Začátek 24 tt a věci pro miminko

08.08.2014

Ahoj všem spolutěhotnícím (i ostatním - samozřejmě :a: ),

jak jste na tom s věcmi pro miminko? My dneska začali 24tt a nemáme ještě vůůůbec nic ... a když říkám, nic, tak myslím opravdu NIC (jakože ani jedna ušmudlaná ponožtička apod.) :s:.
Kdy jste začaly/plánujete začít s nákupy?
Zjišťujete si poctivě vše na netu (jakože recenze na kočárky, sedačky ...apod.), nebo je to otázka lásky na první pohled a kliknutí? :metal:

Kliknutím vložíte smajlíky:

mě obdarovala tchýně na vánoce prvními oblečky a to jsmem byla 22tt. postýlku a kočárek jsme kupovali ve 37 tt a i vše ostatní vlasně na poslední chvíli :s:

já nakupovala od začátku,každý měsíc něco,ona to pak není taková pálka,ohledně kočárku apod jsem projížděla stránky,recenze,zkušenosti apod dlouho před koupí.Jinak vše jsem měla koupené asi do 7 měsíce,kdyby náhodou přišel porod dřív,měsíc před porodem jsem prala věcičky.Jsem ráda že jsem pak s pupkem nemusela někde lítat

:a:Ahoj já začínám 32 týden a oblečení jsem začala kupovat tak nějak okolo toho 25 týdne ale je pravda,že něco jsem měla koupeno i dřív protože když se mi to v obchodě zamlouvalo tak jsem to koupila.A kočárek ten už máme taky ale postýlku,vaničku a kosmetiku tu ještě nemám ani kosmetiku jako plínky,a pod.to budu kupovat až na poslední chvíli :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka