Přímá ADOPCE...👪💝přejeme si miminko💝👪
Chtěly bychom t...

18.01.2022

Přímá ADOPCE...👪💝přejeme si miminko💝👪
Chtěly bychom touto cestou oslovit, těhotnou ženu, slečnu i dívku, která si své miminko nemůže z jakéhokoliv důvodu nechat a zvažuje o přímé adopci.
Přeješ si aby se Tvé miminko dostalo do té správné rodiny a mělo milující a krásný domov? Jsme připraveni dát děťátku všechnu lásku, pozornost a správnou výchovu do života.
Budeme rádi, když nás poznáš a sama se rozhodneš, jestli jsme pro Tvoje miminko ti správní budoucí rodiče... Tvé soukromí a případnou anonymitu budeme akceptovat. Jde nám hlavně o miminko a nechceme Tě poučovat a moralizovat.
Jsme za nedlouho budoucí manželský pár, který se snaží žít šťastný a plnohodnotný život. Jediné co nám chybí k úplnému štěstí a radosti ze života je kompletní rodina s dětmi. Sami si pořídit miminko nemůžeme, kvůli zdravotním problémům mé družky, která nemůže mít děti 😥.
Pokud jsi VÁŽNĚ rozhodnutá pro přímou adopci, ozvy se...
Děkujeme Ti... Honza a Eliška
chcemedetatko@gmail.com

JD. (neověřeno)

Dobrý den. Hledáme maminku která čeká miminko a ví že si ho nemůže ponechat. Jsme manželský pár který nemůže mít vlastní miminko. Strašně moc si miminko přejeme ale vlastní mít nemůžeme. Už 12 let se snažíme o miminko ale stále se m to nepodařilo. Rádi se ujmeme miminka a přijmeme ho do vlastní milující rodiny. Pokud by se tady našla maminka která se rozhodla pro přímou adopci tak ať se nám ozve. ni-cca@seznam.cz
Už jsme hodně zoufalí

Jani dali (neověřeno)

Jsme manželský pár už 12 let . Všechno máme ,ale jen to jediné co si moc přejeme to nemáme a to je miminko. Ze zdravotních důvodu nemohu mít vlastní děti. Proto jsme se s manželem rozhodli si miminko adoptovat přes přímou adopci. Už jsme to zkoušeli ale vždycky jsme narazili na lhářky a hlavní prioritou byly peníze spoustu peněz.
Jestli by se tady našla maminka která ví že si miminko nemůže a nebo nechce nechat a rozhodla se mu dát šanci žít plnohodnotný život , vychováváne v milující rodině . Tak se nám prosím ozvěte. Po miminku moc toužíme. Prosím jen vážně. náš email je
ni-cca@seznam.cz

koalajah (neověřeno)

Také hledáme maminku, která čeká miminko, nemůže si ho nechat a zvažuje přímou adopci. Jsme státem schválení žadatelé o adopci. Prosím, pište na email: koalajah@seznam.cz

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka