Stroupky, lupy ve vláskách

31.08.2011

Ahojky všem, malá má 3 měsíce a má ve vláskách takové ty šupinovité stroupky nebo lupy, nebo jak to mám popsat :-/) Prosím máte s tím někdo zkušenost a poradili byste mi jak na ně? :#o: Mám jí vlásky promazávat nějakým olejíčkem :#o: :#o:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Použíj normál olej slunečnicový a nebo olivový..nechto působit třeba i přes noc a pak kefou vyčesávat.. někdy to trvá i 3 dny někdy týden..ale dělá se to ze špatného oplachování hlavičky od mýdla či šapónku a častého pocení.. a když je hodně vlásků.

Ahojky, no mě žádná mastička nepomohla. Já dala na radu tchýně, namazat olejíčkem, nechat působit a pak krouživými pohyby vyčesávat a šlo to dolů všechno a že toho měla požehnaně, znovu se jí zatím neudělaly a budou jí taky tři měsíce, pa.

Všem vám mockrát děkuji za rady :-) Zkusím to tím bepanthenem...................ten excipial mi doktorka poradila na první dítě, Vikča měl totiž takovou hrubou pokožku, tak jsem ho mazala jen tím. On ale ve vláskách nic neměl, to až Sárinka je má. Vím, že to mají děti často a myslela jsem že se tomu vyhneme, ale bohužel. Ještě jednou díky všem!

Zdeňka a Vikča

Ahoj, mě dr. doporučila slunečnícový olejíček z lékárny vyčesávat.Dělá se to ještě před koupáním.Pomohlo to hodně rychle:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka