:( snad se mi už dnes nic nestane

06.09.2010

Ahojky všichni..tak vám musím napsat jaký jsem popleta...a jaká byla hrozná noc. Dnes jsme nemohla spát. Manžel odjížděl ráno ve tři na moravu na poradu. Do tří jsme se jen převalovala. Nemám ráda, když jede tak brzo ráno. Když odjel, tak jsem se zase převalovala a čekala jen až mi napíše, že je na místě. Napsal. Přijel za Brno dřív a měl čas si ještě pospat. Tak jsme konečně na půl hodiny usnula. O půl osmé mě vzbudil pes,.že má hlad a chce jít ven. Jak ji mám ráda,,,dnes ráno bych ji vyměnila za rybičky. Vyrazila jsem na procházku a do toho mi volal manžel. Já jsem mu četla email kam měl dorazit a řekla jsem mu, že na farmu Bolka Polívky -Rousínov .... a ona to měla být farma v Pelhřimově...
Je pravda, že si mohl pracovní email přešíst sám pořádně, ale nějak mu zustala v hlavně moje informace. Tak muj milý dnes mohl o dvě hodiny být déle v posteli...místo toho vyrazil, aby byl před osmou za Brnem..chvilku si tam lehnul, protože měl čas,,a potom zjistil, že je na špatném místě a musí se více jak hodinu vracet. Umíte si představit co to je pro chlapa...přijede na první poradu v nové práci o hodinu později,....kvuli mě.
Tak teď tady sedím nešťastná a zase se bojím, aby dobře dojel, protože pojede jako prase. Ach jio...to jsem se rozepsala co? O své blbosti...no budu si to muset nějak vyžehlit.
Holky ať máte lepší začátek dne než já. papa

Si to měl přečíst sám.... Neboj, on po cestě vychladne a pak se tomu možná i zasmějete. Co taky chce dělat s poplantanou těhulkou, ne? V nejhorším začneš brečet, že je ti to líto a on bude ten zlý :s: !

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka