Tak máme Emitex 2010/2011 | Moje těhotenství.cz

Tak máme Emitex 2010/2011

Obrázek uživatele carsynka

  Tak vám moc děkuji za rady koupily jsme Emitex 2010/2011 ale ještě bych se chtěla zeptat uždáváte fusaky ? Já mám španělskou deku ale kočárek firkon a jev něm malá hodně malinká a je pořád studená i když je oblečená dost a tady veVyškově jsem si všimla že na miminka už mají nám budou 6 října teprve 3 měsíce

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  Ahojda, chtěla jsem se vás zeptat zda někdo nevíte jak se přepíná pejsek od Fisher Price do anglické verze? Někde jsem četla, že to jde, ale žádné tlačítko jsem nenašla Smile :+^*:

  Ahoj holky. Po včerejších zprávách v televizi mne napadlo udělat anketu pro maminky, které jsou nebo které teprve nastoupí na 4letou RD.
  Docela mne zaímá kolik nás tady je na 4leté RD
  Museli jste jít na 4letou RD nebo jste donuceni jít na 4letou RD. (popřípadě důvod donucení 4leté RD)

  Tak jsme včera zase byli po dlouhé době na chajdě a bylo to super. Počásko bylo parádní, ta barevná příroda neměla chybu, no fakt super :qu:

  Bude to setík i se šálkou

  ahojky Holky prosím Vás neznáte někdo nějaké dobré stránky s receptíky pro mimísky.Vařím ji stále dokola to samé chtěla bych malé nějakou změnu.je nám 7 měs.děkuji.budu ráda i za nějaké receptíky od vás.

  Pápá Ahojky maminky a těhulky,
  mám takový problémek Sad . Mám devíti měsíčního chlapečka,od jeho tří měsíců ho nemohu kojit.

  Holky jak víte,manže je bez práce a už víme že čekáme chlapečka a já mám doma jen pár holčičích oblečků a neutrálních. Hlavně mi chybí mikiny,látkové plenky a kalhoty (zahradníky). Vím že bych se měla radovat ale doufala jsem že to bude holka

  Krásný den všem :///: Chci se zeptát co dělám špatně.Moje dcerka 8 měsíců toho moc v noci nenaspí za to já bych spala jak zařezaná....už to trvá takový měsíc.V noci se džaduje jídla 2x za noc :?

  Ahoj, všechny zdravím! Tak mám těhotenskou cukrovku Sad Zrovna já, která tak miluju sladké! Řekli mi to před týdnem, do diabetologické poradny jsem objednaná pozítří.