Strach

10.05.2010

Ahoj holky,
chtěla jsem se jen zeptat, zda některá těhulka má nebo měla taky strach o své miminko? Já jsem dnes 18+0, a stále necítím pohyby. Na kontroly jsem chodila vždy co 3 týdny, tentokrát jdu co 5 týdnů, tj. 21.5. Přítel můj strach moc nechápe, :\/: a každý se mě ptá, zda malý/á už kope. Já to asi do příštího pátku nevydržím.
Vím, že není důvod, aby malé v pořádku nebylo, všechny kontroly zatím dopadly dobře. Ale někdy tu tak zabrousím očima na smutné blogy, kdy miminko v bříšku umírá. Už si nadávám i proto, že se v noci občas probudím a ležím na břiše.
Tak jsem se vypovídala (vypsala) a uvidím, zda mi to z mé depky pomůže.
Holky pohlaďte svá :€O: a maminky :cc):

Ahojky, jestli tě to trošku uklidní, tak já pohyby taky zatím necítím. Jsem v 18+5 a holky říkali, že to většinou začíná, až okolo 20.týdne, tak nezoufej. Určitě bude všechno v pořádku. Papa

Ahojky, úplně tě chápu, že se bojíš, ale já jsem začala cítit pohyby až ve 22 týdnu, mám placentu na přední stěně a ta mi pohyby tlumila. Protože jsem však po jednom zamlklým těhotenství, tak jsem si koupila ten angelsound a byla jsem v klidu. I teď občas, když mám pocit, že se malá delší dobu nehýbe, tak si ji pro jistotu poslechnu... Nemít ho, tak jsem už šedivá strachy. Ty pohyby jsou hrozně individuální, záleží na mnoha faktorech!! Neboj se...

Ahoj,
jak píšou ostatní holky každá maminka má strach. Musím se přiznat, že já jsem taky taková. Taky jsem zajela párkrát na klub andílku atd. a měla strašný pocit, že se mi to může stát taky. Teď už tam rači nechodím a nečtu si o nemocích, které může miminko mít, protože mě to zbytečně stresuje a to není dobré. Abych pravdu řekla, ani jsem nechtěla s přítelem spát, aby to mimču neublížilo a to se mě drží doteď, vždycky mám u toho špatné pocity a vůbec si to neužiju. Moje kamarádka je ve stejném týdnu jako já a pohyby už cítí a je jí to i nepříjemné, protože její váha je jen 44 kg a nemá žádné tuky. Já cítila jen takové jemné pohyby, ale teď už týden nic, takže nervózní jsem taky trošku, ale uklidňuji se tím, že je ještě brzy.
Určitě bude včechno v pořádku neboj a pohlaď bříško :€O:

ahoj kup si angelsounds a mužeš doma posloucht přes břisko co se děje.jsou slyšet pohyby a srdce,ale to srdce jen když je dobře natočene mimi.Ale zvuky jsou slyšet good.

tyto obavy má každá maminka která čeká mimi,i když si to nějaký nepřiznají.Pohyby néé každá cítí v 18tt já je už cítila ve 14 tt.Bude to znít divně,ale svoje bříško znám natolik že poznám co se mi tam děje(obrazně řečeno)Trošku ti poradim jak na to. Lehni si třeba na gauč na záda a měj jen pod hlavou polštář a pak jen čekej.Možná že se mimi ucítíš až na poněkolikáté,ale nezoufej ucítíš je.Ucítíš to jako by ti někdo tukal nad stydkou kostí je to decentní a salboučké.Měj se moc krásně papa a určo napiš jak jsi pochodila.papa :a:

Když mám kontroly moc od sebe, tak už si taky říkám, jestli není něco v pořádku a chytám nervozu, ale pořídili sme si angelsounds a už měsíc před spaním posloucháme, jak malé tluče srdíčko :-) A tento týden úplně ten tlukot zesílil. Už tluče skoro stejně nahlas jako moje :-)

pohyby nejdou cítit tak brzo..Některé to vnímají jen jako bublinky nebo šimrání..nořmální pohyby jsou mnohem později..Já je cítila až ve 23 tt a jakože už fakt pohyby..vím že už by jsi chtěla miminko cítit:-) ale není kam spěchat.miminko má nějaký týden ještě čas.

ahojky o miminko más trach kážda maminka a stěma pohybama si vůbec nedělej starosti já mám trojčátka a cítila pohyby až kolem 19 -20týdne a to byli tři né jeden do 22týdne když je nebudeš cítit vůbec nic se nestane pá pěkné těhulkování :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka