Výběr jména

31.03.2009

Ahoj holky, tak dnes jsem se mezi vás přihlásila. Už delší dobu si pročítám vaše diskuse a vždycky mi to hrozně pomohlo. A za to díky.
Chtěla bych znát váš názor na jména. Čekám holčičku a chci ji pojmenovat Natálka. To jméno se mi strašně moc líbí, a už snad od střední školy se těším, že až budu mít mimi, tak to bude prostě Natálka. Všichni mě ale od toho zrazují, pač jich je teď nějak moc:( Tak zkouším vymyslet něco jiného, ale nic mě nenapadá. Co si o tom myslíte?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Natálka je hezké jméno proto je Natálek tolik :) Co třeba Nela? je to moc hezké jméno a jde na to dost odvozenin :) Nelča, Neluška, Nelinka, Nel, Nelka ale taky Nelina, Neluša :))))

to tě úplně chápu, já odjakživa chtěla Natalli.
Bohužel mě teda odradilo to jak ji všichni začali hromadně dávat a s těžkým srdcem jsem od ní upustila (i když s nostalgií si ještě občas postesknu :r: ...)
My taky ještě pořád řešíme, já chtěla hrozně Vanessku, ale manželovi se nelíbí :-g( .
Pak jsem navrhovala krom dalších Adrianka, Lea, Nicole.
Ty už se manželovi líbí všechny.
Teď je favorit Adrianka (zdrobněle Ria, Rianka).
Je pravda že jediná kterou znám je Adriana Sklenaříková.

!!!!!! Ale !!!!!!
Je to tvoje mimi a Natálka je krásný jméno a tak jestli ho chceš, je všechno ostatní šuma fuk. :///:

Mimíškům zdar
Petík a Hrášek

Je to moc hezké jméno,já měla pro holčičku vybranu Terezku a nebo Natálku moc se mi ta jména líbí,ale zase čekáme Kluka,tak,že to bude Adámek,a tech tet taky je dost,ale neřeším to prostě se mi to líbí!

Výber jména je na rodičich a ne na tom co ostatní mají. je pravda že Nátálek je hodně ale je to tvoje miminko a tvoje volba!! Takže klidně dej Natálku!! Já sem spíš pro jméno co moc lidí nemá tak jsme zvolili Olivera to jméno se mi líbí a každej si muže myslet co chce! Takže když chceš Natálku tak dej Natálku!! papa

Natálka je opravdu hezké jméno, určitě se rozhodni podle toho co se líbí tobě!!! To, že je teď Natálka "moderní" jméno, neznamená, že příští rok to nebude třeba Veronika a bude jich taky jak hub po dešti! :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka