Savičky na flašku Avent | Moje těhotenství.cz

Savičky na flašku Avent

Obrázek uživatele moniprod

Holky, vy které používáte Avent
Prosím vás jak mám pochopit to jejich rozlišení v jednotlivých savičkách
Mám doma savičku na které je napsaná JEDNIČKA a je tam taková malá direčka (asi na mlíko)
Pak mám savičku na které je napsaná DVOJKA a je jsou tam dvě malé direčky jako u Jedničky
a pak mám savičku na které není napsaný nic ( na obale měla 3+) a je tam díra jak do prdele.
Sháněla jsem aby to byla o něco větší dírka než u Jedničky a když jsem kupovala dvojku, tak jsem doufala že to je ono a ono nic.
Chtěla jsem prostě poradit - jaké označení koupit aby to byla jen o maličko větší dírka než u jedničky. Čím se řídit????? Nevíte někdo????

Obrázek uživatele Terinka84

tak avent to má takhle: pro děti 0m a více je to s jednou dírkou, pak pro děti 1m a více má dvě dírky, 3 měsíce a více 3 dírky a 6 měsíců a více 4 dírky, dírky jsou tu stejné, jen je různý jejich počet a na tom dudlíku je vždy číslo od 1 do 4, to je to označení od nejmenšího po největší dudlík. Pak je dudlík 3měsíce a více (tedy 3m+), který má místo toho čísla na sobě takové čárky a říká se mu dudlík s variabilním průtokem a to, jak to teče se ovlivňuje natočením dudlíku do určité polohy, tj. má-li miminko před pusinkou jednu čárku, má to téct jako ten 1m+ (2 dírky), na 2 čárky jako 3m+ (3dírky) a 3 čárky jako 6m+(4 dírky). A pak má ještě avent další "dudlíky", ale to jsou pítka (na tzv. netekoucí hrnečky), ty jsou pak od 6, 12 a 18 měsíců (jak psala jedna maminka pode mnou), ale to je docela něco jiného, z toho se pak děti učí pít sami třeba čaj, vodu a tak..

Obrázek uživatele kenla

jednička (bila) je na věk 6-12m, dvojka (zelena) na 12-18m a trojka (zluta) na 18-... mesicu Smile ale zalezi jak ti prcek pije a co zvlada... Ja mam 8m mimco a pije z dvojky

Obrázek uživatele paf

tohle jsou pítka...ale taky je používáme Smile ze savičky mu to moc nešlo Smile

Obrázek uživatele moniprod

Holky díky, já jsem asi antitalet. takže mu mám zkusit dát pít tu kaši tím 3+ a natočit to na jednu čárku jo??? Myslíte že to půjde a že to nevypije příliš rychle, mám problém stím, že on pije tak 10-12 min a když to vypije rychleji tak řve.

Obrázek uživatele paf

skus...nebo dát savičku 2 (s 2mi dírkami) jsou malé...tak musí pořádně tahat...

konizace - problémy

Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Prima adopce

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Holky, vy které používáte Avent
Prosím vás jak mám pochopit to jejich rozlišení v jednotlivých savičkách
Mám doma savičku na které je napsaná JEDNIČKA a je tam taková malá direčka (asi na mlíko)
Pak mám savičku na které je napsaná DVOJKA a je jsou tam dvě malé direčky jako u Jedničky

Ahojenky maminky a těhulky,

tak takhle se tobiásek zbavuje žloutenky a že byl chudák jak citron...

prosím pomoct ,je nám dne s 11dní a tři trpíme na prdíky tak přítel koupil tyto kapky(sab simplex) ale v letáku je až od 3 měsíců...včera tobiasek tak trpěl že jsem mu je dala a krásně celou noc spal a jen si prděl do plenek...máte někdo s těmito kapkami zkušenost???

ahojky stávající a budoují maminky, mám takový dotazek, který mě celkem tíží.. už měsíc jsem nepřibrala ani deko.. spíš naopak :#o: teď, když by mělo mimi sílit, tak se mi to zastavilo.. přitom jím a to docela dost. vždycky se mi podaří nabrat třeba kilčo, nebo půl ale do druhého dne to mám zas dole, neli ještě méně :§) docela se bojím, aby bylo vše ok ? nabírá miminko když já ne ?

ahoj holky,mě se to sice jěště netýká ale tak nějak sem nad tímto tématem začala přemýšlet.

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat jestli některá máte nějaké zkušenosti s hubnutím pomocí dělené stravy a hlavně jak se to vlastně dělí a po kolika dnech se to mění... děkuji za odpovědi. :k:

dobré ránko holky moje.Kdo se tu staví na snídani?Já vás poslední dobou nějak zanedbávám co :§)

Ahoj Těhulky, tak v pondělí nás čeká velký UTZ. Budu 20+3tt, takže máme skoto polovinu za náma. Jde s náma i budoucí tatínek a už se nemůže dočkat. Chtěla jsem se zeptat: ještě jsem nepřibrala ani deko. Bříško mi sice roste, ale váhu mám pořád stejnou, co jsme otěhotněli. Můj už je z toho celkem na prášky a kontroluje, co vše jsem snědla. Prosím, co si o tom myslíte?

Včelky, tak posílám více fotek, děkuju za pomoc, na vkládání fotek jsem tupá :s: ale zvládla jsem to. Kluci v noci krásně spinkají, horší je to s Anetkou, tak moc jí zajímají, že za nima chce lézt úplně všude.