Výroky blbé a ještě blbější tchýně/tchána | Moje těhotenství.cz

Výroky blbé a ještě blbější tchýně/tchána

Obrázek uživatele Martens a Majda

Ahojky,
potřebovala bych rozesmát. Tak schválně, které z Vás se to podaří:-) A budete mít vůbec náladu se anketky zúčastnit? Aby Vás to moc nerozčílilo...

Obrázek uživatele swwedka

..holky ještě jsme si vzpoměla, když se narodila nejmlladší dcera..tak do porodnice přijele "tchýně" a na postel položila balíček (později jsem zjistila že tam jsou 2vajíčkové chlebíčky-mňam), šla k malé a asi 10minut čekala než se usměje..když malá hnula pusinkou a objevil se jí na obličejíčku 1 dolíček tak prohlásila:" JO, JE NAŠE".Pak mi předala ty chlebíčky, popřála a dala pusu na tvář.
Tak že jsem usoudila, že kdyby měla malá dolíčky 2, tak si řekne že není jejich a chlebíčky asi sní cestou zpět, jak rychle by se otočila na podpatku.
Všichni z rodiny se vyznačují tím, že mají jen 1dolíček na tváři při úsměvu. jejich rodina skýtá pouze 11 členů..legálně podle příjmení a všichni se navzájem znají.
Příjde mi to ujeté.

Obrázek uživatele Lištička

Ahoj,
je to síla, jak to některé máte ...
My tedy nejsme svoji papírově, ale jinak jsme spolu 11 let. Tchán zemřel před 4 lety, byl to takový starý pán, nebyla s ním moc sranda, ale vídali jsme se tak 1x 14 dní a no problem.
S tchýní tedy kamarádky nejsme, ale vztah bych řekla, že máme dobrý. Nebydlíme spolu, ale má to k nám 6 km. Je taková více upjatá a bojácná, ale za celou dobu jsme spolu měly asi 2 problémy. Ten první si už moc nevybavuji, jen to bylo něco, že jsem kritizovala ze svého pohledu podnikatele a plátce a poplatníka všech možných daní náš "sociální" stát. Byli už důchodci, tak se jich to trochu dotknulo. Podruhé se stalo, že když jsme ji šli vyprovodit na bus, tak jsem se zapovídala s jedním hodně starým pánem a jí asi přišlo, že mě pán obtěžuje, tak mi povídá, ať spěchám domů, že tam na nás čeká tatínek, což tedy nebyla pravda. Tak z toho se nakonec vyvinulo trochu drama, kdy bylo mezi námi asi 14 dní ticho, ona se nám neozvala a ani přítel jí nevolal. Já jsem pak jednou vzala Matěje a stavila jsem se za ní a vyříkaly jsme si to.
Jinak si fakt nemůžu stěžovat. Matěje má ráda a on ji, teď v těhu nám i dost pomáhá hlídáním, nikdy nezapomene na narozky nebo svátek (kytka, čokoška), když k nám jede, tak vždy něco doveze (pár banánů, nektarinky, jablíčka,...). Sice si spolu nemáme moc o čem povídat kromě Matěje, ale zase na druhou stranu se do nás nikdy nepletla.
Takže já vlastně nemám ani čím rozesmát Jednička

Lištička Kačka + Matýsek + mimi v bříšku

Obrázek uživatele monika37

Sice už jsem do diskuze tky přispěla, ale nedá mi to a musím ještě jednou, před hodinkou jsme se neplánovaně vrátily od tchánovců, původně sme měly až v neděli, ale jelikož už jsem nevydržela tchýninu nevšímavost a laksnost k našemu synovi tak jsem prostě vybouchla, ted je mi to líto kvůli tchánovi, ten je super, snaží se nám to za ní vynahrazovat, ale nedalo se fakt nic dělat.

Začalo to tím, že se malej najedl a chtěl do vany aby ho koupal děda, on tam s ním blbnul, tak se malej vykoupal do toho tchýně keci, že kdo jí má jako utírat nádobí, a že ho myje už dneska naposledy(podotýkám, že ho myje po každým sebemenším jídle klidně dva hrníčky po kafi a ona natačí vodu s jarem, takže to se pak nahledá to mytí), taky byla nasraná, že děda si hraje s malým a nepomáhá jí, tak se nabídl manžel, že jí to umeje, tak že ne, že si to utře sama, po vykoupání si malej vzpoměl, že má hlad, tak mu děda šel udelat chleba s marmeládou, uklízím po něm hračky a slyším jak tchýně nadává, že sme nechali pečící papír v troubě po pizze(opravdu hroznej prohřešek) :s: pak nadávala na syna, že zase jí, podotýkám, že od pondělka co jsem tam byly se syna jedinkrát nezeptala jestli nemá hlad a ani mu k jídlu nic nepřipravila, sama si šla dělat večeři viděla nás v kuchyni a ani se nezeptala jestli nemáme hlad nechcem taky. Tak to už jsem nevydžela a řikám jí jestli jí tak moc vadíme, že se mužem sebrat a jet domu, tak se do mě pustila, že jí mám nechat být, že jí ani nepozdravim, když přijde domu z práce, ale to že když přišla tak sem na ní koukala chtěla jí pozdravit a ona nás všechny přehlídla jak širou pláň už nezmínila.

tak jsem se do ni pustila s tím, že se k nám chová jako k povlu, že má jedinýho syna a jediný vnouče, kterýho si vůbe , ale vůbec nevšímá, nehraje si s ním, když na něj mluví což je tak jedna věta denně, tak tonem, že takhle bych nemluvila já ani s dobytkem, a že by se konečně měla začít chovat jako babička, na to ona mi řekla, že se ke mě chová tak jako já k ní (je pravda že její společnost nevyhledávám nemám si s ní co říct, ale do dneška jsem jí respektovala jako matku mého muže, snažila jsem se s ní zavést hovor, ale po marných pokusech jsem to vzdala), od prvního setkání se na mě prostě tváří divně, nikdy se mě na nic nezeptala, ruku mi podala ala leklá ryba, myslela jsem , že nerozením malého se to srovná, ale je to ještě horší, malému jsou příští týden 3 roky, a jeho druhá babička se k němu chová jako saň, když mu byl rok, tak sme byly na zahradě malý spadnul bradou se praštil o křesílko, a ona stála metr od něj a ani se neotočila, smozřejmě věděla, že tam jsem, ale alespon se mohla zajímat co sním je, prostě nic, ono to asi celé zčlo tehdy, kdy jsem jim oznámily, že čekáme mimi(malý byl neplánovaný) manžel musel přeručit vysokou, a tehdy jsem jí slyšela, jak říká své matce, že se podle situace zařídí a že jí nic nezajímá, nevěděla jsem jak to tehdy myslela, ale tedka jsem to pochopila uplně. pak jsem se dozvěděla, že se manžel díky mě změnil, že to říkají všichni z rodiny, no nevim jak to mohli posoudit, když s širší rodinou se vidí tak 1-2 do roka a to se vše točí kolem mlého atd.

na závěr hádky mi řekla že si ode mě nenechá srát na hlavu, tak jse se zbalily a v půl 9 se vydaly na cestu z plzně směr kolín, při odjezdu nám řekla jen si běžte já vás tady držet nebudu, opravdu bych se tam nezdržovala, ale mohla si to odpustit.
promiňte za román, ale chci jen říct holkám co mají starostlivé tchýně co by pro jejich děti udělaly všchno, aby si toho vážily, furt lepší víc péče než žádná

Obrázek uživatele Kytiii

nechápu, kde se to v těch tchýních bere, že dokážou tak hýbat žlučí Biggrin
schválně, jaké budeme my tchýně... až si tu budem za 30 let stěžovat na ty naše šílený snachy Biggrin Biggrin

naše tchýně se mě zeptala, co má koupit synovi ke 3 narozeninám... ocenila jsem, že se ptá a protože potřeboval nový sandálky (je květnovej), tak jsem řekla, že sandálky... slíbila je a tvářila se, že je ráda, že nemusí nic vymýšlet... za týden odjela zpátky domů (150km), synovi na oslavu nepřišla, botky nekoupila... když odjížděla, jen řekla, že přijede v červenci... když v červenci přijela, divila se, že jsem mu koupila sandálky já (asi do té doby měl běhat bosky) a zase slíbila, že mu koupí jiný botky - což už beru s rezervou... syn nedostal nic... svému synovi odmítla přijet taktéž na oslavu (se slovy, já mu popřeju, až tam přijedu - vůbec nepochopila, že nejde o to, mu popřát, ale o to, že jsem na jeho počest chtěla uspořádat večeři Sad )... no, příště ji zvát nebudu...

Obrázek uživatele Matelka

Já to měla na vánoce podobně s pyžamkem. Na dotaz tchýně, co má malé koupit, jsem jí sdělila, že pyžamko, které nám je už malé. Pod stromečkem jsem rozbalila pyžamko na dítě ve věku 5-ti let ... dceři byly na vánoce 2 Biggrin No ale snaha byla. No a pyžamko jsem samozřejmě musela koupit sama.

Obrázek uživatele sterega

Co si stěžuješ, vydrží Ti dlouho Biggrin Biggrin Biggrin

Obrázek uživatele Berus

I když já si na tchánovce nemůžu stěžovat.Moje bývalá tchýně je a vždycky byla zlatá.Je moc hodná,obětavá a udělala pro mě vždy vše co mohla.Takže těch 18 let v manželství nikdy nebyl žádný problém.Každý svátek a narozeniny jsme od ní dostaly 500 a děti navíc ještě dort.Pokud měl někdo kulatiny,dostal od ní 1000.Za to moje máma to je pravý opak.Ta si ani nevzpomene aby svým třem vnoučatům napsala k svátku aspoň SMSku.A čeká že oni jí budou milovat,když vidí že babička o ně nemá zájem.Navíc vnoučata kolik let neviděla.A našeho nejmladšího neviděla ještě nikdy.Dokáže akorát vyčítat že na ní prdim.Jako včera.Před měsícem mi volala teta že u ní moje máma bude,tak abych byla večer v 8 hodin na Skype že si zavoláme.Tak jsem v 8 večer čekala jak blb na skype a oni nebyly přihlášený.Byly tam až někdy po 21 hodině a to náš malej už spí,takže nemůžu volat.No a matinka mi to hned včera vyčetla,že prý jsem se na ní vyprdla.A když jsem jí řekla že já v domluvenou hodinu na skypu byla,ale ona né.Tak mi jen řekla že byly s tetou někde posedět.A víc o tom nechtěla mluvit.Tak mi zase hnula žlučí.A pak se diví že jí nechci volat.

Obrázek uživatele petras2

Koulení očima včera se vrátily z dovči na Slovensku a dneska přivezly dětem dárek dohromady jim koupily hopika a tchán povidá Tomáškoj kterému nejsou ještě ani dva roky važ si toho je to kupovaný za eura.Manža jim říká že mněli koupit dva a tchýně na něj vždyt je to stejně za chvíly omrzí tak jim stačí jeden dohromady.Ted v út mám narozky a ve st svátek tak když byly na odchodu že mi popřejou a nemohli se dohodnout kdo má prachy kdo mi je dá tak se složily a dostala jsem 500 kč a přitom mi zdůraznily že to mám k obojímu aby jsem asi nechtěla ještě ??? :zadek:

Obrázek uživatele kattka61

to je dobré, u vás se na nerozkya svátek aspon vzpomene, u nás toto tchýně neřeší - my jsme na druhé koleji, u nás za celý rok nebyli popřát ani 1x a to už jsme slavili 5x narozky a svátky ... my jim přát chodíme většinou +- na termín přesně a oni nic .... jak měl syn 3 roky tak v neděli tu byli naši, ségra, ještě moje babi a děda a tchýně s tchánem nedošli, že neměli náladu a to bydlíme v jednom domě ... jo ale když má narozky jejicj dcera nebo holky, tak to hned naklušou k nim s bambošou, kytkou a tak .... není to sprosté? mě je fuk, že nepřijdou popřát mě, nemají mě asi 2x v lásce, každou chvíli jim řeknu něco od srdce, ale Kubíkovi by mohli, je to vnuk stejně jako vnučky os švagrové, to mi přijde sprosté - už jsem řekla, že jak nepřijdou ani malé na 1 rok, tak končíme i my jim s přáním

Obrázek uživatele Barče

Cooo?? No to snad nemyslíš vážně, jednu hopsulku?? To snad není možný. To bych teda radši nekoupila nic, než jednu věc pro dva prcky, a ještě takovou......

Jo a připomělo mi to tchýňku, ta když přišla "do kouta", tak s sebou přivedla svoji sestru a malé koupily na půl ty malý plínky 2-5 kg, co stojí 199,- Smile . Jako mě to ani nevadí, jen jsem přemýšlela, že každej jinej přišel s velkýma plínama a mastičkama, hračkama, oblečkama a babi přinese tohle..

Obrázek uživatele lolka

naší malé přinesli "do kouta" hnusný kafe z penny a nějaký sušenky, prý nevěděli, co koupit :s:

Obrázek uživatele Barče

:? hm, tak to nosím na běžnou návštěvu :?

NO co naděláš, někdo je hold takovej Wink

Obrázek uživatele jana a nela

co je to do kouta?

Obrázek uživatele Barče

Přijít se poprvé podívat na nově narozené miminko Biggrin

Obrázek uživatele jana a nela

Já si to myslela ale ne stopro Ne Tak to jsi dostala veledar.Moje tchýně si k nám ve třetím týdnu(můžu být asi ráda že né hned první den,to u nás slavila "jen"ona a její dcera s vnučkou)pozvala dvě své kamarádky,nezapomněla se mě zeptat jestli bych jim mohla uvařit kávu :€\€: běžně návštěvám nic nenabídnu Koulení očima jedna mi přinesla plíny,druhá růži a tchýně nic

Obrázek uživatele Barče

Ona hned jak zjistila, že jsem těhule, tak mazala do šuplíku a dala nám 10 000,- na kočárek, takže ne, že by nebyla dajná!! Jako těm plínám jsem se zasmála, ona preferuje peněžní dary, takže běžně na narozeniny a vánoce chodí s obálkou, minule se vyšvihla :€m: , koupila malé DVd v trafice a strašně se divila, že ji nebaví na to koukat, že si raději prohlížela knížky, co dostala od ostatních :€}€: .

S těma návštěvama, já už jsem to tady psala, že jsem tu měla švagrovou 4 roky nasazenou klidně 4x týdně, pak jsem to i řešila přes přítele, že se mi to zdálo moc čast´é, ale před porodem se to vrátilo do "normálu" (o vánocích za těch 8 dní tu byla 6x!!! a to jsme ty dva zbývající dny byli u našich), takže když po porodu přišla na svoji 4 hodinovou návštěvu a za dva dny volala znova, že přijde, tak jsem se dost netaktně ohradila a od té doby mám klid. Ale jinak bych je tu měla obě nasáčkované pořád, i když tchýňka je lenošná, ta by s náma šla max. na zahrádku na pivo, na prochajdu neeeee........

Tvoje přispěvky jsem taky zaregistrovala, už to máte doma lepší??

Obrázek uživatele jana a nela

My taky dostali na kočárek osm tisíc.Doma to je lepší,tchýně u nás byla před měsícem po půl roce.Snažíme se nehádat,užívat si malou ale není to jako dřív.Ona nám to fakt zničila,ikdyž spolu jsme tak já se necítím dobře,nemám k němu důvěru,nejsem šťastná,nevím jestli pomůže čas já doufám že aspoň trošku ano už kvůli malé,já ji nechci brát tatínka,kdyby nebyla ona tak už s ním nejsem Ne

Obrázek uživatele Barče

Hm , to je smutný.......Jestli tě to uklidní, tak mám občas taky takový pocity, ale je fakt, že mám možnost (a často toho využívám), na pár dní odjet k našim a to se mi pak zase stýská.....;-) Ale taky si to kolikrát říkám, tak jako ty.....

Obrázek uživatele monika37

my jsme našeho malého neolánovaly,já byla čerstvě po škole a manžel na vš, tak to bylo taková blbá situace, ale stejně jsme se rozhodly mimi mít, když jsme to jely říct manželovým rodičům, tak to tak nějak vzaly, ale když přišla řeč na svatbu, tak řikám, že svatba tedka nepřichází v úvahu, že se nebudu vdávat jen proto že musim, a tchýně povídá ,, ale svatba bejt musí s tím já nesouhlasím", tak jí řikám ,, a proč bysme se tedka musely hned brát? Radši počkáme až to bude v klidu" a ona mi na to povídá ,,vezmete se protože já to chci", tak v tu chvíli sem si myslela něco o prdeli abylo vymalováno :s:

Obrázek uživatele sterega

To jooo. Mít takovou tchýni tak ji asi něco řeknu :-D....Ta by mě neměla ráda Biggrin

Obrázek uživatele Lind_a

U nás to bylo stejné Biggrin Když se rodiče mého přítele dozvěděli že jsem těhu tak hlavně jeho matka říkala ale to se musíte vzít, a já že nechci se vdávat jen kvůli těhotenství a že si chci jednou svou svatbu užít naplno :). Otravovala tak dlouho že jsem jí řekla že se vdávat nechci a hotovo. Smile
Nebo když se Pavla přede mnou zeptala jestli je malá jeho , no liskla bych ji. Řekla jsem ne není je to mého souseda Biggrin

Obrázek uživatele sterega

Tyyyy jojo tak to bych vraždila takovou tchýni. Díky bohu já žadnou nemám...

Obrázek uživatele monika37

já teda nejsem ten tip co se hned pere nebo tak, ale za tohle bych jí snad dala přes hubu, to by mě neskutečně urazilo a ponížilo, že bych jí fakt rozkopla usměv :s:

Obrázek uživatele Lind_a

Mony, co si budu ničit kvůli jedné fuchtli nervy.. Řídím se heslem: Urazím, když přehlídnu... mÁŠ takže ji ignoruju a malou má minimálně. Biggrin

Obrázek uživatele swwedka

a je to.. tohle jsme měla udělat tenkrát já a bylo by...gratuluju k té myšlence Smile Biggrin

Stránky

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Holka nebo kluk

Dobry den, 

prisla jsem zde s dotazem ohledne presnosti pohlavi miminka.Do 21 tt me vsichni doktori ujistivali, ze je to holcicka...

Doprovod u porodu

Dobrý den,  mám na Vás dotaz, co je dobré vědět pro doprovázející osobu u ...

Screening v 36

Zdravím,je mi 36,mám 17 a 11 holky a 2x už jsem potratila.Naposledy loni.V 10tt přestalo být srdíčko a ve 12tt jsem částečně sama...

na cukrovku,tak mi drzte holky prosim palecky at to dopadne dobre dekuji Pápá Pápá Pápá

ta jsem se o víkendu koupal v bazénku, bylo to super, cáchal jsem vodu na všechny strany, zkoušel jsem to potom i doma v koupelně, ale to se mamka zlobila Koulení očima a taky se mi líbí sedění...vypadám přesvědčivě, že?

Píšu píšu deníček protože jinak to nemám kam ventilovat.Poslední 3 dny byly teda masakr!Připouštím že jsem podrážděná a protivná ale jak jsem už četla nejsem v téhle fázi těhu sama Ne všem se daří od pátku mě tak vytáčet až to včera všechno vyvrcholilo a mělo pořádný dopad!Ale od začátku ...

Tak dneska jdu na prohlídku k doktorce a prý mi nejspíš už řekne výsledky z plodovky tak se strašně moc bojim jak to dopadne aby mimi bylo zdravé.Nic jiného si nepřeju.

Ahojky holky,
vím, že je ještě léto, ale zajímalo by mě, čím jste na zimu, když jste šli ven , svoje prcky mazaly. Myslím tím obličejík, popřípadě rtíky. A potom kupovaly jste si vložku do autosedačky nebo to řešily nějak jinak? A pokud jste si kupovaly vložku do autosedačky, existuje nějaká univerzální do všech autosedaček nebo si musím koupit speciální např. do Chicco autosedaček?

ahojik holky dekuju za podporu ale dovolena nam nepomohla a :spid: :spid: :spid: dnes prisla ja uz to nezvladam tak bych chtela mimi ale kdyz si vezmu ze na druhe mimi jsme cekali 5 let tak je mi blbe ale rikala jsem ze do konce roku tomu dam volnej prubeh a kdyz do te doby nic od noveho roku to zkusim resit s dr trebas mu reknu o clostik a uvidime tak holciny mejte se tu super odjizdim na

Pár foteček Sárinky s tatínkem

Ahojky holky, jak jsou na tom vaše zlatíčka s pasením koníku?Našemu Kubíkovi je 12 týdnů a moc se mu do toho nechce :?

Ahoj holky. Tak jsem 32 tt a bříško už mám hodně dole. Nejdřív jsem si myslela, že se asi moc prohlížím, a že je to OK. Jenže když mě viděla mamka tak mi to řekla taky. Tak nevím co to může znamenat. Na kontrolu jdu až v pátek a mám celkem strach. Přeci jen je ještě hodně brzy. Co si o tom myslíte? Máte to některá taky tak? Díky za odpovědi

Srdce :*[]: Dobré ráno.Chtěla bych se na něco zeptat.Jsem 11tt+2 a bude to moje první miminko.Mám krevní skupinu A1 RH negativní a manžel má 0 pozitivní.Slyšela jsem že to není moc dobré.Nevíte o tom někdo více?Děkuji za odpovědi a přeji krásný sluníčkový den.