stolice u kojence-poraďte

kačenka1711
14.06.2010

náš malej (mesíc) mel vzdycky kazdé ráno a jeste tak 2x denně pokaděnou plínu a jeste sem tam takový to naprděný a od vcerejska nic. tlací a prdí, ale nekaká. mám se bát? co udělat, aby se vykakal? jinak je asi spokojený. převížně kojím a sem tam 20ml beby

Kliknutím vložíte smajlíky:

kojene deti nekdy nekakaji dlouho a je to normalni. Naopak po UM se chodi do plinky pravidelne. Moje zkusenost s Bebou je, ze Adam na ni byl od malicka a kakal jednou denne pravidelne. Takze ta beba, co mu davas, je urcite dobra, ta stolici spise podporuje.

já myslím, že snad dobrý, ne? malej jako kojenej kakal celý šestinedělí při každým přebalení. no a pak se to zaseklo a někdy nekakal i týden., Nic ho netrápilo a myslím, že dobrý, u holky jsemt o taky tak měla.

Ahojky jak psala mamina pokuď je mimi v pořádku neplače není nervozní , tak bych si s tím starosti nedělala.Jinak můžeš vyzkoušet s papkat švestky nebo vypít fenyklový čajík, masáže pokládat na bříško koupel, a když to nepomůže použít rourku do zadečku. A ještě mě napadlo jestli máš olivový olej pár kapiček do pusinky a pak nakojit neboj nic s tím nezkazíš naopak aspoň se mimi líp střevají vitamínky .

Ahojky,
tak nám jsou 3 měsíce od narození jsme na Bebě a začal kakat vždy jednou za 5 dnů a teď se intervaly snižujou, hlavně když je vedrou. Být tebou tak jsem asi v klidu, některá miminka mlíčko spotřebujou a pak jenom čůrají, jsem někde četla, že je to sice už extrém, ale bez kakání i 20dnů. Pokud je jinak v pořádku tak bych nedělala nic. Však on se vykaká až bude chtít. Já bych spíše měla strach, kdyby mi naopak kakal 10x denně:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky