Příkrm - jak začít poradí někdo | Moje těhotenství.cz

Příkrm - jak začít poradí někdo

Obrázek uživatele luciano

Ahojky všem, potřebovala bych poradit jak dokrmovat. A jestli už mám začít když holky pěkně rostou narodili jsme se na 29 týdnu a jedná má 4,5 a druhá 5,5kg budou nám čtyři měsíce 4.prosince. Já bych ráda začala dokrmovat. protože bych se už potřebovala trochu dostapt. Ale nevím jak začít dokrmovat. Jestli dávat zatím jen zeleninu na oběd nebo na noc dávat kašičku, aby déle spinkali. POslední dobou se mě v noci budí po dvou hodinách a neš je obě nakrmím atd. Tak je hodinka fuč a já můžu spát maximálně hodinku hodinku a půl. Děkuji za přečtení a za rady.


Obrázek uživatele luciano

Já jsem na umělém mlíčku Nutrilonu 1. Tu kaši mám dávat jen před spaním a co byste doporučili za kaši. Dříve jsem napsat nemohla papkali jsme a koupali a teď pomalu začínají pobrekávat. Tak budu muset končit. Děkuji za rady. Ještě si to nachám zapnuté. Třeba se sem ještě dostanu.

Obrázek uživatele Suza

Já čerpám info zde: http://www.kojeni.net/prikrmy.php Wink

Obrázek uživatele Karluša

ahojyk, jestli jso na umělým mlíku, tak jim dávej na noc asi jen kaši, se zeleninou bych možná přes den počkala, ale jestli kojíš, tak nevím, taky jsem tohle řešila, malá ke konci než se začlo s příkrmem taky vstávala snad čtyřikrát pětkrát za noc, lae prý má vydržet. Jinka bych dávala na noc kaši, nebo možná hutnější mlíko, aby je to zasitilo.

Obrázek uživatele bordelářka

ahoj my začali k obědu mrkvovou šťávou a k večeři kaši