spinkání

06.05.2012

Ahoj holky.Můžete mi napsat jak se vám podařilo,že vám děti spinkají v postýlce?Mám 6 týdenní holčičku a začínáme s tím bojovat :r: Nejvíc se ji líbí na rukách,ale to tak nejde.To bych dlouho nevydržela :00:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, já jsem vždy když malá usla (většinou u prsu), tak jsem ji asi tak za 5-10minut pokládala do postýlky. Pokud se vzbudila, zase jsem ji na rukou uspala a až jsem měla pocit, že opravdu tvrději zaspala, tak jsem ji tam zase položila. Často jsem syčela (uklidňovalo ji to asi :///: nebo ještě chvilku držela za ručku). Ze začátku to bylo často (ale během 3 dnů už se při položení, tak často nebudila (max1x)
Víkendy byly hrozné, protože to mi ji babičky rozmazlili, ikdyž spala, tak ji chtěly držet v náručí, ale já to po měsíci zatrhla, bo pak jsem furt znovu a znovu zvykala na spaní v postýlce.
Někdy to bylo na hlavu, ale do roka se stalo pouze 3x, že spala s námi - já se zase bála, že ji zalehnu.
Ale ať tak či tak, budeš se muset obrnit nervama. Od švagrové dcerka s nimi spí doteď (bude mít 2 roky) a čekají za měsíc malé a tam už prý chybu neudělají :-)

..... a proto děkuju všem svatým za hacku http://www.branakdetem.cz/hacka-plus-pech.htm
Přes den ji máme zavěšenou v obýváku, v noci v ložnici nad postelí u nohou a když je potřeba, stačí trochu pohoupat a spí se dál... Máme sice teprve dva týdny, ale v postýlce nám malá brečí a brečí a za žádnou cenu neusne - měli jsme pár probdělých nocí při zkoušení spinkání v postýlce a nakonec jsme to vzdali.. Až bude malinko starší, cca 3 měsíce, zkusíme přejít na noční spinkání do postýlky, ale dokud je takhle malinká, přijde nám nechat ji vybrečet jako teror :? nemáme na to ani jeden žaludek, alespoň ne teď :n: jinak v hacce nám usne sama, jen ji tam po koupání a kojení uložím, chvilku pohuškám a chrní se :) :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka