Pro maminka a jejich opruzené dětské prdelinky

12.04.2008

Vlastně je to i pro budoucí maminky:-)
Holky objevila se nám opruzeninka na zadečku tak jsem šla do lékárny a koupila si přímo dělanou rybí mast na opruzeniny a musím říci mazala jsem odpolko a navečer už nemel Kuba skoro nic na zadečku a druhý den se opruzenina vypařila.Mažeme teď jen tím a preventivně a nic nás zatím netrápí.Voní sice jeho prdelka jak rybička,ale co,hlavně,že není poruděný:-))
Fakt mohu vřele doporučit!!!

Ahojky a díky za radu. Malýmu hlavně pomůže to, když ho občas umyju žínkou. Ubrousky jsou dobrý v noci, ale přes den ho radši i umyju. :) :one:

In reply to by Meg

Meg, já ho myju vodou po každým kakání. Jen v noci, když má jen tak uprdnuto a není toho moc, tak použiju ubrousek. Voda je nejlepší, i když to není nejpohodlnější. Ale ta mast je opravdu výborná :w: :one:

In reply to by Zuzu

tak my máme koupelnu i v ložnici, tzv. ensuite, takže to mám celkem pohodlné. Malý i míň řve - tzn. že ho neslyší celé město, ale jen celý barák :s: je děsná hysterka. Teplá žínka je rozhodně lepší než studený ubrousek + a to je nejlepší - je zadarmo!!! :one:

In reply to by Zuzu

No já ho mám na posteli na podložce a taťka ho tu chvilku buď pohlídá a nebo si ty dva kroky odskočím k umyvadlu. Zatím se ještě nepřekulí a na posteli je to docela v pohodě. Musel by se opravdu hodně koulet aby z ní spadl, takže strach nemám. Navíc většinu ještě dříme a netuší co ho čeká :s: Přebalování je u nás jak krocení divé zvěře. Je to fakt boj.

In reply to by LenickaV

No to já ho taky vždycky něčím namažu. Když není prdelka vůbec červená tak jen vazelínkou, když je trošku, tak máme takovou antiseptickou mast Sudocream (jsem v Irsku) a když je to moc tak Bepanthen, ale zbytečně ho těma mastma nemažu. Jen tou vazelínou. Ta nijak nezapáchá a je i pro alergiky. :one:

Leničko,taky jsme s tím bojovali a můžu říct,že nám pomohla obyčejná mastička na prdelku od Avirilu. :c: :one: Stojí asi 30Kč. :qu:

Leni ja ji mam doma uz dlouho a dokonce 2 :-) tak jsem rada ze je dobra a dyztak ji budu pak pouzivat i ja kdybych se nahodou oprudila :-D

Ahojky!!! :D
Zrovna sem o ní psala,že na ní nedám dopustit už léta.. :one: :one: :one:
malá trpěla na potničky,v létě ve vedrech i jindy...na vše Rybilka zabírá.... :w:
Super mast...a že nevoní?? :00: Hlavně,že zabýrá!!!!Páááá :a: :a: :a:

In reply to by LenickaV

Jo,je to ta samá mast co myslíš ty...já si jí kupovala první rok...v tom lékárenském
bílém kelímku a pak mi magistra poradila,že na cesty je ta samá,ale v tubě-Rybilka! :one:
Stojí asi 45-50kč.Je fakt skvělá,my měli v létě různě červenou kůži a ani bepanthen mi
tak rychle nezabral!!! :one: :one: :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka