splín

28.05.2011

Holky, mám nějaký splín či co...Jsem v 21. tt a doma mám 22 měsíců starou holčičku. Nevím, jestli to jsou hormony či co, ale připadám si protivná, neschopná. Poslední dobou nějak nestíhám. Doma byl nepořádek, protože když jedeme s malou někam pryč dopoledne, už to většinou nedoženu. Někdy přes den nespí, poslední dobou si chce hrát ve dvou, takže když něco dělám, pořád odbíhám a nic nestíhám. Připadám si děsně neschopná a unavená. O to hůř, když přijede kamarádka, která mi přijde dokonalá. Chodí do práce, doma naklizeno a ještě s malou večer blbne. Je mi z toho smutno, ale nějak tu energii nemám. Nevím, jestli to je mým nízkým tlakem nebo tím, že malá byla dlouho nespavec a začala konečně spát celou (pro změnu usíná až v devět a později) noc až před 3 týdny a já jsem ještě unavená, ale fakt mě to štve. :r: Snad se to brzy zlepší :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky! taky jsem si tak připadala, měla jsem 2.5letou dceru a byla těhotná. Přesně jak píšeš, doma neustále bordel- a to musím říct, že jsem uklízela. Byla jsem unavená, vyčerpaná, a ještě ke všemu docela někdy vzteklá, asi hormony z těhotenství.Hlavně se nesrovnávej s kamarádkou ,která chodí do práce, až budeš chodit do práce budeš to stíhat vše jinak.Ona beztak taky neměla doma naklizeno,když byla na rodičovské a nebo měla hodný dítko, nebo suprovou babičku, která pohlídala. To já jsem bohužel taky neměla,no prostě vydrž,choď co nejvíce to půjde spát a zapoj více manžela(teda jestli to jde). No nechci tě strašit ,až se mále narodí, bude to zase změna a zase více povinností, budeš ještě s radostí vzpomínat jak jsi se měla krááásně v těhotenství. Tak se drž, hlavu vzhůru a řekni si třeba heslo mé kamarádky "Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne i chaos" :s: :a:

Ahojky, určitě se to brzo zlepší....kamarádka třeba taky není tak dokonalá..třeba má pohodovou práci, kde si odpočine od stereotypu ;) Pro mě jsou spíš hrdinky všechny maminky, co mají děti blízko po sobě!...tak se drž a nepořádkem se nezatěžuj...bordel v bytě, spokojené dítě! :s: :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka