Usínání - prosím poraďte, jsem už zoufalá :( | Moje těhotenství.cz

Usínání - prosím poraďte, jsem už zoufalá :(

Obrázek uživatele veruveverka

  Maminky, prosím o rady ohledně usínání. Syn má 4 měsíce a až do této doby usínal jakš takš kolem té 20hodiny, sice jsem ho uspávala na rukách, ale netrvalo to dlouho a spal celkem brzo...teď, cca poslední týden, ho jako vždy jdu uspávat, je po koupání, po krmení, kolem té 20 hod a usne nejdřív o půl 10 :? celou tu dobu ho musím uspávat, protože se třeba 3x vzbudí a řve :? nevím, čím to, když už dřív tak pěkně spal.. ano vím, že na rukách jsem si ho naučila Sad ale měli jsme složitější začátek, malej byl dlouho v nemocnici, domů mi ho dali až po 5ti týdnech :r: tak jsem si to s ním chtěla vynahradit a nenechávala jsem ho nikdy dlouho plakat..
  Prosím poraďte, jak ho uspat, nebo jak to děláte vy,, že mají mimča naučeno, kdy se jde spát.. tak mě napadlo - nemůže to být třeba počasím?
  Díky moc za rady :k: :k: :k:

  Komentáře

  Obrázek uživatele veruveverka

  Holky, díky. Asi ti budou ty vedra. Malej chodi spát jen v pline, protože máme v bytě hrozne:( jsme na jižní straně, takže peklo. Přes den toho taky moc nenaspi. Tak snad to bude lepší..

  Obrázek uživatele Milís

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Zdravíčko, zjistila jsem, že už jsem tu registrovaná 7 týdnů, tak jsem se rozhodla s vámi taky podělit a něco napsat.

  Zdravím všechny maminky a chtěla bych se zeptat zdali některá neznáte nějaké internetové portály co nabízejí nejlevnější last minute? Chceme někam jet, láká mě Bulharsko, ale chci aby to bylo na poslední chvíli co nejlevněji, budu ráda za každý odkaz Smile

  Minulý týden jsme se byli všichni tři fotit, tak se jdu pochlubit, jak jsme už velicí :///: . Zítra začínáme 33.tt, nějak se to už blíží...za dva měsíce už tady s námi Štěpánek třeba bude Sluníčko .

  Ahoj spolutěhulky Pápá

  Maminky, prosím o rady ohledně usínání. Syn má 4 měsíce a až do této doby usínal jakš takš kolem té 20hodiny, sice jsem ho uspávala na rukách, ale netrvalo to dlouho a spal celkem brzo...teď, cca poslední týden, ho jako vždy jdu uspávat, je po koupání, po krmení, kolem té 20 hod a usne nejdřív o půl 10 :? celou tu dobu ho musím uspávat, protože se třeba 3x vzbudí a řve :?

  Ahoj holky,

  Ahojky holky, tak jsem dneska byla u doktora a bylo mi řečeno, že mi na testech našli mutaci 4G.. Máte s tím někdo skušenost??..co jsem četla na netu mě docela vyděsilo..

  Ahoj, tak dnes jsem to nevydržela a šla na fakultku,že si necham jako samoplátce udělat krevní test na hcg, protože chci vědět zda od 2.7 vyrostlo, sestřička se šprajcovala,ale nakonec mě vzala a dokonce i na kontrolní uz.