Svetry hrají v těhotenství hlavní roli

Těhotenská móda

V těhotenství musí ženy svůj šatník přizpůsobit rostoucímu bříšku a svetry jsou ideálním kandidátem. Pohodlné, pružné, hřejivé a stále v kurzu. Patří totiž mezi kousky, na kterých neparazitují trendy a zub času si na ně jen tak nepřijde.

Ukázat nebo zahalit?

Spousta žen v očekávání je na své bříško náležitě pyšná. A je to tak v pořádku. Jemný úplet se tak stává věrným společníkem. Klidně můžete svoje křivky nechat vyniknout v upnutém roláku nebo ve svetru s výstřihem do V, který obtáhne siluetu a dá na odiv, že co nevidět čekáte přírůstek do rodiny. Do této kategorie spadají i pletené šaty.

Ty, které o příliš nápadné zvýraznění křivek nestojí, se nemusí bát. I pro ně se ve světě svetrů najdete dostatek alternativ, jak se zachumlat do heboučkého materiálu. Těhotným ženám totiž sluší i volnější kousky, které se zaměřují především na pohodlí a dostatek prostoru. Nejsou tedy jen záležitostí pár týdnů, než si vzdouvající se břicho uzme další pozornost jen pro sebe. Nehrozí, že by trend oversize vyšel z módy. Na začátku ho stačí sladit s upnutými džínami nebo pouzdrovou sukní, později doplňte pružnými culottes a trendy tepláky. Fantazii se meze nekladou a v těhotenství si žena může dopřát extra porci pohodlí, aniž by budila pohoršení.

Dámské módní svetry na modivo.cz můžete vybírat z nepřeberného množství na Modivo, kde najdete změť všeho, co by si jen mohla těhotná žena vysnít.

Břicho ven?

Je pochopitelné, že nebudete chodit devět měsíců v jednom svetru. Stejně tak to, že si nepořídíte dva stejné. A tak nastává otázka, kde zalovit, abyste umožnila bříšku vyniknout. Hitem posledních dvou dekád jsou otevřené kardigany. Bez zapínání, zipů nebo knoflíků. Hodí se do kanceláře, na pochůzku po městě, na návštěvu kavárny nebo kina, na večerní toulání přírodou, když už to není na odhalená ramena. Stojí sice stranou, ale těší se velké oblibě. Jen se nevyhřívají na samém vrcholku. Přesto je má doma téměř každý. Těhotné ženy nevyjímaje. Vybírejte z nabídky na Modivu. Pohrajte si s barvou, s korálkovým zdobením, s výšivkami a vybírejte mezi klasickým úpletem, přízí, vlnou a kašmírem. Podle toho, co je vám po chuti a rozpočet dovolí. Už dávno totiž neplatí, že tyto kousky patří do nudné kategorie Basic.

Dámské módní svetry na modivo.cz ale nabízí něco navíc. Co zkusit totožný střih, ale roztomilé přepásání pomocí úpletových pásků na mašli. Ještě více tak zvýrazníte svoje bříško a odlišíte se od uniformního stylu, kterému propadli všichni ostatní. Kdy jindy si pohrát s módou a popustit uzdu fantazii, když ne v těhotenství?

autor:
www.mojetehotenstvi.cz | Marcela Svobodová
kategorie: Těhotenství

Diskuze k článku

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka