Spaní u 8měsíčního miminka | Moje těhotenství.cz

Spaní u 8měsíčního miminka

Obrázek uživatele carsynka

  Ahojky zdravím vás všechny po dlouhé době a přicházím s tím že bych potřebovala poradit.
  Bude nám 6 března 8 měsíců . Do ledna to bylo všechno v pohod a pak jsme byly na očkován a všechno se pokazilo jinak očkování do té doby naprosto bez problémů.
  V lednu jsme byly na prevenaru a taky jsme se stěhovaly do jiného paneláku .
  Od té doby co nás paní doktorka naočkovala jsme měli pomalu 10 dní horečky a máme vše naruby.
  Spaní hlavně
  Nechce mi vůbec spát přes noc přes den spí krásně a večer usne taky krásně ale po půl hodině se budí je na umělé výživě .
  Od narození jsme spinkaly celou noc a nepotřebovaly nic v noci krásně spala od půl8 do rána 7 hodin a teď padám na hubu po půl hodinách vzhůru a dociluje to k tomu že se vzbudí a nechce spát já už nevím co sní mám dělat přestěhovaná ložnice myslela jsem že to může být zónou pak tma či světlo vše vyzkoušeno a nic . Poradíte jak na ní mám jít děkuji

  Ahoj holky,
  tak si představte, že malej už přes týden odmítá jakékoliv UM, těch 10 dnů zpět mi pil tak 2x denně a pak už jen před spaním, pak sabotoval i to, koupila jsem i sunárek ochucený, ale nic do něj nedostanu, snažím se dávat večer kaše mléčné a naštěstí toho něco pojí, ale může už být vůbec bez mléčka? jinak dáváme lipánek a jogurt...

  Ahoj tak mě dnes čeká kontrola a jsem z toho hodně nervozní-respektive mám hroznej strach že srdíčko nebude.A nakonec se mnou nejede ani přítel protože musí být v práci aby mohl odpoledne odejít-máme nějaký vyřizování na ůřadě.To je hrozný-2 krat se mi o tom už zdálo.

  ahojky, tak takhle vypadaly ještě v létě moje orchidejky. 4mi nekvetly, tak fotečku nemám (žlutá, žluto - zelená, bílá a světle růžová).
  3mi "umřely". Už myslím nemám tu bílou, či růžovo bílou. ty fialkové snad přežily

  Ahojky holky já vím, že na tohle téma tu se tu mluvilo několikrát, ale přesto prosím o radu :#o: . Včera jsem malýmu koupila kapky sab simplex, ale jak mu to mám podávat? Dr mi napsala 5kapek před jídlem, ale myslí před každym? V lékárně mi řekla 15 kapek a když jsem se zeptala kdy mu je mám dát tak řekla před kojením a podle toho kdy ho to trápí.

  Tak holky, nevim, co se s malým děje, ale už asi čtvrtou noc nás pěkně trápí a budí se každý 2hodiny šíleným křikem, že vždycky vyskočím, co se děje Sad .

  ahoj holky poradíte, jak se u této židličky sundavá jídelní pultík??? Mě to nějak nejde. Díky

  Dobré ráno holky a :e):

  Včerejší KO dopadla dobře, ale o čípku nic nevím, malá hlavičkou dole, velikostně odpovídá...jen něco povídala o víc zralé placentě,tak tomu moc nerozumím. Zapomněla jsem se trubka zeptat :€\€: Nevíte náhodou někdo??

  Tak jsem dorazila do porodnice a zjistila jsem,že mě tam zapomněli napsát,těhulek plná čekárna, šup na monitor a doktor mě jen prohlídl.

  Ahojky, tak si dovoluji také přidat pár fotek našeho domečku Těhulka

  Máte někdo náký receptík, co z krkovice...já vždycky dělám na grilu nebo řízky..ale ted bych chtěla zkusit něco jinýho...Díky