vanička nebo kyblík?? | Moje těhotenství.cz

vanička nebo kyblík??

Obrázek uživatele Nunu29

Ahoj holky,
máte na koupání mimi vaničku nebo kyblík?Co je lepší?

Obrázek uživatele jane.sed

Ahojky, my měli vaničku...malá tam ječela jak blázen, tak jsem koupali v umyvadle Smile

Obrázek uživatele Alfa

Máme vaničku..ale ted bych volila asi kyblík...nebo obojí..
Každopádně vanička dýl vydrží..

Obrázek uživatele zaneta.111

máme vaničku. Jak pásla koníčky dávala jsme ji tam i na bříško. Taky si tam krásně poležela kopala nožičkama.
Pak jak si sedla tak šla do vany a to je nejlepší.

Obrázek uživatele Alfa

a jak ti vzala tu velkou vanu? Mě tam hrozně řve..nechce do ní..my jsme pořád ve velký vaničce..

Obrázek uživatele zaneta.111

Ta naše holka nebrečí snad nikdy. Teď má vztekací období kdy chce chodit a ještě jí to tak nejde (jen za ruky) a nechce už tak dlouho vydržet v kočárku.
Jinak nebrečí nikdy. Papá všechno (i bílé jogurty), položím ji do postýlky a spí... Já nemám s ničím problém. Všechno se jí líbí. Zkus třeba chodit se koupat s ní a pak si zvykne, že je to zábava. Pěnu, milon hraček, hodně vody a zvykne si.
Ale my jsme chodili na vaničkování a teď na kurz plavání a vodu zbožňuje. Jenom slyší jak teče voda a už hučí, že tam chce.

Obrázek uživatele Alfa

Já už jsem toho zkusila s tou vanou..a nic prostě nezabírá..ona jednině do svý vaničky..snad z toho odroste brzo..
S papkáním je to ještě horší..jogurty a rohlíky ty by jedla pořád..a nic jiného..ale to nejde..ale u toho se aspon jenom vzteká a nebrečí..jsem z ní už jelen..

Obrázek uživatele zaneta.111

jo tak já bych to nehrotila. Ať je ve své vaničce. Do 16ti tam nebude,že.
No a kam dávaš tu vaničku? Zkusilas ji dát do vany a koupat ve vaničce. My jsme to tak vlastně začali dělat. Protože jsem dávala víc a víc vody a tam se to dobře napouští a vylívá.
Jinak to papáni se taky časem zlomí. Vím co holky s tím měli problémy a pak se to časem zpravilo samo.
To ta naše je popelnica. Baští jednou denně FURT.

Obrázek uživatele Alfa

Dávám vaničku do vany..asi jí to pak budu muset vysvětlit..až mě bude víc chápat..:)
Ta moje baští jen co chce..ale naprat se umí hodně..

Obrázek uživatele zaneta.111

No tak já myslím, že je to v pohodě. Hlavně, že papá, to té kamarádce nechtěla papat vůbec a ani jí toho moc nevypije.
A to koupání ve vaničce je dobrý aspoň si neublíží. To ta naše fut pochoduje ve vaně, chce pouštět vodu, hraje si se stěnou (na sprchování).... je to horší na hlídání. Sem tam sebou řízne a já se pak leknu jak to zaduní, aby se jí nic nestalo. Zlatá vanička.

Obrázek uživatele Alfa

No to jo..tak tam ještě asi zůstaneme..s tím jídlem..ona je schopná sníst 2 jogurty aktivia, půl rohlíky a křupky..najednou..ale když bych jí dala zeleninku,tak tu nechce..ani masíčko..
zkoušela jsem jí dávat aspon štávičky z mrkve..ale to už taky prokoukla..takže už nechce vůbec..
Já se spíš bojím,aby měla vitamíny, železo..atd..asi bych jí měla koupit nějaké dětské vitamíny..když tu zeleninku nepapá...ještě se zeptám dr...určitě bych byla radši,kdyby se umoudřila a začala pořádně jíst..

Obrázek uživatele zaneta.111

no to asi jo. A co teda papá jako hlavní jídlo? To ta naše zeleninku a ovoce miluje. A když vidí rajčata tak hučí dokud jí nedám. Já musím v obchodě chodit takovýma uličkama aby to neviděla jinak mi vyskočí z vozíku.Rajčata a jablíčka zbožňuje a ty jogurty a rohlíky taky. A tak zkus namazat na ten rohlík sýr.

Obrázek uživatele Alfa

Na ten rohlík jí namažu žervé, máslo..nebo tak něco..a to baští v pohodě..potom dávám grahamový chleba..ten je výživnější..hlavní jídlo pořád zkouším zeleninku..většinou ukazuje na piškoty..takže pak jí piškoty..já jí pár lžiček podstrčim..ale pak se začne vztekat..a je po jídle..spíš mi hodně .. místo oběda..ona když nechce zeleninku,tak radši hladoví..tak jí aspon dám ten piškot, když ho chce..Rajčata a jablíčka mi sní jenom občas..ani broskve, merunky nejí..Občas si dá s chutí jahodu..ale to je jak kdy..na co má chut..
Aspon se jí snažím dávat na pití ty štávičky..ale už to taky nechce..

Obrázek uživatele zaneta.111

no je to boj,ale pořád dobrý. Hlavně, když přibírá. Té kamarádce nechtěla jest nic. A chodili každý týden na převážení, jestli vůbec přibírá. A jak měla rok tak se rozjedla. Asi jak ji začala dávat normální jídlo a trochu solené.

Obrázek uživatele Alfa

tak tomu docela věřim..

Obrázek uživatele Markéta Samcová

Jsem jednoznačně pro vaničku,ta mě vyhovuje víc,a taky si myslím,že mimi se v ní lepší poleží a na to mytí taky.pa pa :e):

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Ahojky holky,

Už jsem se ptala včera ale odpovědi se mě nedostalo... Když dáváte miminkům v noci napít čaje, ohříváte ho?

Ahojinky, chci se jen zeptat, zda jste nějak připravovaly, připrabujete bradavky na kojení??? Mamča mi to včera nějak trapně nazančovala. .. eh.. jako by to nedokázala říct normálně. Prej aby to pro ně pak nebyl nějaký šok. Někde jsem tu četla, že masáž bradavek přibližuje porod, či co..

Červíčci i jiní, pomoc. Koulení očima Tak jsme se s tím jménem posunuli tak, že Honza řekl, že Honzíka nechce. Tím nám odpadlo jedno jméno a zbyl Tadeáš. No, ale k tomu se vyjádřil, že s ním taky není úplně na 100% sžitý..

Holky, já už se zblázním.. 2 týdny do porodu a my nemáme jméno! Posunuli jsme se tak, že Honza řekl, že Honzíka nechce. Tím nám odpadlo jedno jméno a zbyl Tadeáš.

Ahoj holky,včera jsem byla na prvním velkém Ultrazvuku I.scr..Malej je v pořádku.Veškeré orgány taky.Jen mi Dr.neřekl jak je velký.Podle tabulky z UZ co mi dal máme Příčný průměr hlavičky 46.0mm,Obvod hlavičky 177.3mm,Obvod bříška 142.6mm,délku stehenní kosti 28.7mm,srdeční frekvenci 161 a váhu 288g.Ale o velikosti miminka nic.Nevíte některá jak by teda mohl bejt asi velký?Taky se chci zeptat j

Tak mám do ms 5 dní a zase jsem začala hnědě špinit :w: Jako minulej měsíc,sakra myslím,že hormonální rozbor v pořádku mít nebudu Ne Ach jo,holky měli jste to nějaká taky tak?Pořád špinění tak týden před ms?A jestli jo,tak co to je a jak se to léčí :?

ahojky holky,mudr mi napsal do zprávy-nepříznivý nález na porodních cestách....nevíte náhodou,co by to tak mohlo být??jsem z toho zmatená,jsem 39+6...