23.týden těhotenství

28.05.2017

Ahoj, zdravím všechny kdo si na mě po těch letech snažení ještě pamatuje... Jak sem tak chodím nahlížet, tak již tu moc těch, se kterýma jsme se snažili společně už není. Vypadá to, že se konečně štěstí unavilo a přišlo i k nám a pokud bude vše v pořádku, tak ještě letos povineme náš poklad. Jsem teď ve 13.KT, už jsem byla i na nt+ testech a zatím je vše v pořádku, všechny vady na 98% vyloučeny. Čekala jsem až po těchto testech a včera jsem to oznámila svým sourozencům, chlap ještě zatím ani rodičům ani sourozencům.

Já si pamatuji a strašně moc gratuluji!!! Vyšlo to přirozeně nebo přes ivf? Nám druhé vyšlo až po 4,5 letech.

Takhle vypadá bejváček naší holčičky, termín 24.1.2017 .. Už jsem přibrala skoro 10 kg :(

Ale to shodím, u první jsem měla 27 kg a rodila při 91 kg. Tak krásně těhulkujte a já už se budu pomalu připravovat, protože konečně bude skříň a budu mít kam tu kupu po první dceři dát :D :D

Bříško 23+0

Ahojky, pěknej domeček  :-) ,  mám už podobnej, ted mi začal nějak růst.  Termín mam o dva týdny dyl než ty a taky čekam holčičku. Jen ještě nemám nakoupene zadne holčičí věci, mám toho hodně po synovi. :-) 

In reply to by Mildík Svobůdková

Jo jo je to super pocit. Ted si to uzivam, už mi není špatně, mám dost energie.  Naštěstí jsem i na syna mela dost neutrálních věci, protoze jsem je zdědila po kamarádce, co si nenechala říct pohlaví dopředu.  Kočár mame béžový, jen autosedačku modrou, ale to prezije.  Musíme dát brzy náušničky, aby si ji lidi nepletli :-)

In reply to by Michalka55

My jsme kočárek objednali nový. Sice nám zbyl ten po první dceři, ale chtěli jsme jiný, když vlastně nic jiného pořízovat nemusíme. Do třetího už určitě nepůjdu, tak se to pak pošle dál :D Já jsem pro naušničky co nejdřív, dokud si to děti nepamatují. Starší jsme je dali už ve 3 měsích.

In reply to by Mildík Svobůdková

Taky bych chtěla pro holčičku náušnice nejdřív jak to půjde, musím to ještě probrat s doktorkou, vůbec se v tom nevyznám. Me je dávali az ve čtyřech letech a doted si to pamatuju. Do třetího taky urcite nepujdem, ted resim dilema, jestli si nechat podvázat vejcovody. Urcite budu rodit sekcí, protoze mam problémy s jizvou. Dalsi těhotenství mi stejne nedoporučuji, už tohle je rizikove.  Ještě se poradim s doktorem. 

Odběr kategorie 23.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka