Přetočení do pozice KP v 38tt ???!!!

02.03.2010

Ahoj holky...Tak já nevím..Naše holčička je od 28tt hlavičkou dolů a dnes jsem ji opět cítila škytat, ale jak jindy otřesy cítím spíš v podbřišku, tak dnes jsem je cítila pod žebry!!! Je možné, že by se ta naše :girl: otočila v 38tt hlavou nahoru?? Nechce se mi tomu ani věřit..Ale asi to možné je co?? To mě fakt štve jestli se otočila :-( ..Včera ten streptokok a dnes toto..Nemůžu to samo vědět určitě, ale co to škytání pod žebry?? Holky mě se chce z toho fakt už brečet :r: ..Dnes mám den blbec a nebýt Lucky a malé Klárinky, tak se dnes snad nic hezkého nepřihodilo..aspoň u nás ne :r: ...Ve čtvrtek jdu do porodky, tak doktora donutím, ať mi udělá UTZ a snad se mýlím, jinak nevím..Celou dobu byla jak netopýrek..Zase se mi chce bulet, ach jo :\\: :\\: :\\: .

Ahoj Zuzu, je to určitě možně, že se cácorka otočila zpátky, ale neboj ono to určitě dopadne dobře a nakonec bude zase hlavičkou dolů.... :one: Zítra určitě dr. řekni, že chceš ultrazvuk, aby jsi věděla jak na tom cácorka je....budem na vás zítra myslet ať proadna a ultrazvuk dopadnou dobře.... :dance: Zuzu, hlavu vzhůru :c:

In reply to by ZelaZuzu

Tak snad to nic nebude znamenat....no ještě, že jdeš zítra do poradny, tak to hned můžeš nahlásit s tím výtokem :#o: třeba ti odtéká zátka....no ale zítra budeš chytřejší.....tak se drž a ještě jednou, ať zítra všechno dobře dopadne :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jo Loki. Včera večer už jsem malou cítila zase škytat dole..Asi to fakt rezonuje...ale protože se mi to nikdy nestalo, tak jsem si myslela, že se musela přetočit..Ale snad to bude v poho :one: ..Zítra se to na kontrole snad dozvím..

Ahoj já vím jak ti asi je.My jsme 39 týden a prcek se otočil příčně a to se ještě pořád točí dokonce několikrát za den.Nemám velký bříško a prcek je taky malej takže to otočení opravdu cítím a přesně vím jak je otočenej.Vím že už by měl jenom ležet ale nějak se mu nechce,takže si to nech pro jistootu v poradně zkontrolovat ale jestli je to takovej cestovatel jako náš tak ti to bude stejně prd platný :a:

Holky moje :+^*: ..Moc vám všem děkuju za povzbudivé slova..Jsem dnes nějak ze všeho na dně..prostě mám den blbec, tak si nějak všechno beru :O ...Snad už zítra bude líp. Jo a malá zase škytala a teď jsem ji cítila dole, takže asi opět vše o.k. :one: ..Měly jste pravdu..Když mě se to nikdy nestalo abych cítila škytání tak nahoře, tak jsem z toho byla jelen :#o: ...Pohlaďte miminka v bříšku a samo všem narozeným miminkům posílám hubana :///: a ještě jednou moc :+^*: .

Ahojky Zuzi, neplakej holka.... já myslím, že se neotočila, že už tam nemá moc místa.... ;) jinak já teda měla Davídka celou dobu KP a škytání cítila vždycky v podbřišku... ;) jak škytá tak se mu totiž třepe bříško.... :one: tak uvidíš, ale já myslím, že to bude ok... hlavu vzhůru kočko, za chvíli budeš máma.... ;)

Ahojky já myslím že se nepřetočila, vždyť už tam nemá tolik místa.To bys určitě cítila kdyby se měla točit zase KP.Bude to dobré hlavně neplakej beruško.

Ahojky Zuzu, neplakej, ja mam maleho hlavinkou dole a citim jak mi skyta pod zebry, miminko skyta branici takze briskem a ten zvuk se roznasi po celem jeho telicku, takze to citis dobre :one: Neboj a hlavu vzhuru :one:

Ahojík Zuzu, já bych se nebála, mě malá škytala blízko u třísel dneska ráno, včera dokonce pod žebry a je pořád hlavičkou dole.Nebud smutná ;) a co jsem dneska nezjistila na poradně :? že máme stafylokoka :#o: vůbec nevím co to je za breberky, ale nález každopádně máme..to je děsné fakt :jawdrop:
Jinak se opravdu netrap, určitě dělá mališká netopýrka. ;)

In reply to by Zdenka26

Stafylokoko?? A to je proboha zase co?? To je ještě něco jiného než streptokok?? Jaký je v tom rozdíl?? No to je fakt bordelu co kolem nás lítá :jawdrop: ..Divím se že ještě žijem!! No mě malá vždycky škytala dole, tak jsem z toho paf, ale píšete tu všechny že je to normální, tak já vám teda budu věřit ju :j) .. :+^*: :+^*:

nezmatkuj dokud to nemáš potvrzené a i kdyby to byla pravda mimi se může přetočit zas zpět, mně se tak v 38tt malý otočil do ´šprajc´pozice a za pět dní zas zpátky do správné :s:

Já si také myslím, že se nepřetočila, spíš to cítíš víc tam, kterou částí těla je na tebe víc natlačená. Já to tak teda mám. Malý mi teď taky zrovna škytá:c: :c: :c: a má vystrčenou prdelku a záda, takže ho cítím až kdesi nad pupkem ;) . a ráno jsem ho cítila jakoby uvnitř dole. věřím, že :girl: netopýrkuje stále ;) .

Neboj a hlavně nebul mimi to cítí, neboj určitě to bude dobrý nezoufej, dokud to nemáš potvrzený. A s tím streptokokem si nic nedělej, já jsem to měla taky pozitivní, brala jsem antibiotika a u porodu říkaly že dostanu kapačku, pak my stihla vykapat jen půlka, ale malej je v pohodě. takže toho se fakt neboj, říkají že to má hodně ženských.

In reply to by mulenka

Já vím mulenko..Alekdyž já mám dnes den blbec..a tohle mě nějak dorazilo...:-( Tak snad to opravdu nebude tak žhavé a já cítím to škytání pod žebry, protože je na mě malá jinak natočená, tak to rezonuje jinak než jsem zvyklá...Ale vždycky to škytání cítím spíš dole a teď toto, tak jsem nějaká rozhozená :\/:

In reply to by ZelaZuzu

Jo to škytání, to jsem taky byla rozhozená když jsem to cítila jinde, ale neboj, pak jsme šla vždycky na uz a zjistila že malej je otočenej pořád stejně, tak uvidíš, snad to bude dobrý, budeme s Vojtíškem držet pěstičky! :-)

Zrovna teď mi malé škytá. :D A cítím to u pupíku.A miminko škytá bránicí -takže bříškem.Nestresuj se,prostě je tam malá stočená a může být klidně hlavinkou dole. ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka