kdy jste začaly/plánujete začít s nákupy?
Zjišťujete si poctivě vše na netu (jakože recenze na kočárky, sedačky ...apod.), nebo je to otázka lásky na první pohled a kliknutí? :metal:

Obrázek uživatele jana03

mě obdarovala tchýně na vánoce prvními oblečky a to jsmem byla 22tt. postýlku a kočárek jsme kupovali ve 37 tt a i vše ostatní vlasně na poslední chvíli :s:

Obrázek uživatele Zdenda3

já nakupovala od začátku,každý měsíc něco,ona to pak není taková pálka,ohledně kočárku apod jsem projížděla stránky,recenze,zkušenosti apod dlouho před koupí.Jinak vše jsem měla koupené asi do 7 měsíce,kdyby náhodou přišel porod dřív,měsíc před porodem jsem prala věcičky.Jsem ráda že jsem pak s pupkem nemusela někde lítat

Obrázek uživatele Lily1

:a:Ahoj já začínám 32 týden a oblečení jsem začala kupovat tak nějak okolo toho 25 týdne ale je pravda,že něco jsem měla koupeno i dřív protože když se mi to v obchodě zamlouvalo tak jsem to koupila.A kočárek ten už máme taky ale postýlku,vaničku a kosmetiku tu ještě nemám ani kosmetiku jako plínky,a pod.to budu kupovat až na poslední chvíli Sluníčko

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Na základě jiné diskuze bych ráda znala vaše názory na domácí vzdělávání protože mě ten příspěvek celkem překvapil, ale nechci aby se autorce u jejího dotazu rozjela debata o kterou nestojí.

Co vede rodiče k tomu aby svoje děti neposílali do školky a do školy a učili je sami doma?

Jaký na to máte názor vy ostatní?

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Přímá adopce

Hledáme maminku co se nemůže o své miminko postarat a chtěla by ho dát k přímé adopci. Své vlastní miminko nemůžeme ze zdravotních...

Hledáme dětátko k přímé adopci

Dobrý den,

 

s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u...

Změnily jsem vám nějak prsa.

Holky ráda bych se zeptala jestli po té antikoncepci nebolí prsa a nebo spíš se zvětšují je poznáte rozdíl děkuji za odpověď.Niki