roztahování žeber | Moje těhotenství.cz

roztahování žeber

Obrázek uživatele luciashek

Ahojky těhulky,

dneska mám poslední den 26.tt a od včerejšího večera mě dsně trápí bolesti žeber a celé horní poloviny bříška až k pupíku. Ta žebra mě bolí až do zad, hodně to horní bříško po stranách a celý ten vršek mi přijde takový vyšponovaný. Občas mě se žebry chytne až křeč do pupíku. Navíc se k tomu dnes přidala i běhavka po rajčatovém salátku, takže super. Říkám si, jestli jsou tyhle bolesti s roztahováním žeber v pohodě a běžný.

Předem moc díky.

Ahoj, ahoj, ahoj, tak po delší době zase zdravíme. Máme se moc fajn, rostem jako z vody, Maty má už 7kg :pig: , Tobča přes 6kg :pig: . Už se přetáčíme na bříško a strkáme nohy do pusy. Zatím máme dva zoubky, ty nám teda vylezly už ve třech měsících :///: . Minulou sobotu jsme se vrátili z dovči, měla jsem strach, jestli to není brzy, jet s klukama, ale zvládli to v pohodě.

ahojky všem maminám,

Ahojky maminky,

Ahoj děvčata
mám dotaz ... jak je vidět podle fotky kočárek nám začíná být malý a mně by zajímalo, odkdy ho můžu lupnout do sporťáku? Prý až se posadí, ale to se ještě načekáme a do té doby mu budou z korbičky vyčuhovat nožičky Sad a to máme jeden z těch větších kočárků na trhu....

Ahoj,dnes v 0:45 se RauUuš stala maminkou.Po 17 hodinách bolestí porodila Dominika s váhou 3300 g a mírou 52 cm.Moc gratulujeme a přejeme oběma jen to nejlepší!

ahoj holky, mám trochu intimní problémek Koulení očima

Je to ten nej kočárek na bruslení, který jsem kdy měla, byla jsem s ním už i běhat a paráda :qu: :qu:
Přední kolečko je napevno, ale kočárek má skvěle udělané těžiště, takže se nadzvedává strašně lehounce, ale ne na úkor stability, a ovládá se bezvadně.

Ahoj holčiny Pápá , přeji Vám krásné Sluníčko ráno i když pro někoho né moc příjemné :|€|: . Tak my jsme se zkoulely ke konci. Zítra už začínáme 40.tt., tak už se těším......................!

AHOJKY MAMCI,dneska jsem na wc nasla na toaletnim papiru nejaky byli kus-jako cerv nebo co to je..Dosti me boli brisko v pravem boku..CO to je holky?chci jet na pohotovost aby me vysetrili ale nevim na jakou jet jestli na chirurgii?a taky aby mi napsali ty tablety na ty cerviky..Holky ja se bojim :r: