tak jak vám je? :-) | Moje těhotenství.cz

tak jak vám je? :-)

Obrázek uživatele Mrs.Suski

  ahojky holky, Pápá

  tak jakpak vám je? dlouho tu nikdo nic nenapsal...mě už přestali těhu nevolnosti, ale pro jistotu mě šíleně každý ráno třeští hlava...jak po lahvince vína Koulení očima Koulení očima Koulení očima no zítra v 9 jdu na KO, tak snad bude všechno v pořádku... :€p€: mám trošku strach!!!!!!! prosím,myslete na mě!!!!! tak krásný den Pápá

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Naše Amálka už má 7 týdnů.. až je to neuvěřitelný jak to utíká Smile Krásně nám roste, od porodu ve 34týdnu s váhou 2090 gr má dnes 3600 gr.

  Ahoj děvčata,

  Hezký den holky.. Mám dotaz..Bolely vás některou po porodu kosti? prostě ty pánevní a ty co byly namáhány u porodu? mě bolí a jsem z toho zmatená. Neprobírám tady nikdy svůj sexuální život..ale ty kosti nejvíce bolí po styku.

  Ahoj holky, protím o radu. Já vím, že zaměstnavatel nemůže těhotnou vyhodit z práce. Já půjdu na rizikové těhu, jsem v práci na dobu neurčitou. Vrchní prchni chce najednou zrušit mou pozici a rozvázat pracovní vztah dohodou. Ted co je výhodnější? Já se sem určitě vracet po mateřské nebudu, takže jako o místo mi nejde.

  Ahoj holky. Jen tak pro zajímavost - v jakých týdnech jste porodily svoje děti?

  a jsou nám 2 týdny Kiss 2

  Ahoj holky květňátka 2013 Wink je tady ještě někdo krom mě,kdo jste ještě 2v1?

  Ahoj holky jen se chci na něco zeptat, jestli jsem to dobře pochopila. Vím že musím mít odporacováno minimálně 270dní, abych měla nárok na PPM. (vím že se do toho vstahuje i nemocenská), ale co nevím platí to i když jsem změnila zaměstnavatele?? tedy ze dne na den jsem začala pracovat u jiného zaměstnavatele. Nevynechala jsem ani den, kdy bych třebas musela jít na ÚP!

  Ahojte, holky neválí se Vám nebo Vašim rodičům či známým na půdě nevyužitý takový ten klasický jídelní talířový servis? Já bych strašně ráda měla doma ty klasické hluboké talíře, s okrajem, tak jak to kdysi bývalo.. Nesehnala jsem nikde přesně to, co by se mi líbilo :? A kdybyste měly, prodaly byste?