Prodám věci co už nám jsou malé | Moje těhotenství.cz

Prodám věci co už nám jsou malé

Obrázek uživatele veruvas

  Prodám nějaké oblečení po synovi body, dupačky, klokanku, lehátko krmící. Kdo by měl zájem prosím napiště. Veronika

  Komentáře

  Obrázek uživatele katjusa

  jakou a zakolikprodavaš klokanku?

  Obrázek uživatele veruvas

  Ahoj, napiš mi email a já ti to pošlu. Ještě odkud jsi? Veronika

  Obrázek uživatele veruvas

  Tak to máš v emailu.

  Ahojdfa holky, toto téma tu bylo probíráno mnohokrát,i přes to se chci zeptat na vaše názory na sedačku römer 15-36kg. Máme doma od römra king plus a jsem s ní moc spokojená a tak chci v této značce pokračovat i dále,ale mají na výběr jiné druhy (KID PLUS,CYBEX SOLUTION,CYBEX X, CYBEX X2 A CYBEX FREFIX-údajně jde bez isof.) a já nevím z které vybrat a hlavně nemáme isofix.

  Ahoj holky, tak mě napadlo napsat a zeptat se jestli je to někdo kdo má termín porodu okolo 23.11. a zda už čekáte jako na smilování až to přijde jako já:-)

  Makám jako o život Dance 4 :///:

  Ahoj holky,chci se zeptat na podobné zkušenosti v těhotenství.

  Tak ani při čekání našeho třetího přírůstku se mě nevyhla pohotovost. V sobotu naše babina slavila 80. narozeniny a už od rána jsme byli všichni jako natrní, aby se vše stihlo připravit včas.. Asi jsem to s přípravou přetáhla a v 10.30 začala krvácet jasně červenou krví. Nic mě ale nebolelo.

  Zdravíme Listopadátka i ostatní,

  Ahoj holky,

  tak se nám opět sešly nějaké kartičky na výměnu...

  Takže nabízíme č.: 1 (2x), 3, 11, 12 (2x), 15, 17, 22, 25, 26, 32 (2x), 34 (4x), 38, 42, 51 (4x), 52, 54, 55, 57, 59

  a chybí nám č.: 7, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 29, 31, 35, 40, 43, 45, 50, 60.

  Ahoj maminky, které jste měly ublinkávající děti, kdy přestaly? To je hrůza, ta moje po každém kojení blinká. Někdy je to jen trošičku po grknutí a připadá mi, že se to zlepšuje, ale někdy jako třeba dnes a včera mi připadá, že musela vyhodit všechno co vypila.

  Ahojky těhulky, maminky. Zbavuju se věciček po nás, co už neunostíme. Pokud budete chtít pošlu odkaz Smile Musíme se toho zbavit Pápá

  Dobrý den, přišla jsem nyní od doktorky z UTZ a jsem z toho celá divoká... gestační váček OK, odpovídá 7+4, pravidelná srdeční akce, nicméně za týden mám jít znovu na UTZ, jelikož akce je prý pomalejší. Doktorka mi řekla, že u žen s delšími cykly, jako jsem já, je zkušenost, že se může vyvíjet embryo pomaleji. Máte někdo obdobnou zkušenost ?