Školka a svátek

09.10.2013

Ahoj, ráda bych se vás zeptala, jak řešíte svátky a narozeniny dětí ve školce. Dcerka bude mít svátek a já přemýšlím, jestli koupit nějaké bonbony, nebo něco dobrého upéct pro ostatní děti ve školce. Za nás se to tak dělalo, ale nemám tušení, jak je to dnes ;-) Díky za názory!!!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dcerka bude mít teď v říjnu svátek a ponese do školky bonbony :) ostatní taky nosí ( ne teda vsechny deti) ale já chci aby je rozdala spolužákům je to takový pěkný ;) :k:

Ahoj, taky jsem myslela že bonbony automaticky musím přinést zabalené, ale to nás na schůzi p. učitelky prosily že raději gumové, bompari a podobné zabalené můžou zaskočit a to dětem nedávají..Uvítají cokoliv napečeného, takže já dceři v prosinci na svátek chystám udělat postavičky z marcipánu, nebo jen hlavy zvířátek a bude :) raději se zeptej jestli můžeš něco udělat nebo chcou raději kupné..

Ahoj.

U nás se svátek neslaví, jen narozeniny. Kupovala jsem Kinder čokoládku a dělaly jsme s malou z miňonek a lentilek a bonbonů vláček a nesly to tam.

Pečené by prý nevadilo, ale prý to ty děti nesní a pak se to vyhazuje, i když myslím, že zrovna muffiny by nemusely být špatný :one: ;) . :a:

Jo a u nás si děti i kupují dárky - když jsme byli pro malou po narozeninách, tak dostala celý koš na prádlo dárečků. Byla strašně šťastná a dodnes plno věcí opatruje jako oko v hlavě, že je dostala k narozeninám ;-).

My kupujeme na narozeniny bonbony (také balené), na svátky nic. Na narozeniny výjimečně někdo i něco upeče. Běžně se u nás ve školce dělají setkání, kam přijdou rodiče, každý něco napeče a pak se to společně s dětmi sní. U nás problém není, takže se raději pozeptej.

Ahoj my nosíme bonbóny a nejlépy ty co jsou v balíčku ještě baleny :) A s tím pečením teda nevím my do školky nesmíme nosit ani na Vánoce nic doma pečeného jen kupované a s učtenkou :(

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka