rodičovský příspěvek ještě nepřišel!!!

09.01.2013

Holky,
přišel vám už rodičák?? Vždycky chodí sedmého a dodnes nic!!!Kam jinak volat když nepřijde?? Děkuju

Kliknutím vložíte smajlíky:

mě přišel 10.1....Holky a ta přiblblá Skarta.....do kdy by měla přijít? Já končím za měsíc mateřskou a jdu do práce,tak to už snad nepřijde

In reply to by martina

Každému to chodí jinak, mají na to své seznamy a podle čeho jsou dělané netuším. Ovšem pokud máš mít za měsíc konec, tak se tebou podle mě ani nebudou zabývat ;)

prý byla od ledna zavedena nová státní pokladna, a to zavedení způsobilo zpoždění výplat. Aspon tak to hlásili manželovi jako vojákovi, prý mají počítat až tak 15.1.

Ahoj jsem z Kroměříže mě chodí RP 7ho každý měsíc.Tento ale ještě nedorazil.V úterý jsem volala na sociálku a paní říkala,že z neděle na pondělí peníze odcházely a prý ve středu je dostanu,ale bohužel nepřišly!

In reply to by Lenka1806

Vždyť skartu dostali úplně všichni a kdo jí ještě nemá tak jí má dostat. Je to nový systém, pokud vim, já ji nechtěla a musela jsem ji dostat, jen je rozdíl v tom, zda jí dotyčný chce používat nebo ne, já si dala automatický převod na účet, tudíž je částka v prodlení o další jeden či dva dny, někdo si peníze nechává na skartě a funguje s ní (platí, nákupy...) a teď nově od 1.1.2013 lze posílat z skarty peníze i na složenku. Ale prostě jí musí mít časem všichni...

In reply to by Sandra L.

no právě že jí ještě všichni nedostaly a i já přestože si to nechávám posílat na svuj učet,který mám mimochodem ve spořce,stejně jak s kartu, ho zatím nemám ani tam,to přeposílání pak je otázka pul dne ale proč to nepřijde na s kartu stejně jak na učet někoho kdo jí ještě nemá :?

In reply to by Sandra L.

to ja vim ze je to povinnost, ale ty jsi napsala ze vsichni tady mame skartu, tak pisu ze to neni pravda....casem ji dostaneme vsichni, ano, ale pujdu si pro ni az si me zavolaji, to mi i rekla pani na urade (kdyz jsem volala skrze penize, optala jsem se i na tohle)

In reply to by Lenka1806

Jo špatně jsem to napsala. Ano postupně si všechny volají. Stejnak je to totální volovina nějaká skarta :00: . Jinak aktuálně stále nic na účtě :(

jsem kraj Jihomoravsky, okres Znojmo ,dneska jsem tam volala a pani rekla ze tentokrat delali ,,vyplaty" az 5.1. a penize odesly 8.1...pry do konce tydne to dojde..

já jsem shodou okolností dneska řešila něco na sociálce tak jsem se ptala kde je zádrhel a prý v Praze na centrále je nějaký problém takže zatím vubec neví kdy začnou dávky vyplácet,nicméně jak už bylo zmíněno mají na to celý měsíc :(

RP se vyplácí zpětně a to tak, že se musí vyplatit do 30 dnů ode dne nároku na dávku.
Tzn. plný nárok ti vznikl 31.12.2012, takže vyplatit ti ho musí do posledního ledna 2013...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky