včerejší kontrola u DR | Moje těhotenství.cz

včerejší kontrola u DR

Obrázek uživatele Leniz

  Ahoj holky, podávám hlášení ze včerejší kontroly. Vše proběhlo v pořádku, nejdříve se tedy nedařilo DR mimi změřit, protože ji nějak zlobil ultrazvuk, takže jsem ho viděla hnedle třikrát. Bylo to krásné, pač poprvé a podruhé máchal ručičkama a potřetí už ho to asi přestalo bavit, tak se sroloval do klubíčka a trucoval. Nakonec se dr podařilo změrit, měří 2,43, odpovídáme 10 t i podle PM i dle UTZ. Má se čile k světu. Vyfasovali jsme průkazku, a přístí týden jdu na odběry na NT screening. JInak je mi už o malinko lépe než minulý týden, ale stejně žaludek v krku ještě občas mám. Tak mám radost, že je vše ok a pomalu začínám toho svého lumpíka Matýska připravovat na to že bude mít asi bratříčka. Ještě to moc nechápe, no je mu 17 měsíců, ale už ví, že má máma mimi v bříšku. Tak se mějte krásně, přeji krásný slunečný den a pohlaˇˇdte pupíky. Lenca

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Bolest podbřišku při chůzi

  Ahoj všichni,

  Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

  Přímá adopce

  Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

  Ahojte,chtěla bych se Vás zeptat,za jak dlouho Vám čárečka na TT sílila. Já ji mám stejnou jak v pondělí,to jsem byla 24 den menstruačního cyklu a dnes jsem 26 den. Cyklus mám 24-29 - jak kdy:-) Mám mít obavy?

  Tak se také přidávám s ukázkou testíků...
  Sice mi to nešlo moc vyfotit a ve skutečnosti je ta čárka silnější, ale hlavní je, že tam JE!!!! Wink

  Dobré ráno všem.Mám na vás všechny otázku-práce na doma?Máte s tím některá zkušenost,našli jste seriózní nabídku?Za pět měsíců mi končí rodičák malou mi do školky nechtějí vzít a vrátit se do původního zaměstnání kde jsem dělala na tří směnný provoz nemůžu a co teď?Budu vděčná za každé info!

  Ahoj maminky, napadla mě taková malá anketka na téma, které je pro mě momentálně nejvíc aktuální - návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

  Holky, mám trošku hloupý dotaz, ale nemám tolik času, abych projížděla net... V 5 a 1/2 měsících jsme začali s příkrmy. Už papá měsíc (je mu 6.5 měsíce). Protože špatně kaká, chtěla bych mu už začít dávat jogurt. Je to brzy nebo už se dá? A jak s lepkem?

  Ahoj holky, jsem tady úplně nová.. Ještě ani nevím, jak moc se s tím tady naučím pracovat..:-)

  Maminky, dr. mi doporučil kyselinu listovou,chtěli bychom druhé miminko,nějak nám to nevychází,tak se chci zeptat,zda ji kupujete v lékárně bez předpisu,nebo si ji necháváte předepsat.A když,tak jakou berete?Moc děkuji všem za odpovědi.

  Pápá Krásný den holky, nemáte někdterá dobrej receptík na dobré domácí musli? Recepty, co jsem našla, tak mě nepřijsou nic moc, to už si rovnou můžu dát sušenku. Všude je hera, někde i vejce, cukr.... Díky moc, Tereza.